Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    ďakujem, tešilo ma, nezabudni ma opäť nazvať vypatlancom s debilným mozgom ty intelektuál :)
  • Je vidět, že si vypatlanej, škoda..
  • hrozne nam vadi ze musime platit za datadisk do onlinovky :D ale na druhe strane jdeme predobjednat padesaty dil stejneho singleplayeru AC :D a pak se soucasne vischni dohromady divime co ze to dnes panuje za bezpravi v tomto smeru :D DD D:D :D:DD:. pobavilo
  • rozhodně nestojí
  • To je zase diskuze. Zdá se vám to drahý, nebo nefér že dělají to co bylo ve stovkách her? Není lepší forma protestu než že to prostě nekoupíte. Nutí vás někdo? Nenutí, tak tu nebrečte, nebo si napište Ježíškovi. Myslím že nějakých 750 za obě DLC není zase až tak hrozný. To člověk utratí za větší hovadiny. Pak je to jen o tom, jestli mi to za to stojí nebo ne.
  • A už sis z toho stříkl?
  • Mato1987
    ejj vidno, že som asi zaťal do živého a troška som počachral perie miestnemu obrezancovi gg :) Nič si s tým nerob, žial liečiť sa to nedá, tak sa s tým musíš naučíť žid, či žiť?
  • Jack1947
    Určitě třeba pochválit, slušnou schizofrenickou souhru.

    Myslím že by tomu uvěřil jen někdo kdo zrovna dostal závažím po hlavě, o tom ještě dost pochybuji.
    Jen konstatuji, situaci - pro mně za mě at si má někdo třeba 50 ne(an)onymních učtů, vše pro virtuální sebeukájení. *4*
  • A bude mi na to stačit GTX 780 ti ? *16*
  • Jack1947
    Židi jsou všude a jsou drahý, neznáš rčení... ty ses teda žid!

    Né OT, je na denním pořádku, zato netřeba omlouvat.

    Muslimští "bratři" to je nová liga, my jako stát si je necháme hezky nalézt do zadnice... hlavní je zabíjet teroristy s nimi se po vzoru jůůesej přeci nevyjednává. *2* *15* *5*
    Ted konec OT).
  • Ty musíš být nemocný. Ať mi nikdo neříká, že duševně zdravý člověk má nutkání pořád dokola psát, co píšeš ty. Tohle asi nikdy nepochopím. *8*
  • Hlavně že ty dobře víš, co je a není v České republice. Jestli máš tak debilní mozek, jak vypadá, zřejmě si nepochopil, že myslel způsob jeho vyjadřování. Vůbec nemluvil o jeho národnost. Na rádoby chytré komentáře mistra Maťa jsme si už ale všichni zvykli, i tak jsem tohle musel zmínit..
    BTW: Jestli si myslíš, že problém je v toleranci jiného náboženství, mýlíš se. Problém je to, jestli ti, které toleruješ, tolerují i tebe. A zde právě muslimové moc ostatních netolerují (viz islámský stát, právo šaríja atp), nevím co tak strašnýho ti provedli židé ale budiž. Takže první si shrň fakta o tom, o čem komentuješ a možná budeš nějakým přínosem pro společnost i ty *3* .
    (omluva za offtopic)
  • delO
    zasee špatně počítaš bratře, ale budiž ti odpuštěno.
  • del0
    "jednotlačítkovou"

    *15* *15* *15*

    8/10 za 4 tlačítkový gamepad pro komplexnější hraní. *15* Ty máš dost trolíku.
  • delO
    Přesně tak, my máme jednotlačítkovou next-gen zábavu v podobě Wasteland 2, to je grafické perla a v 4K při 120 se mi z té nádhery točí hlava...
  • del0
    Nevím, co je smutnější. Jestli ten tvůj trolling nebo to, že skutečně věříš tomu, že nějaký PC hráč slintá nad Destiny. *15*
  • že 720p hHAHAHA ja hraju na monitoru kterej stal vic jak celej tvuj obejvak
  • Mato1987
    Ako znie to staré príslovie "Hlúpemu človeku najviac prospieva, keď mlčí. Keby to však vedel, nebol by už hlúpy." alebo "Človek musí byť veľmi hlúpy, aby o tom nevedel." Preto prosím ťa porozmýšlaj nad tým čo mi odpíšeš.
  • Hnisavec
    species aspoň trolluje a mne to nevadí, ale ty si len hlúpy....prv si daj do wiki, čo to vôbec nacionalizmus je...
  • Mato1987
    To je ale málo, sakramentsky málo, keby si celé to úsilie, ktoré vynakladáš do trollingu so štipkou nezdravého nacionalizmu v diskusiách radšej zameral trebárs na nejaké problémy tejto spoločnosti v ktorej žiješ, konkrétne prečo je toľko židov a mohamedánov v českej republike a prečo si tam dobrovolne stavajú mešity a synagógy, tak by si bol pre spoločnosť aspoň nejakým prínosom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit