Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz uz uz jsem si to chtel predobjednat ale jak jsem zjistil ze bude neustale zima a ne zmena rocni obdobi tak radeji zustanu u zakladnich map kde zdarma dostanu prehanky a dešť
  • ben990419
    Konečně tramvaje. Ty mi tam chybí už od začátku.
    • hurá, konečně můžem stavět česká města se všim všudy, ještě by to teda chtělo pár assetů *4*
  • Katastrofy prijdou v kterem placenem DLC?
  • Já nevím, tahle hra mi přijde jako stavění stavebnice, tedy stavíš si a nic moc neřešíš. Ty mechanismy hry jsou primitivní. Pamatuju si v SC4 Deluxe jak jsem byl rád za každou novou čtvrť, ne-li ulici a ten krásný pocit na "konci" za jakž takž fungující půlmilionové město. Tady jenom čekáte až budete mít na určitou věc peníze a jedete dál a dál..
    • City skylines je city builder a SimCity4 je city simulator a ano SC4 byla na managment města lepší.
      • mě se na Skylines líbí, že v něm jdou dobře stavět kopie reálných měst
    • Todle se trošku vylučuje s těmi desítkami hodin boje co jsem ztrávil se zácpami v průmyslových čtvrtích, aby vše fungovalo jak má. Ale budiž. Jde totiž vidět, že si té hře nedal šanci aby tě nechala se trochu zapotit. Znečištěná voda, čerpadla měnící hladiny vody způsobující záplavy, náhle úmrtí populace a chybějící krematoria, zavírání obchodů díky špatné správě autobusových linek mířících z obytných částí, pomalé zásahy hasičů v lesařských závodech a mohl bych pokračovat, ale proč bych to dělal když ta hra má přece primitivní a nic neříkající mechaniky, že.
      • PreidaQ
        Nutnost řešit dopravu mi připadalo jako jediná pořádná výzva na té hře. Všechny ostatní herní mechaniky mi přišli dost jednoduché.
    • Pravda, SC4 dokázalo slušně vytrestat... Toto je více oddechovka, ale to neznamená, že to je špatná hra.Také bych rád ocenil nástupce SC4 s jeho obtížností, ale ani toto není špatné *4*
    • souhlas
    • Mě to právě tak baví,peníze tu opravdu nejsou problém protože jich mám neustále přebytek,prostě si šperkuji městké čtvrti a snažím se aby to celé pěkně vypadalo aby jezdily správně autobusy (TeĎ doufam v ty šaliny)
      prostě to beru spíš jako sandbox než hru s cílem
      • Od toho měl být sandbox mód.

        Takhle se hra zavděčuje pouze sandboxerům.
  • Tramvaje budou
    • WalkingWad
      A co šaliny, ty nebudou ? *9*
      • Určitě na to bude mód
  • Já se modlím za přidání tramvajové dopravy,zatim je to řešeno mody a někdy namísto tramvaje přijede do stanice vlak a to není ono

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit