Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může někdo říct, že jde Oblivion dohrát za 11 minut, když je hl. příběhu část na kterou má člověk 15 minut a stíhá se to tak tak!!??
    • Tam je nejaka cast s casovym limitem? Uz ani nepamatuju.
      Ta zminka ale asi narazi na vicemene cheatovanej speedrun, kde se da zneuzit fyzikalni bug, a pres jakejkoli predmet vyskakat az na tu vez v centru imp.city. Tim je vicemene konec tusim? Fakt uz si Oblivion skoro nepamatuju. Ale nejak tak jsem to videl kdysi na videu.
      Zkus na YT chytryma heslama najit...
  • Zdar, jak to bude distribuovany, bude to dostupny jen on-line skrze Steam nebo i jinak? Nametem me tohle dlc hodne laka, nicmene kreditku nevlastnim a pres Steam nemam zkusenost kupovat. Pripadne jak myslite ze to bude kompatibilni s cz verzi a je sance na cestinu?
  • mm.. tak cela linie ukolu jedné frakce nezní moc pozitivně *9*
    • Preco?
      Dlouhy ty linie fakt jsou.
      Nejlip pamatuju Dark Brotherhood, a tam mi to dalo 12 hodin.
      Ciste DB questy, ale s tim, ze fast travel pouzivam uplne vyjimecne. S modem na (nejen) rychlost koni je cestovani fofr. A kraaaaaasa : P

      EDIT --- a nebo taky kecam, a delal jsem mezitim i nejaky ty mensi questiky odjinud : )
      Ale tady budou urcite taky nejaky vedlejsaky.
      Stejne bych ale asi nemel byt prekvapenej, az budou mnozi jedinci nadavat i na takhle napakovany DLC...
      • yuri.sidius
        Hmm, tak to já sem dark brotherhood vyčistil, nějak sem nezkousl když mě zajali, leader šla k zemi hned a zbytek postupně následoval, což zase tak moc času nezabralo, ale i tak se dá hrát skyrim, v tom je ta hra super a když člověk přijde o nějakou linii, zase tolik to nevadí tam je pořád co dělat.
        DLC vypadá zajímavě, řekl bych že se bude dát dohrát za víc než 20 hodin, já určitě spěchat nebudu :)
      • oni ale pišou ve skyrimu.. tam dark brotherhood byl fakt.. nic moc *9* oblivion dark brotherhood bylo ale jiny kafe *1*
        • Myslis kvalitou tech questu/pribehu/apod. ?
          S Oblivionem srovnavat nemuzu, ale i ve Skyrimu se mi ta linie libila.
          I ty ostatni. Narozdil od hlavniho pribehu se daji hrat tak, aby odsejpaly, a clovek se docka i nejaky ty zajimavy lokace, pribehovyho zvratu, atd.
          Teda aspon ja se dockal : )
          • Tak jsem rád že se někomu fraction-questy líbily ja jsem byl bohužel sklamaný očekáváním.. jak délkou, tak způsobem vraždění, zapletka předpověditelná a s postavami jsem se nějak nesblížil.. *9* co se tyče druhého sídla se mi taky nelibilo a obleky DB také ne..

            PS:pokud jsi na tom s DB armorem byl podobně tenhle mod http://skyrim.nexusmods.com/mods/9752 mě celkem potěšil ma i varitantu pro DB *2*
            PICTURE: http://static.skyrim.nexusmods.com/mods/images/9752-2-1329714149.jpg (ne DB verze)
            • Jo...
              Cahire, tys tuhle v bleskovkach certil, jak ti patch skyrim silene rozesral. Spravil jsi to nejak?
              Mne se ta hra taky vcera patchnula, a pekny to zrovna neni. Oproti tobe jsem teda stastlivec, kterymu obcas pri jizde na koni zacne panak surfovat nad sedlem.
              Padani a par dalsich neprijemnosti jsem doufam odstranil vykopanim podelanyho ENB injectoru, kterej ani nevim, proc jsem tam cpal, mazaninu kycovitou.
              Kdyby nekdo znal ENB, ktery to neprehani s barvama a rozostrovanim, a hlavne neprotahuje loadnigy asi o 1500% (to neni vavrovsky prehaneni - fakt mi to tak zle zpomalilo), tak budu vdecen za doporuceni.
            • Na druhy zahrani jsem vzdycky u podobnejch her zmhrd : )
              Resp. spis bezohlednej, pohrdavej sycak. Casto je v jinejch hrach ta zla cesta stavena tak, ze nedava vubec smysl. A to se na ni pak vykaslu.
              Linii Dark Brotherhood vsude vychvalovali, tak jsem si ji prece nemohl nechat ujit : P
              Ze se dali za dobraka vyvrazdit ani nevim. Jen jsem narazil na ty tvrdohlavy dvere.
              To jsem ale nemel splnenej ten ukol s Aventem Averinem, nebo jak se ten spratek jmenuje.
            • Cahir
              Co to kluci hrajete za zmrdy, že vždycky plníte linii Dark Brotherhood? *1* To jsem jedinej, kdo ty pošahaný vrahy sejmul?
  • Morrowind lze dohrát za 11 minut. Oblivion fakt ne :)
    • Sakra jak je možné že to jde tak rychle dohrát? Ať už Oblivion, nebo Morrowind? To je nějaký cheat nebo tak něco?
      • Hairy_Ass
        Využití chyb herního systému. V Morru trůnil Dagoth Ur v Red Mountain od začátku hry, takže stačilo jen sehnat Sunder a Keening pro zničení Srdce a nadopovat se lektvary a svitky a sejmout ho.
        V Oblivionu pak šlo o glitch.
        • No jo, ale já za speed run považuju projetí celé hlavní linie. Ne jen začátku a konce. Viz třeba tradiční speed runy v Half Life 1 - tam šlo o schopnost znát celou hru dokonale a toho využít k co nejrychlejšímu dohrání.
          • Hairy_Ass
            Tak v zásadě jde o speed run v obou případech. HL1 si tímhle způsobem zkrátit nejde, tak holt musí projít celou hrou.
            • Hairy_Ass
              Tak ten kdo na to přišel, jak ten glitch využít, potřeboval taky skill. *4*

              Jinak ten skok, myslíš ty svitky od toho chlápka, co spadl z nebe? Jo, to jsem letěl někam na severní konec ostrova. *1*
            • No u HL1 je to právě o tom skillu, o umu. Tady jde jen o to využít glitch. To já se raději podívám na video, kde hráč prezentuje vlastní skill než schopnost využít glitch.

              V Morrowindu si stačilo v CS udělat třeba prsten, který zvyšoval potřebné staty a prostě si doskákat k finálnímu bossovi a nebo si tam doletět. Nikdy nezapomenu na svůj jeden skok, kterým jsem přeskočil z Seyda Neen až do Solstheimu. *1*
    • Hairy_Ass
      Ale jde. http://www.youtube.com/watch?v=Cfmdl9-tnSU *15*
      • Tohle je hodně pochybný speed run. Spousta věcí tam není vidět. 90 % času prochází uvodní lokací (vězení, pak kanály pod IC) a pak rovnou Martin Septim a Mehrunes Dagon. Dost podivné. Chybí tam tak 90 % hlavní linie. Chybí tam Kvatch, chybí tam navštívení základny Blades, chybí tam Mankarův Ráj atd. Jen zavření Velké brány u Brumy i s prstenem, který přidává značnou rychlost zabere pár minut. S levitací a nesmrtelností jsem to dal tak za dvě minuty, co si tak vzpomínám.

        Nevěřte všemu, co je na youtube. *1*
        • Hairy_Ass
          Jak už jsem psal níže, jde o glitch, kdy se sepne nějaký skript po tom, co proskočil do té svatyně. Pak si hra myslí, že jde o závěrečnou bitvu o město (což není tak těžké, když mají města vlastní "buňky") a proto tam najednou je Martin.

          I Morru se k tobě Dagoth Ur při speed runu chová, jako kdybys byl už probuzený Nerevarine. I když si zatím jen nějaký cucák, co sotva přistál na ostrově. *3*
    • Kdybys četl trochu víc fóra, tak bys věděl, že Oblivion jde dohrát za 8-11 minut = speed run (dohrát znamená dokončit celou hlavní příběhovou linii).
      • Jo, ale on nedokončil CELOU hlavní linii. On prostě jen přeskočil úplně nakonec. Dokončil tak hlavní linii, ale za cenu přeskočení veškerého obsahu. *1*
    • Overwatch
      Všechno jde, když se chce http://goo.gl/2dLf6
  • Chci se zeptat, jeslti neznate nejake dobre mody, ktere zvetsi obtiznost hry a pridaji nejake "real" veci, jako je velka potreba jidla, piti apod. Diky.
    • Tady ty dva by mohly byt to, co hledas.
      (Complex needs a Hypothermia)
      http://www.youtube.com/watch?v=31-QE_TLAIA
      • Super, diky!
  • Keyz
    Jestli to nepřidá nové bugy jak bývá zvykem....Tak ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit