Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jezis, pokazdy kdyz se tu vyroji nejaka informace od DLC, tak vyleze na povrch spousta socek, co furt kecaj plky. To je pro vas par stovek tak strasna castka? Boze muj. Uz se ani nedivim, ze volby prinesly vysledky jaky prinesly...zeme socialu
    • Božíčku !!!!! Malý děcko vylezlo na povrch co to trollí a říká jaký jsou lidi socky a přitom si sám nevidělal ani na chleba. Kolik ti je ? 11-12 let ? Všechno ti platí rodiče že ?
      • Presne tak,ja jednou ci dvakrat nepujdu do mesta vecer,a mam na hru kterou budu hrat x hodin.Porad je mi mylejsi hra nez to nekde utratit za chlast cigara a jiny pi.oviny
      • Bylo mi uplne jasny, ze se hned objevi podobnej prispevek.... Ostatne, co cekat od tyhle komunity. Priste se zdrz podobnejch komentu, delas ze sebe akorat idiota, a jeste k tomu chudyho. Beztak, budes nejak zevl, co akorat nadava na podminky v tomhle state, ale aby pro to neco delal, to ne...jdi radsi makat
        • Id*ot tu tak akorát jsi ty *11*
          • Tak prestan zavidet a jdi radsi vydelat chechtaky. A setri si to, ne se to utratis v hospode za pivo a uzeny!
            • 1. Hospody rád nemám
              2. Uzený nejim
              3. Nejsem tlustej dědek kterej sedí v hospodě jak si myslíš
  • LOL !!!! Připadám si jak kdybych se díval na Call of Fiel ! U codka už jsem na todle zvyklý ale že i bf se vydal touhle hnusnou špinavou cestou vyděračctví je hnus ! *11* *11* *11* *11* *11*
    • Dalsi social, co se divi.... Krom toho, ze bylo asi pred pul rokem oznameno, ze DLC bude 5, tak nechapu, proc se pokazdy najde socka, co se divi a nadava...
      • Já se vždy divám že se najde nějaký malý děcko který si nikdy nic nevydělalo a trolluje. *6*
        • Az na to, ze tohle "maly decko", pred lety po stredni skole otevrelo graficky studio a ted nemusi resit par stovek jako nekdo... Takze priste drz radsi hubu a najdu si slusnou praci, at nemusis volit komouse jako tenhle rok a chtit aby se meli vsichni dobre....
          • Komunisti eeee...
  • oktavius66
    Další DLC ? Oni si snad ze mě dělají řit... Kolikrát do té hry ještě budou muset lidi investovat prachy ( chudáci )... To ta celá hra i s DLC bude stát v přepočtu 5000 nebo co ? Blázni proč to všechno neudělají naráz a pak střelí cenu. Toto je už opravdu provokace. Něco si koupím se vším všudy a stálo mě to 1300 a ted abych do toho investoval znova....
    • Počet DLC se zná prakticky od vydání hry, jejich cena se zná od prvního DLC a už slušnou dobu se zná cena Premium účtu, který je v konečným součtu nejvýhodnější.

      Provokace to skutečně je, otázka ale zůstává, z čí strany *7*
    • Přesně tak,kdyby udělali slevu třeba pro ty co B2k mají v limitce jako já tak bych o tom premiumku uvažova ale kupovat to za litra jako novou hru tak na to jim kakám *6*
    • Ehm...premium?
      • Ehm...premium je další vyděračctví stojí jako jeden nový bf 3. *3*
        • Tak to nekupuj...sotjí to jako nový bf a nebo 5dlc...já to nemám ale za tu cenu je to myslim férový (když pominem tudle strategii DLC)...když si vemu průměrnou cenu DLC 4 kila
        • Radioaktivni_surikata
          Vzhledem k tomu, že se herní obsah víc jak zdvojnásobí, tak nějak nechápu, o čem to mluvíš. Fakt tlupa sociálů vyskákala... Kdyby byly původní mapy prázdný, nebo kdyby byly zbraně z premium účtu nějak lepší, ale ono ani prd. A stejně budou lidi pindat a pluskovat se. Klasika... Všechno co potřebuješ ke štěstí máš v základni verzi hry. M4, G3A3, M40, M60.
  • zaplatil jsem si bf3 2x a nelituju toho,tenhle přísun stále nových způsobu válčení sem si oblíbil :)
    • Tak jsi jasný fanboy bez mozku gratuluju pomáháš s.áčům od Ea.Ta zkratka bf znamená betafield poslední battlefield byla dvojka pak už to byly konzos.ačky.
    • To jo. Proč platit jednou za obsah, který měl být ve hře od vydání hry, když mohu zaplatit dvakrát.
      • 370 za zakladni Bf, 500 za Premium. Imho bf3 za necelych devet stovek vcetke vsech dlc (jasne, je tu jeste par stovek za karkand, kdy premium prislo pozdeji, takze jsem na asi 1200 za bf3 + vse). Za ty hodiny hrani, je to normalni cena za AA titul. Kdyz vezmu ze jsem jej koupil v prvnim mesici... proc ne ;-)
      • Preco by tam mal byt ten obsah od vydania hry? Je mi jasne ze stado oviec vyzadujuce vsetko zadarmo ma teraz zlyncuje ale poziadavaka stale noveho obsahu zadarmo ide ruka v ruke s tupymi a posetilimi utopickymi viziami sveta.Preco by to mali vydavat zadarmo ked su schopny to predat? A vobec preco by sa mal vobec obtazovat niekto v praci a robit nove mapy skiny zbrane atd. ked mu to prinesie nulove benefity?
        • prozatím maji svejk 1 minus aby vědeli že jich chápu a že nejsem žádnéj lidozrout
  • Tohle neni Battlefield, ale Call of Money
    • :) Si ale pipik, co nejdes na TS ? *8*
      Premium som kupil za 22 ecka, nove mapy potesia, ale
      ako hovorim : iba B A T T L E F I E L D 2 bola pecka *14*
      • hehehe
  • Tak a tady jste si zaplatili BF3 2x. Takže mi neříkejte, že DLC je něco skvělého.
    • Asi je když to všichni kupujou (nejenom u BF3)...
    • pravě proto to chce komunisty udělají warez legalnímy aspon si i obyčejní lidi něcfo nakladou
      • Ze te drzka neboli...takovou blbost vyrknout
      • genki.sudo
        Práve preto chce takých ako vy zatvoriť do ústavu...
      • Ale co když ten internet nebude? :D
        • v cine na kube atd. nemaj internet? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit