Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každou hru hraji na nejtěžší obtížnost, je to alespoň výzva. Dokonce si myslím, že nižší obtížnosti hru spíše kazí. Co se týká DMC 4, tak největší problém mi dělala pasáž s tou ozubenou kostkou/ pyramidou. Nepamatuji si jak se ta část jmenovala. Jinak to celkem šlo. U GoW si pamatuji, že zdolat některé nápory nepřátel byly šílené, jel jsem to snad 100x.
  • Zkoušel si někdy obtížnost Dante Must Die? Jestli ne, tak zkus. Tím, že DMC4 je nejhorší, to myslíš kvalitou, či obtížností? Protože nejhorší a nejlehčí díl je DMC2, nejtěžší je nejspíše DMC4. DMC narozdíl od GoW není o "bolesti prstů", ale o kombech. Na jakoukoli jinou obtížnost, než-li nejtěžší v GoW není problém to urubat, v DMC mají ten problém lidé i na Easy, natož pak na těžší obtížnosti.
  • Ano, na PC má určitě víc co nabídnout, protože takových her tam moc není. Nicméně psát že "GoW je mainstream hloupá hra pro tuponě a Darksiders má víc co nabídnout " je dobrý vtip. Je mi jedno, že se něco kopíruje, kde taky ne, ale největší slabinu vidím v charismatu hlavního hrdiny Darksiders.
  • "Proboha GoW je vykradený Devil May Cry, pouze je ta hra hrozivě zjednodušena, aby se masivně prodávala." No nevím, tak bolavé prsty jako u prvního GoW jsem snad neměl u žádné rubanice, nejtežší obtížnost byla doslova peklo. Hrál jsem samozřejmě všechny DMC i GoW, poslední DMC4 je dle mého názoru nejhorší.
  • souhlasím s komentama hra je výborná hodně jsem se u ní pobavil a GoW jsem nikdy nehrál bo nemám psx jen škoda že ke konci docházel grafikům dech a jak na začátku bylo prostředí uplně super tak ke konci byli už jen holé rádoby gotické zdi ...8/10
    ps: těžký hádanky?... tam nějaký byli ???
    pss: ten pavoučí boss či to bylo mno málem jsem prohodil klavesnici oknem :D
  • Podle mě 9/10 Vynikající!!! 13h řežby to neměl ani GoW. Ale je pravda že Kratose se mám radši *1* Na Pc je prach málo her tohoto stylu.
  • Najednou jsem přestal dostávat achievemnty, nevíte kde by mohlas bejt chyba? Nemohl to zpsuobit třeba crack na CoD, kterej se nějak montuje do steamu? Nic jinýho jsem nedělal a věřte mi že toho lituju... jen jsme chtěl zjsitit jak mi to běhá (neběhá). Darksiders jsou jinak strašná pecka - hraju na Apocalyptic radši (všichni píšou, že je to jednoduchý moc, ale já umíram občas tak 30x a nejsme ani v půli asi), odehráno deset hodin a už ted vim, že to byla nejlepší koupě letošního roku.
  • Hra sa mi páči, ale to ovládanie mi fakt nesadlo. Na každú hlúposť iné tlačítko. Už len to, že na hádzanie toho disku si musíte najprv zbraň jedným tlačítkom prehodiť, ďalším "zapnúť zamierenie", potom target "označiť" a až potom môžte úspešne hodiť disk... A aj to používanie skillov a itemov mi prišlo dosť divné... Ale inak fajn.
  • Zdenda666: Jak z toho ven? Naučit se psát objektivně. Je nejspíše těžké to pochopit, ale jde to. Navíc recenzent by měl na hru hledět objektivně a srovnávat ji se srovnatelným - je to recenze PC verze a na PC nikdy God of War nevyšel, takže PC hráči to srovnání absolutně nic nedá. V této recenzi je očividná zaujatost a neustálé srovnávání s GoW , kterou považuje recenzent za herní modlu, za původní titul všeho, čímž není.

    Očividně by si měl dospět Ty, když nechápeš, že v recenzi na podobných webech se očekává určitá profesionalita, která na českých webech není. Podívej se na zahraniční weby, na kterých jsou recenze psány tak, jak mají na webech vypadat, kdežto na naší scéně to vypadá jako na jednom velkém blogu...
  • Prosím o odpověď. Hrál jsi to? Tady nejde jen o 7/10 ale i to, že obsah recenze nesedí s obsahem hry.
  • Kterou cast z vety ze ma kazdy clovek na hru jiny nazor jsi nepochopil ?
    A bohuzel s k temto lidem radi i recenzenti takze pokud se to recenzetovi "nelibilo" tak jako GOW tak podle toho i vypada to hodnoceni a samotna recenze.
    Samozdrejme ze kazdy ma pravo na svuj nazor ale nemuzes cekat ze kazdy recenzent bude mit stejne "orgasmy" z nejake hry jako ty.
    Ja vim je to sokujici.Uz si tak nejak zacinam zvykat ze ted v kazde diskuzi budu cist dokola porad to same.
    "LOL jen 7/10"
    "Recenze nap***u pro me je ta hra bozi!"
    Na druhou stranu kdyby psali recenze jako na EG.cz kteri pisi recenze na podporu prodeju v Xzone tak by si zase pro zmenu diskutujici stezovali ze kazda hra dostava 8+ a ze neni objektivni.
    Sakra jak z toho ven.
  • Hrál jsi to? Asi ne jak to tak vypadá. Sice jsem to dohrál na xboxu, ale od pc verze se tam nic neliší, tudíž vím moc dobře co je to za hru. Pročti si obsah této diskuse a zjistíš, že skutečně nejsem sám komu se verdikt pana "recenzenta" nelíbí. :-*
  • Holt se musis smirit s tim ze ne kazdy ma stejny nazor jako ty.Urcite na to az dospejes prijdes.
    :)
  • Neboj nejsi sám. *3*
  • je skoda ze nekdo neumi ohodnotit tento pocin vyvojaru. nic takoveho tu dlouho nebylo a je to skvele a funguje to! nesouhlasim s recenzentem.
  • souhlas. pro PC scenu a me pratele urcite nezapomenutlny zazitek tohoto podzimu!
  • Kluci a holky, na tuhle hru jsem se těšil, proč? protože rád hraji ve kterých se na chvíli stávám někým kým bych v reálném životě být nemohl (proto nehraju farmville) a hrát za jednoho jezdce apokalypsy OH YEAH PLEASE, tu hru jsem si zamiloval, od úvodního filmečku a absolutní destrukce námi známého světa až po tu závěrečnou klapku která hodně naznačila že ta 2ka by mohla být poměrně slušná multiplayerová prča.
    Je možné že se pletu a že armagedon již byl nějakou hrou popsán, ale tato hra onomu biblickému příběhu dala podel mě úžasný rozměr a po dlouhé době přišla konečně s novou zápletkou pro hru (Svěděctví Janovo jsem četl, a jsem si vědom rozdílů (a musím přiznat že Warth of war se mi líbilo po příběhové stránce víc :-D)).
    Jak jsem říkal tuto hru jsem si užil, nebudu jí porovnávat s God of War, nebo devil may cry, dyť je to přece jedno že je to podobné, hra má především bavit, a baví tato hra? OJOJOJOJOJ, přestože obtížnost možná mohla být vyšší, já jsem docela rád že nebyla, dyť hrajete za jezdce apokalypsy, za samotnou Válku, jakpak by to vypadalo kdyby vás někdo jen tak rozsekal, dyť Vy se máte za pomocí svých bratrů zapřičinit o konec světa, copak by takováhle ikona měla umírat často?? Mě to dodávalo ten pravý pocit moci, který dle mého názoru přesně k této hře sedne, naprosto jsem žral charakter války, ten strohý, nezaujatý voják, který přijel aby učinil to co má. Bez ohledu na ostatní.
    Souboje s bossy? užil jsem si je, nenapadá mě lepší výraz, občas chvíli zabralo než jsem našel vhodnou taktiku ale jinak mi ta obtížnost přišla tak akorát, ani se to moc netáhlo a ani jsem neměl pocit že jsem zabil, jen dalšího miniona, prostě tak akorát.
    Ale nejvíce mě dostal příběh, hudba a atmosféra, dlouho si nepamatuji že jsem si něco takto užil, zvratů tam bylo dost a děj se furt hýbal dopředu mise v ráji podle mě mohla být delší protože interpretace byla dechberoucí.

    hra to nebyla dokonalá, ale hry jsou tu od toho aby bavili, a tato hra mě moc bavila 9/10
  • Pro mě naprosto pozitivní překvapení. NEsouhlasím z recenzentem v mnoha věcech. Hra obsahuje vzkutku všechno ale nijak ji to nehltí, naopak doplňuje hratelnost , která je opravdu vynikající. Je pravda že vás nic moc nevede za ručičku, ale to je pro mě obrovské + . Příšery sou jedny z nejoriginálnějších co sem viděl. Akce je dobře ovladatelná i při té spoustě komb a pohybů. Ovládání bych navzdory recenzy označil za velice pohodové (jediná věc je nezvyklé využití klávesy ALT ,která se v jiných hrách moc nepoužívá). Smekám před obrovskou komplexností a umem tvůrců skloubit všechny ty možnosti , příběh a styly do funkčního celku. Už dlouho se mi na Pc nestalo abych u takhle relativně dlouhé hry s každým levelem kroutil hlavou nad přibívajícími možnostmi a užíval si to až do finále. 9/10
  • To jste si s tou recenzí koukám pospíšili...já už to dohrál tak měsíc možná víc dozadu...btw mslím si že si to zaslouží minimálně 8čku...A jestli tomu recenzentovi přišli ty hádanky těžký, tak myslím si že by u Portálu neprošel ani první 3 levely *7*
  • Pán recenzent je očividně herní znalec, když podle něj vše kopíruje GoW. Skoro mi to přijde, jako kdyby GoW mělo být první hrou svého žánru - tzv. tou jedinou originální. Stejně, jako někteří idioti v každém MMO hledají WoW, jako kdyby bylo to jediné, to originální... Proboha GoW je vykradený Devil May Cry, pouze je ta hra hrozivě zjednodušena, aby se masivně prodávala. Duše, jako měna? Probůh, to tu bylo roky před GoW...

    Ale ke hře samotné, ty obtížné hádanky, které kazí atmosféru, jsou vlastně naprosto banální věci, které bez problému zvládne každý podprůměrně inteligentní jedinec. Souboje zdlouhavé rozhodně nejsou, a bossové jsou jedni z nejlehčích, proti kterým jsem měl možnost bojovat. Každý, kdo hrál Darksidery, tak umíral hodně výjimečně (obvykle méně, než 10x za celou hru), a to dokonce i lidé, kteří zrovna hráči nejsou. Hra není nikterak obtížná ani na Apocalyptic obtížnost, což je trochu škoda. Zahrajte si Devil May Cry 3, ale nakupte si raději do zásoby alespoň 20 herních periferií, na kterých to budete hrát (doporučuji gamepad), protože pokud Vám přišlo Darksiders obtížné, tak v DMC3 neprojdete první úroveň.

    Pane Klein, jaká hra je podle Vás v dnešní době originální? God of War? CoD? Dragon Age? Dead Space? Je pravdou, že výjimky se najdou, ale je jich tak málo a obvykle jsou to méně propagované tituly, které zapadnou... Naprostá většina velkých titulů vykrádá jiné - Warcraft a Starcraft vykrádají Warhammer universa a Dunu, Dragon Age vykrádá Neverwinter Nights, Dead Space vykrádá BioHazard (Resident Evily), God of War vykrádá Devil May Cry, CoD vykrádá Medal of Honor a MoH vykrádá CoD, WoW vykrádá EverQuest a Ultimu... Darksiders je narozdíl od ostatních titulů alespoň originální (tzv. podobná směsice tu moc k vidění není) a zábavný mix všemožných i nemožných her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit