Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoo, tak nevim co si o tom myslet. Koncept jako takovy neni spatny, naopak. Trosku mi vadi ten pohled primo kolmo dolu. Ten typek v kovovy beruskovy cepici ve mne zadne sympatie nevyvolava. Kmotricek do broucku snad. Asi je to otazka vytvarneho vkusu, ale nelibi se mi. No uvidime co se z toho vyklube.
  • DeDy
    Tak nám změnili Stretch Goals viz obrázek: http://www.darkwoodgame.com/img/stretch_goals.jpg

    Musím uznat, že nyní je to více motivující. Bohudík můj vysněný coop snížili na $150.000.
  • ...to musím vyskúšať :D
  • :D
  • a čeho se mam bát? Dyt tam seshora neni nic vidět.. Chvili mi trvalo než jsem zjistil že ty placky jsou postavy :D
  • Je to velmi dobře ozvučené a ten borec s anténkama na hlavě vypadal jakože si šňupnul nějaké dobroty více než měl ale to je tak všechno co o tom videu můžu říct. Herní horory opravdu můžu a dost jsem jich už hrál ale pokud by měla vypadat takto celá hra tak by se mi s velkou pravděpodobností rychle okoukala.
  • Já už se naučil si při té reklamě aspoň honit (když je tam slečna samo) vždycky když si tou nožkou na konci přidupne představuju si že jsou pod ní moje koule, no a hned je to koukatelnější
  • me zase v rezimu fulscreen nejde menit hlasitost, takze kdyz si na zacatku ztlumim zvuk (abych neslysel e-e-eeevropa 2) tak pak musim zpatky do okna, vratit hlasitost a pak zase zpatky do fulscreenu
  • ales.smutny
    Po pauze? Tak to by určitě nemělo dělat (a mně to nedělá). Můžeš prosím napsat sem včetně infa o prohlížeči? Díky moc http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/
  • Ok nechcel by som byt hater k tej reklame ale ze po kazdej pauze sa opat spusti reklama? To je redakcia games.tiscali tak natom zle ?.... Video som ani nedopozeral lebo toto je vazne vrchol.
    Z toho co som videl tak to moze byt dobra hra. Mozno trochu neprehladna ale tak co by clovek cakal v lese? :)
  • no, me uz to skoro presvedcilo jit si zabehat na Spartansky maraton :D
  • ...ale ak budeš musieť v budúcnosti, najprv pozrieť zadarmo 30 minút reklamy, potom sa ešte na troch stránkach zadarmo zaregistrovať...aby si si pozrel 4 minútové video...tak to ti asi nebude pripadať, že sa na svete žije lepšie. Alebo áno? Je veľký rozdiel, keby som tú reklamu videl raz, pri prvom pozretí videa, alebo načítaní hlavnej stránky Games. Pokojne aj bez možnosti, napríklad, ju zrušiť. Ale pozerať tú istú reklamu, pri každom videu... aj pri prepnutí do HD rozlíšenia, nejde človeku len na nervy...ale sa z reklamy stáva anti-reklama. Mňa napríklad často opakujúca reklama na Spektrume vedie k tomu, aby som sa produktu ponúkanému v reklame vyhol. Tak isto si rádio, čo tu stále beží do kola, už nikdy nenaladím. PS: ...paradoxom je vieš čo? Že ja sa živím aj tvorbou reklamy... *3*
  • Až Ty a Tobě podobní pochopí, že reklama na webu se podílí, aby jsi jej mohl číst zdarma, bude na světě mnohem lépe.
  • to jo, jen aby to nebylo přeskriptovaný, nebo naopak moc random (a potvory by k tobě netrefily atd...)

    ale jinak fakt líbí
  • Tohle vypadá VELMI zajímavě! Držím palce!
  • Tohle vypadá neskutečně parádně, milovník horrorů to snad ani nemůže nepodpořit. Btw. Indiegogo funguje stejně jako Kickstarter (pokud nedosáhnou limitu, tak se ta částka bude vracet)?
  • tak sem si pri sraaani 4 prehral reklamu, video nejde, jdu zas makat a vim hovnxxo
  • DeDy
    Budeme se bavit o hře!?
    Podpořil bych hru, kdybych měl jistotu, že dosáhne těch $170.000 což by znamenalo, že udělají i coop multiplayer. Jako single bych se asi po*ral.
  • Nejsou rozpraskané, jen čekají na šťavnaté vymáčknutí - vždycky je na výběr...
  • pro me zase tvoje ikona s rozpraskanymi bedary, si nevyberes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit