Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrozne nam vadi ze musime platit za datadisk do onlinovky :D ale na druhe strane jdeme predobjednat padesaty dil stejneho singleplayeru AC :D a pak se soucasne vischni dohromady divime co ze to dnes panuje za bezpravi v tomto smeru :D DD D:D :D:DD:. pobavilo
  • To je zase diskuze. Zdá se vám to drahý, nebo nefér že dělají to co bylo ve stovkách her? Není lepší forma protestu než že to prostě nekoupíte. Nutí vás někdo? Nenutí, tak tu nebrečte, nebo si napište Ježíškovi. Myslím že nějakých 750 za obě DLC není zase až tak hrozný. To člověk utratí za větší hovadiny. Pak je to jen o tom, jestli mi to za to stojí nebo ne.
    • rozhodně nestojí
  • A bude mi na to stačit GTX 780 ti ? *16*
  • Hnisavec
    zase to tu je zahnisané nadržanými a žiarlivými PCkármi, čo slintajú nad konzolami v JRCčku a doma v detskej izbičke prášia na obstarožných mašinách v 720p a 20 FPS pálenky...
    • Ty musíš být nemocný. Ať mi nikdo neříká, že duševně zdravý člověk má nutkání pořád dokola psát, co píšeš ty. Tohle asi nikdy nepochopím. *8*
    • del0
      Nevím, co je smutnější. Jestli ten tvůj trolling nebo to, že skutečně věříš tomu, že nějaký PC hráč slintá nad Destiny. *15*
      • delO
        Přesně tak, my máme jednotlačítkovou next-gen zábavu v podobě Wasteland 2, to je grafické perla a v 4K při 120 se mi z té nádhery točí hlava...
        • del0
          "jednotlačítkovou"

          *15* *15* *15*

          8/10 za 4 tlačítkový gamepad pro komplexnější hraní. *15* Ty máš dost trolíku.
          • delO
            zasee špatně počítaš bratře, ale budiž ti odpuštěno.
            • Jack1947
              Určitě třeba pochválit, slušnou schizofrenickou souhru.

              Myslím že by tomu uvěřil jen někdo kdo zrovna dostal závažím po hlavě, o tom ještě dost pochybuji.
              Jen konstatuji, situaci - pro mně za mě at si má někdo třeba 50 ne(an)onymních učtů, vše pro virtuální sebeukájení. *4*
    • že 720p hHAHAHA ja hraju na monitoru kterej stal vic jak celej tvuj obejvak
      • A už sis z toho stříkl?
    • species
      ahahahahahaha *1* PROSIM vydej knizku *1* Ne fact opravdu to nemyslim zle, prosim vydej knizku kde budes jen tak o necem psat *1* Fact to stoji za to tohle lustit
      • Mato1987
        Mne je vás fakt ľúto oboch, jedného za tie jeho názory, ktoré sú prinajlepšom pritiahnuté za vlasy a prinajhoršom primitívne pokusy o trolling a druhého za tie jeho extrémne nacionalistické stupidné reči a fakt, že máš veľkého GabeNa s meme v avatari tak to ti taktiež na popularite príliš nepridáva.
        • species
          Dekuju, pro tvoji litost to totiz oba delame.
          • Mato1987
            To je ale málo, sakramentsky málo, keby si celé to úsilie, ktoré vynakladáš do trollingu so štipkou nezdravého nacionalizmu v diskusiách radšej zameral trebárs na nejaké problémy tejto spoločnosti v ktorej žiješ, konkrétne prečo je toľko židov a mohamedánov v českej republike a prečo si tam dobrovolne stavajú mešity a synagógy, tak by si bol pre spoločnosť aspoň nejakým prínosom.
            • Mato1987
              ďakujem, tešilo ma, nezabudni ma opäť nazvať vypatlancom s debilným mozgom ty intelektuál :)
            • Je vidět, že si vypatlanej, škoda..
            • Mato1987
              ejj vidno, že som asi zaťal do živého a troška som počachral perie miestnemu obrezancovi gg :) Nič si s tým nerob, žial liečiť sa to nedá, tak sa s tým musíš naučíť žid, či žiť?
            • Jack1947
              Židi jsou všude a jsou drahý, neznáš rčení... ty ses teda žid!

              Né OT, je na denním pořádku, zato netřeba omlouvat.

              Muslimští "bratři" to je nová liga, my jako stát si je necháme hezky nalézt do zadnice... hlavní je zabíjet teroristy s nimi se po vzoru jůůesej přeci nevyjednává. *2* *15* *5*
              Ted konec OT).
            • Hlavně že ty dobře víš, co je a není v České republice. Jestli máš tak debilní mozek, jak vypadá, zřejmě si nepochopil, že myslel způsob jeho vyjadřování. Vůbec nemluvil o jeho národnost. Na rádoby chytré komentáře mistra Maťa jsme si už ale všichni zvykli, i tak jsem tohle musel zmínit..
              BTW: Jestli si myslíš, že problém je v toleranci jiného náboženství, mýlíš se. Problém je to, jestli ti, které toleruješ, tolerují i tebe. A zde právě muslimové moc ostatních netolerují (viz islámský stát, právo šaríja atp), nevím co tak strašnýho ti provedli židé ale budiž. Takže první si shrň fakta o tom, o čem komentuješ a možná budeš nějakým přínosem pro společnost i ty *3* .
              (omluva za offtopic)
            • Mato1987
              Ako znie to staré príslovie "Hlúpemu človeku najviac prospieva, keď mlčí. Keby to však vedel, nebol by už hlúpy." alebo "Človek musí byť veľmi hlúpy, aby o tom nevedel." Preto prosím ťa porozmýšlaj nad tým čo mi odpíšeš.
            • Hnisavec
              species aspoň trolluje a mne to nevadí, ale ty si len hlúpy....prv si daj do wiki, čo to vôbec nacionalizmus je...
  • Jack1947
    Destiny chtěji postavit na systémech DLC? jak překvapivé... divil bych se kdyby tomu bylo jinak.

    Moment datadisk? takže to možná nebude jen DLC, ale skutečný datadisk!!! Pecka.
    • XorxoxTalarius
      No datadisk, rozhodne bych to slovo nevytahoval, jelikoz to co ja si pamatuju dataddisk, tak ten vetsinou obsahoval treba i pulku hraci doby co samotna hra *5*
      • Jack1947
        Tak sranda ne? ale dlouho jsem to neslyšel zdá se že se vrací archaické výrazy jako demoverze, datadisky... ještě mission packy scházejí a budeme to mýt komplet v celku.
  • Mato1987
    Toto je hra ako stvorená pre miestneho mesiáša a jeho následovníkov a vyznávačov *3*
  • Cena je vic nez lidova vzhledem k tomu co pridavek nabizi, holt za blbost se plati:-)
  • species
    Neco mi rika ze to bude cele v duchu dnesnich DLC, aneb tri mapy, v kazde 3-5 questu a cena 20ecek.
    • exclusive only on ps4/xbox...na pc by takovej exkrement nikdo nekoupil *1*
      • tam se utráci miliardy za armor pro barevné postavičky do Dota 2 či LoL. Všude je něco, si nevybereš...
        • a co je na tom spatnyho? furt lepsi nez platit za odemceni herniho obsahu kterej byl z puvodni hry vyriznut *1*
          • jasně platit za mečíky pro nerdíky je úplná výhra a co takový extrém Star Citizen, kde vývoj sponzorují hráči a hra ještě není ani 10% hotová a už se prodávají lodě za realné prachy, jako raději bych držel hubu, tady ty nekalosti jsou na pc v extrému...
            • species
              To urcite jsou, i na PC, o tom neni pochyb.

              Nicmene stejne tak neni pochyb o tom ze kosmeticky veci v dote jsou opravdu spatny priklad onech "nekalych" praktik.
            • Píše úplně o tom stejné jak ty a pozor ty na žilku... Prohnilé praktiky jsou všude...
            • pc pokrytci v praxi, hoši jste k smíchu...A že Star Citizen nabízi prodeje lodí, když ta hra ještě není vůbec hotová a celý jejich vývoj dotovali hráči je prostě svinsto největší, ano a obhajujte si to dál a nechápu co s tím má společné, že Star Citizen je hratelný i bez toho, Destiny je také hratelné bez toho DLC...
              • Reakce na příspěvek:

                Prosimte at ti nepraskne zilka :D Ty pises o koze a my o voze, vubec to nechapes chlapce.
            • Pokud si koupim nejakou kosmetickou vec, tak je to moje blbost, ze utracim za hovadiny a nebo jsem bohatej, ze me je to fuk. Ale rozsekavat hru zamerne a davat ji po malickych kouskach ven je hodne diskutabilni, hrajou si na MMO a snazi se to i jako MMO podavat po tzv. datadiscich v tomto pripadne asi jen DLC :D

              Co se tyce Star Citizen, tak uz od zacatku se mluvi o tom, ze "kupovani" lodi neni nutne k tomu, aby lidi mohli hrat. K tomu ti staci starter pack a k dane lodi se muzes samozrejme v budoucnu dostat, vydelat si na ni (neni sice znamo, jak to bude narocne, ale ne nemozne). Koupeni tedy v soucasne dobe lepsich lodi berou backeri jako podporu a financovani projektu.

              Spousta projektu na kickstarteru a jemu podobnem systemu je delana, ze za urcitou vysi prispevku samozrejme neco dostanes a v SC jsou to lode. Nekde ti daji Deluxe krabici, par plastovych modelu a treba po tobe pojmenuji jednu postavu ve hre.

              PS: z me strany Destiny rozhodne zavist neni, i kdyby byla na PC tak bych ji zrejme nehral :)
            • co je nekalyho na tom,ze si nekdo koupi digitalni vesmirnou lod za realny penize? a nebo ne tom,ze si nekdo koupi zubatejsi mecik? ten,kdo si nic nekoupi ale vuci nim o nic neprijde,bude na tom stale uplne stejne,coz rozhodne neni pripad destiny,kde bez zaplaceni dlc prijdes o pulku hry
        • To nemuzes srovnavat, Dota je zadara a kdyz si chcu koupir nejake set za par euro tak koupim. Tohle s Destiny je ukazka nenazranosti tvurcu nic vic.Ale kazde na to ma svuj podled
        • kosmetické úpravy bez vlivu na hratelnost jsou v pohodě, to je ta nejlepší varianta free to play
  • Vyjde? Myslíte zaplaťte znovu a odemkneme vám, co ještě nevidíte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit