Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potřebuju pomoc strašně jse jmy to seka tak jestli někdo jma jstim zkušenost odpovězte.
  • Tak mě se to po nainstalování toho patche nerozjede, píše že The crew přestal pracovat, to je fakt SUPER *16*
    • žel, můžu jen potvrdit že nejsi sám, po 300 hodinách ježdění v the crew jsem po nainstalování toho patche taky skončil a nikde žádná rada co s tím. Přitom nemám žádný exotický systém ani grafiku, Fallout 4, AC:Syndicate, vše mi jede na maximum krásně plynule, nic nepadá. Tady by nemělo taky.

      Ještě, že jsem si to vyzkoušel před tím než jsem ten datadisk kupoval, takhle mám aspoň vzpomínky a kompletní plnou vytůněnou garáž v The Crew, do které se zjevně už nedostanu.
      • Díval jsem se na Ubisoft forum a je nás dost. Vůbec nezáleží co máš za sestavu, nejde to lidem co mají úplné mrdky až po hi-tech mašiny. Přeinstalovat hru, Uplay, ......nepomůže nic. Všem postiženým to předtím běhalo normálně. Ubisoft je evidentně mimo mísu, přitom na stejný problém upozorňovali lidi už v betě. Parchanti to klidně vypustí. Hlavně že se to mají zaplacené. Že já blb to stahoval. Asi budem muset počkat na opravný patch. Kdybych to někde ukrad tak mě to nesere ale člověk by rád hrál alespoń to, co si zaplatí.
        *12* UBISOFT *12*
  • Zelenej
    Ta hra je skvělá... je to taková forza na pc... zaklad sem dohral... bavila me... od jizdniho modelu pres super grafiku a plynulost a tuning.... ale pokud ve hre neuvidim v realnym čase vic jak 7 lidi tak s jí šanci prostě nedám... očem to je mit rozlohu ameriky a ve free drive jezdit se sedmi lidmi po světě... *7* *13*
  • Jak je možné, že máte pořád chyby v titulcích?
    "Blizzard pustí do Overwatch další hráče kvůli zátěžového testu"

    "Datadisk Wild Run se přemlouvá hráče, aby dali novou šanci arkádovým závodům The Crew"
    • Protože šéf redaktor je věčně v lihu podle výrazů a nálad a nebo má opicu *1* *1* *1* *1* Však to znáte ten vtip přece: Návrh nového zákona, který by měl omezit spotřebu alkoholu v České Republice.
      Z toho důvodu budou v ČR pouze tři hospody. Jedna bude v Plzni, druhá v Praze a nad jižní a severní Moravou se postaví střecha *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Co na tom vidí špatný?
  • Já můžu vřele doporučit. Diky summitu je hra po dokončení příběhu mnohem zábavnější.
  • Po zkusenostech s Crew nemam zajem.
    Pri nacitani to ukazovalo spustu hracu a nakonec jsem jezdil sam a kdyz jsem nakonec mohl s nekym zavodit,tak jeho auto se umelo teleportovat,... v zavode.

    Pritom beta jela normalne a mohl jsem s ostatnimi zavodit bez problemu.
    Beta byla vic funkcni jak plna verze :/.
  • alladjex
    V nadpisu je chybka
    • Poslední dobou docela častý jev....
  • 9 stovek je za tohle podle me az moc.
    • Samostetnej dodatek stojí jenom 600.
      • Puvodni Crew hraji a vcera jsem stal primo na miste toho summitu a primo ve hre koukal za kolik si to mohu prikoupit, psalo mi to 899 Kc.
        • Ta cena asi hodně záleží na tom kde to kupuješ. Mě to stálo 600.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit