Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Hlavně by to chtělo National Focus pro Československo, plus portéty a modely jednotek.
    • Ví někdo jak se ubránit proti němcům jako demokrat?
      • Tak u mě došlo k tomu, že po Mnichově jsem odmítl diktát a v Německu došlo k převratu při kterém zavraždili Hitlera a místo něj převzal první místo v nacistické straně Himmler a musel bojovat s demokratickým Německem pod Adenauerem... já jako ČSR jsem to vše jen pobaveně sledoval a nemusel jsem ani jednou vystřelit... *14*
      • Da se ubranit je potreba doplnit do divizi delostrelectvo. Pouzivam vetsinou divizi 7 x pechota, 2 x delostrelectvo + inzenyri, pruzkum a protitankove delo. Pak je potreba postavit tak 4 divize pro utok - 4 x P + 4x D hned pri zacatku sebrat nemcum ty dve provincie u polskych hranic, je tam hodne surovin (zelezo + hlinik).. Misto tovaren je dobre hned stavet opevneni u Bratislavy a Brna, je tam plan, coz je idealni pro utok a spatane se tam brani. Na Morave a na Slovensku neni protiletadlova obrana, je ji potreba postavi, protoze hned na zacatku Nemci posilaji 500 bombarderu. Dobre je vzit Mass Assault doktrinu a jit do te casti, kde je 5 % do rekrutovatelne populace. Po stabilizaci fronty na severu je dobre stejnou vec udelat na jihu tj zabrat Viden. Jo hlavne se nepridavat ke Spojencum, pokud se k nim pridaji Polaci, vetsinou to dopadne tak, ze Polsku vyhlasi valku i SSSR a pokud se pridaji k Nemcum Madarsko a Rumunsko a clovek nema hranice s Jugoslavii, neni pak odkud dovazet suroviny.
      • Magister_Peditum
        Nevím jak ve čtyřce, ale ve trojce se občas Německo zaseklo a po odmítnutí mnichovského diktátu nezaútočilo... *4*
    • Časem něco takového určitě přijde, ve dvojce byl v datáči samostatný scénář pro Fall Grün a alternativní historie v případě československa je docela zajmavý scénář ale nejzajmavější je skutečná historie, když to vemem v rámci national focus...tak třeba spojenecké vazby, ČSR zkoušela jak malou dohodu (ČSR-RUM-JUG) tak vazbu na západ (Francie), tak i smlouvu o pomoci se SSSR a všechno bylo marné (ale čemu se divit, když do všeho francouzi kecali), určitě by v případě unikátního ČSR focusu měli zahrnout i plánovaný vojenský převrat etc.
  • clovek nemusi byt zrovna genius aby s nemeckem ovladl cely svet, takze doufam, ze si pod "changes to the combat system" muzu predstavit vylepseni AI
    • Llour
      Za žádnou z těch cca 6-8 hlavních mocností není problém ovládnout svět. Tedy pro veterány těchto strategií. Hlavní je, jestli se u toho bavíš *4* . Já už teď hraji spíše mod, který hru přenáší do současnosti a s takovým Izraelem ovládnout celý Blízký východ není zas až taková legrace *1* *1*
      • Tak třeba za Japonce jsem to musel rozjet několikrát než se začalo dařit... pokaždé to Němci nějak přestřelili a už v roce 42 byl Berlín obsazen Sovětama... ti potom vlítli na mě a bylo po legraci... teď se mi ale docela daří, Německo stále bojuje (i když Sověti jsou před Berlínem a Itálie už je celá obsazená Britama) a já už stihl rozmlátit Americké námořnictvo, že z něho moc nezůstalo, Midway i Hawai jsem obsadil hned na začátku, Filipíny, Malajsii, a Nový Zéland následovali a teď jsem obsadil už i celou Indii (Irán a Irák jsou také součástí Osy) a Austrálii... na severní frontě se ke mě přidal jako spojenec Mongolsko a Čínu jsem také nechal samostatnou jako svého vazala... takže proti Rusku můžu teď díky spojencům nasadit skoro tisícovku divizí... *1*
      • Přitom zrovna Izrael by to v reálu zvládnul asi docela dobře, protože se s tou teroristicko islámskou pakáži moc nepáře...o něco málo lepší jsou už jen amíci, kteří pálí rakety z dronů na milionové město, přičemž zabijí 1000 teroristů ale civilistům se tlakový vlny a výbuchy vyhýbají obloukem...to jen ten zlý Asad a vožralci vždy zabijí 1000 civiistů a žádnýho teroristu
        • Jestli to nebude tím, že američani maj laserem naváděné střely, kdežto rusáci maj kazetové bomby naváděné gravitací.
          • jj...to je ti platný v hustě zalidněný oblasti proti nepříteli, kterej má v oblbě lidský štíty...prostě nějaká mírová raketa...tlaková vlna rozseká teroristy ale o dům vzdáleným civilům se vyhne...nebo počkat, jsou to všecko cancy
            • Au au...ta gramatika...neměl bych psát takhle po ránu
            • Víš co, mě je to hlavně u ().()
              Jestli nechtěli aby tam rusáci házeli kazetovou munici, tak neměli podporovat ty islámsko fašistický bojůvky tam...nemusíš bejt strategickej genius, aby ti došlo, že rusáci jedinej přístav ve středozemí jen tak padnout nenechaj...nesrat se do toho pvapol hvězd a průhů tak ty islamisty Asad smáznul za týden a dneska by tam byl klid...místo toho se podporovala "umírněná" opozice jako ve slavný Libyi která nakonec vedla ke vzniku IS tak jak ho známe dneska a tam je stejnej bordel...což vedlo ke krizi opočích nájezdníků kteý do Evropy migrujou po milionech a v nich zamíchaný ti "umírněnci" který pomáhala vyzbrojovat víše zmíněná země, a v sýrii co se naučíš vbv Evropě nezapomeneš...jestli se mě snažíš rozplakat nějakýma drsnýma záběrama tak brečíš na špatným hrobě, utři si slzičky vlajkou RVHP-EU
            • Civilní ztráty budou ve válce vždycky a rozhodně nechci obhajovat americké útoky pomocí dronů (což je v podstatě poprava bez soudu), ale je rozdíl jestli plošně bombarduješ tu hustě obydlenou oblast nebo střílíš na jeden konkrétní cíl, který máš předem určený. Víš co je to kazetová munice? O tom že jí rusáci používají se můžeš přesvědčit i na jejich vlastních videích např. https://www.youtube.com/watch?v=NP8VOliyPc8 nebo https://www.youtube.com/watch?v=scGxWUsN9yw
        • Llour
          Problém jsou lidské zdroje. Každý mrtví voják je obrovská ztráta, naproti tomu Egypt je může vyvážet *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit