Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Point Lookout DejaVu ? Alebo niekto v Bethesde trpi nejakou obsesiou na pristavy a pobrezia. Mohli by sa uz konecne chytit aj ineho prostredia.
  • Můj milý deníčku, USA je po jaderné válce v troskách, všude radiace jak swiňa, nemáme co žrát, nemáme co pít a zmutované příšery si nás dávají k obědu, ale my jsme pokrokoví a tak si místo boje o přežití hrajeme na detektivy a honíme uměláky....
  • Pomalu se to stává zvykem, že se vyplatí počkat rok, dva, na nějakou GOTY edici her, kde už je pár datadisků, jsou vychytané nejhorší bugy a cena bývá nižší než za první vydání *2*
  • Líbí se mi, jak ten Far Harbour prezentujete skoro jako výlet na letní tábor :D Jenom mi to hrozně připomíná datadisk Point Lookout z F3, především tou Lovercraftovskou atmosférou. Nevím nevím, jestli to za něco bude stát :( Hodně mě mrzí, že při tvorbe F4 se v hodně věcech drží předlohy u F3.
  • Tak teď je ještě otázka, jestli ten datadisk přinese jen více toho samého, co přinesl F4, nebo půjde alespoň trošku o odklon od FPS a příklon k role playingu a nedejbože k rozodování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit