Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono Tropico je po cca 2 tydnech hrani docela stereotyp, velikost ostrova neni nijak zavratna a pocet lidi je limitovany. Je to takova napul strategie a napul Sims.
    Kde jsou ty casy Simcity 4 kdy jsem se hodiny piplal s rozmistovanim jamek na golfovym hristi nebo na papire cmaral jak rozvrhnout obri moderama vytvoreny stavebnicovy letiste nebo skladal cesticky v centralnim parku. Jo to byly casy *9*
    • Jo SimCity 4 je skvělé.Hlavně čím déle hraješ tak tím více problémů musíš řešit.Jednou jsem hrál a pak koukám že průmětná cesta do práce trvala několik hodin :).Špatně jsem naplánoval dopravu no..Taky pak ta radost když jsem konečně stabilně vydělával a pak když jsem zase prodělával :)

      Tropico se mě libí graficky i jak je to vtipné.Bohužel ta nuda je opravdu zoufalá.Ten herní systém je špatný.Pořad to samé dokola.Navíc jsem měl problém aby ty lidi stavěly a dovážely zboží tak jak mají.
  • Tie auticka si tam jazdia ale 5m odnich startuje raketoplan... super!
  • XorxoxTalarius
    No pekne ... ale kdyby startoval ten raketoplan tak jak tam startuje, tak sebou v plamenech veme pulku ostrova :D
  • nehneval by som sa keby tam bolo prerobene budovanie ciest
  • Hlavne at jsou v datadisku nove ostrovy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit