Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcete se dozvedet neco vice o Elite: Dangerous v cestine? Neni problem https://www.facebook.com/elitedangeouscz
  • Co bylo zapotrebi, aby me zacal Elite zajimat vic nez treba takovej Star Citizen? Tenhle rozhovor! A ted me omluvte—jdu si o tyhle hre zjistit vic ☺
  • Víc takových lidí jako je Braben :)
  • Braben je nakažlivě usměvavý, ale když jsi Pavle na začátku mluvil česky a on se do toho smál jako měsíček, začal jsem už spíš přemýšlet o tom, jakou dobrotu to užívá. Nic ve zlém. :) Jo a Elite hraju a jako mnoho dalších se těším až otevřou celou galaxii a zprovoznějí dolování.
  • ogami
    Tak na todle se opravdu tesim, sam jsem velky fanda do vesmiru a to co ten pan popisuje me doslova vyrazilo dech :) Todle je pro me jasna koupe.
  • Kdybych si nepamatoval co tenhle clovek dokazal vyplodit na 64KB rameti a kousku audiokazety, tak bych rekl, ze je magor... Jenze on uz kdysi dokazal, ze s malem jde hodne... Doufam ze se mu to povede...
    • Jack1947
      Je to spíše takový vizionář s tím že se mu jeho vize o velkém vesmíru daří dávat uspěšně do herní reality.
      • bla, bla, bla, ako vždy.
        • Jack1947
          Kdybys četl, rozhovor v Levelu věděl bys že žádné bla bla to není. *3*
  • přál bych mu aby se mu vesmír povedl :D oculus rift a elite může být po pár letech vývoje neuvěřitelný zážitek.
    • walltar
      Oculus Rift a Elite je už teď neuvěřitelný zážitek. Ani není potřeba pár let vývoje, jen obrazovka s vyšším rozlišením. 4K by mohlo stačit aby to bylo použitelné. Všechno ostatní je už bez problému použitelné (možná ještě lepší čočky, ale to je otázka peněz a ne vývoje), ale ani těch 1080 není ani zdaleka dost na hraní.
      • Tebe už to hádam prišlo *4* Ako teda, je treba dokúpiť riftovací kýbel, či nie? *4*
        • walltar
          No já zatím nepocítil ani nejmenší problém s nevolností ... prvních 5 minut jen takový nepříjemný pocit při pohybu v tuscany demu, ale nic co bych označil jako nevolnost. Ještě musím zkusit takové věci jako horskou dráhu, ale myslím, že kýbl potřeba nebude ...
  • Llour
    Toho chlapa musí člověk prostě milovat *4* *4* , neuvěřitelný sympaťák
  • Neskutečně nadšený a sympatický vývojář! Díky za rozhovor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit