Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomekbobek

    Nejlepší je stejně 2d s trochou 3dčka, který se tak blendne do animace, že to člověk ani nepozná.

  • TheGGG

    3d animace v anime jsou prostě v 99 % případů velký špatný a skoro nikdo je neumí udělat přirozeně... ale kouknu na to... DD byla zajímavá hra, ale z lore si nepomatuju vůbec nic, tak jsem zvědavý, na čem to budou stavět.

  • U koho by se dostavilo zklamani, dejte radeji sanci neotrelemu Dorohedoro. Naprosto famozni svet a pribeh, kteremu propadnete cim vic se budete divat. Nekoho mozna odradi, jak osklive vsechno vypada, ale pro druhe to zase bude jen dalsi znamka unikatnosti. 

  • Daver

    Jo, z té animace mi krvácí oči a ten drak vysloveně tahá za oči. Ale šanci tomu dám, aspoň jeden dva díly. Ale jinak jo, je to trošku zklamání.

  • Tanatonaut

    CGI, 3D nebo jak se ta ošklivá pseudo animace nazývá je lenost a hnus, velebnosti.

    • Carnage666

      Musím naprosto souhlasit. Příkladem budiž Berserk, starý anime jelo klasickou animaci a bylo to dobrý a další dva pokusy o znovuoživení anime adaptace naprosto hrozný kvůli cenzuře a právě týhle CGI animaci.

      • Tanatonaut

        Neměla Casca na bradavkách rozkostičkování? ne počkat. Mám pocit že to vyřešili tím, že žádný neměla. Skoro jsem se tehdy udusil rohlíkem 😂

        • Carnage666

          Nepřipomínej mi to 😂 jako v manze si pamatuju že Griffith tam neměl jednou přirození ale cenzura to nebyla spíš to tak zamýšlel autor nebo se na to v ty době pohlížela jinak než na bradavky. :D 

          • ales.smutny

            V manze jsou tyhle věci pořád kvůli JP zákonům vyšrafované :) Myslím, že návštěva dané sekce v shopu by mnohé lidi zklamala :)


            Jinak nová OVA Berserka má dvě verze, jedna cenzurovaná, ale o trochu (v řádu minut max) dějově delší, druhá necenzurovaná, ale užnevímco tam chybí.

            • Carnage666

              Jasně, vim o tom.  Ale v Berserkovi si s tím trochu hrajou protože třeba Casca je tam několikrát vidět docela dobře celá 😀 a spíš je vtipný že nepoužili chytře třeba kus vlajky co by překážel nebo něco u toho Griffitha.

      • Daver

        zrovna OVA Berserk byl dost OK. Myslím ta serie 2-3 filmů z roku 2012, ten byl dobrej :D

        • Protože to byl v podstatě jenom sestřih seriálu z roku 1997. Liší jenom jenom asi posledních 20 minut z třetího filmu.

    • ales.smutny

      Bohužel, Netflix patří mezi její velké propagátory :( Na druhou stranu, třeba Kengan Ashura mě naučil, že se na ní dá zvyknout :)

      • Tanatonaut

        Mě takhle zrasili Berserka, Knights of Sidonia a jiné. A pak vyjde Castelvania a ukáže, jak se má dělat anime v roce 2020. Proti tomuhle Trump nic nemá. Vadí mu kde co ale to důležité ne. 😂

  • spoock

    Ač mám rád anime, tak tuhle animaci vyloženě nesnáším, takže asi ne.

    • Dag0

      Ninja Batman sem dokoukal vyloženě s těžkým přemáhaním, jenom díky oblibě animáků od DC. Tahle animace je těžce prknovitá a nedokáže mě vůbec vtáhnout do příběhu. :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit