Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě byla tahle hra překvapení roku, když vyšla na konzolích. Perfektně poladěná hratelnost a mechanika, dobré souboje, super puzzly zabírající celé dungeony, neustálý příval nových schopností a hrál jsem to určitě delší dobu, než třináct hodin. Hodně to připomíná Soul reaver/Legacy of Kain způsobem jakým se to hraje a jak mají nové schopnosti vliv na otevírání a prozkoumávání světa. Ze začátku to vypadá jako tunelová lineární akce, ale brzy po začátku se to otevře.
  • To sem moc rad ze si nekdo spomel taky na dmc jinak gow podle me tam byly ty nejchytrejsi hadanky vubec jinak mam radsi dmc protoze to je jedna z mala her kde komba opravdu funguji sem zvedavej jak to bude stou petkou doufam ze to nebude naka picovina pac hosi tam skousej naky novoty komerce zasrana
  • Recenze je uplne nesmyslna. Hadanky jsou v pohode, hratelnost akorat, bossove podareni, jenom je to mozna cele trochu lehke, ale i tak zabavne.. Vtip je hlavne v tom, ze SAMOZREJME to je kopie GoW (a spousty dalsich her, ktere recenzent nezna), jenze je to na PC, kde ZADNE takove hry nejsou. Rozhodne minimalne 8/10, mozna i 9!
  • cau Raven. jo hral a hraji. uz se blizim ke konci.
  • souhlasím s komentama hra je výborná hodně jsem se u ní pobavil a GoW jsem nikdy nehrál bo nemám psx jen škoda že ke konci docházel grafikům dech a jak na začátku bylo prostředí uplně super tak ke konci byli už jen holé rádoby gotické zdi ...8/10
    ps: těžký hádanky?... tam nějaký byli ???
    pss: ten pavoučí boss či to bylo mno málem jsem prohodil klavesnici oknem :D
    • Presne jak pises. Logicke hadanky nejsou zadnou prekazkou a "pavouci boss" mi dal zabrat asi nejvic. Jeste jsem se ale nedostal k finalnimu souboji, tak uvidime...

      Celkove bych hodnotil taky osmickou. Cela recenze vyzniva tak, ze je to takova menecenna kopie GoW, kterou si bez gamepadu nezahrajete a tu sedmicku hra dostala jeste s prihmourenyma ocima. Pro me to je vsak PC-prekvapeni roku (viz uplne prvni prispevek) a vzhledem k tomu, ze to muzete koupit za 750 Kc (a bude se to nejspis snizovat), tak bych s koupi prilis nevahal. Udelate si na vanoce radost a tvurci pak nebudou vahat a poslou na PC i slibovane pokracovani!
  • Podle mě 9/10 Vynikající!!! 13h řežby to neměl ani GoW. Ale je pravda že Kratose se mám radši *1* Na Pc je prach málo her tohoto stylu.
  • Najednou jsem přestal dostávat achievemnty, nevíte kde by mohlas bejt chyba? Nemohl to zpsuobit třeba crack na CoD, kterej se nějak montuje do steamu? Nic jinýho jsem nedělal a věřte mi že toho lituju... jen jsme chtěl zjsitit jak mi to běhá (neběhá). Darksiders jsou jinak strašná pecka - hraju na Apocalyptic radši (všichni píšou, že je to jednoduchý moc, ale já umíram občas tak 30x a nejsme ani v půli asi), odehráno deset hodin a už ted vim, že to byla nejlepší koupě letošního roku.
  • Hra sa mi páči, ale to ovládanie mi fakt nesadlo. Na každú hlúposť iné tlačítko. Už len to, že na hádzanie toho disku si musíte najprv zbraň jedným tlačítkom prehodiť, ďalším "zapnúť zamierenie", potom target "označiť" a až potom môžte úspešne hodiť disk... A aj to používanie skillov a itemov mi prišlo dosť divné... Ale inak fajn.
  • Kluci a holky, na tuhle hru jsem se těšil, proč? protože rád hraji ve kterých se na chvíli stávám někým kým bych v reálném životě být nemohl (proto nehraju farmville) a hrát za jednoho jezdce apokalypsy OH YEAH PLEASE, tu hru jsem si zamiloval, od úvodního filmečku a absolutní destrukce námi známého světa až po tu závěrečnou klapku která hodně naznačila že ta 2ka by mohla být poměrně slušná multiplayerová prča.
    Je možné že se pletu a že armagedon již byl nějakou hrou popsán, ale tato hra onomu biblickému příběhu dala podel mě úžasný rozměr a po dlouhé době přišla konečně s novou zápletkou pro hru (Svěděctví Janovo jsem četl, a jsem si vědom rozdílů (a musím přiznat že Warth of war se mi líbilo po příběhové stránce víc :-D)).
    Jak jsem říkal tuto hru jsem si užil, nebudu jí porovnávat s God of War, nebo devil may cry, dyť je to přece jedno že je to podobné, hra má především bavit, a baví tato hra? OJOJOJOJOJ, přestože obtížnost možná mohla být vyšší, já jsem docela rád že nebyla, dyť hrajete za jezdce apokalypsy, za samotnou Válku, jakpak by to vypadalo kdyby vás někdo jen tak rozsekal, dyť Vy se máte za pomocí svých bratrů zapřičinit o konec světa, copak by takováhle ikona měla umírat často?? Mě to dodávalo ten pravý pocit moci, který dle mého názoru přesně k této hře sedne, naprosto jsem žral charakter války, ten strohý, nezaujatý voják, který přijel aby učinil to co má. Bez ohledu na ostatní.
    Souboje s bossy? užil jsem si je, nenapadá mě lepší výraz, občas chvíli zabralo než jsem našel vhodnou taktiku ale jinak mi ta obtížnost přišla tak akorát, ani se to moc netáhlo a ani jsem neměl pocit že jsem zabil, jen dalšího miniona, prostě tak akorát.
    Ale nejvíce mě dostal příběh, hudba a atmosféra, dlouho si nepamatuji že jsem si něco takto užil, zvratů tam bylo dost a děj se furt hýbal dopředu mise v ráji podle mě mohla být delší protože interpretace byla dechberoucí.

    hra to nebyla dokonalá, ale hry jsou tu od toho aby bavili, a tato hra mě moc bavila 9/10
  • Pro mě naprosto pozitivní překvapení. NEsouhlasím z recenzentem v mnoha věcech. Hra obsahuje vzkutku všechno ale nijak ji to nehltí, naopak doplňuje hratelnost , která je opravdu vynikající. Je pravda že vás nic moc nevede za ručičku, ale to je pro mě obrovské + . Příšery sou jedny z nejoriginálnějších co sem viděl. Akce je dobře ovladatelná i při té spoustě komb a pohybů. Ovládání bych navzdory recenzy označil za velice pohodové (jediná věc je nezvyklé využití klávesy ALT ,která se v jiných hrách moc nepoužívá). Smekám před obrovskou komplexností a umem tvůrců skloubit všechny ty možnosti , příběh a styly do funkčního celku. Už dlouho se mi na Pc nestalo abych u takhle relativně dlouhé hry s každým levelem kroutil hlavou nad přibívajícími možnostmi a užíval si to až do finále. 9/10
    • souhlas. pro PC scenu a me pratele urcite nezapomenutlny zazitek tohoto podzimu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit