Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no chvili jsem si rikal,proc ji vsichni hejtujou ,kdyz me celkem bavi... Jen ted se musim smat,celou hru projdu napoprve bez chcipnuti..wau rikam si dam achievment... a pak se utopim ve vode ktera mi je po kotniky ty wee.. :D radsi si usetrte penize..
  • tonnymontana
    ach jo skoda tech lidi kteri tyhle hry kuti. nudne prostredi s lampickou a drepeni ve skrini hmm opravdu zajimavej zanr u ktereho se lekaji lide kteri asi odchazi z kina pri trose strachu.

    recenze vystizna je to tak i jinde hold budouvani her na jedine vlnce a to strach je smutne. Dobra hra ma vice ingredienci nez jen vodu a sul.
    Mozna dam sanci novemu alienu ale to si desetkrat rozmyslim. sice jsem fanda vetrelce ale nemusim kazdou bejkarnu s napisem alien:)
    • V novém Vetřelcovi by mohly dát ještě okamžik před vnikem xenomorpha na základnu.
      Všude by byli lidé. Jako ve filmu.
      Zajímavý by bylo, kdyby to byl ten xeno (MOŽNÝ SPOILER ALERT) kterého odpálí Replayová (nevím jak se píše) do kosmu (i když to je 1 ku 100).
  • Keyz
    Je to marný, no.
  • Já hlavně nechápu, co od toho všichni čekali. Už od začátku to vypadalo hrozně nudně a obyčejně. Outlast, Amnesia nebo Alien: Isolation mají zajímavé prostředí, hutnou atmosféru a strašidelné nepřátele. Tady to vypadá na pomalé chození po identických prázdných chodbách a "hororovou" atmosféru, kterou předčí i Luigi's Mansion.
  • Hra je to ve všech ohledech špatná recenzent na ní nenašel nic dobrého, takže slabší průměr? Jako že vážně? Asi by to chtělo změnit definici stupnice...
  • NavrySS
    Horrorovka stojí za prd, a ani jako ''reklama'' na engine nefunguje *2* Až tedy na tu panenku v úvodním obrázku, z tý mám nas*áno pokaždý.
  • Neni to nikterak uzasna hra, dal bych ji tak 6-7, ale bavi me nasobne vice, nez vetsina indie ptakovin o 8mi barvach a 20ti pixelech, ktere tu posledni mesic bezne dostavaji 9/10.
    • Lebo ti staci ku stastiu grafika a uz je to podla teba dobra hra. Hratelnost netreba, ani zabavnost, vlastne nic. Len grafika
    • GlaDOS
      Hrál jsem jednu špatnou hru, ale dal bych jí lepší hodnocení, protože se mi nelíbí úplně jiný typ her, který dostává víc.
    • Veskoslav
      Pokud není nikterak úžasná, proč ji dáváš 6/7? Čemu pak dáváš 5 a níž?
      • Napriklad vetsine tech ptakovin o 8mi barvach s hernim modelem z roku 1990, ktere tu dostavaji 9ky. :)
        • Protože dnešní herní model je fakt pecka. Autoheal, autoaim, téměř nemožnost umřít, dlc hovadiny, cuscéna na každym rohu, zombie, dialogy na úrovni mentála. Pro tebe ale asi ideální.
  • Nejak Vam nerozumim, sic sem za tuto hru neutratil ani penny ( dostal sem ji s grafikou) ale jeji jednoduchost se mi vazne libi. Zadne prehnane prvky v ovladani, zadna honba za naboji apod. Divim se ze autor recenze nepise nic o slibovanem rozsirovani pribehu opakovanym hranim ( osobne sem jeste nemam ozkousene). Nesouhlasim s nazory typu, ze by tuto hrumeli vydat na mobil. Ono atmosfericky je to uzasna hra, proto doporucuju sluchatka a velkoplosnou televizi. ano cekam ze se leknu nebo budu se bat, ale jen kvuli tomu nesnizim hodnoceni, obvzlast kdyz je to hororova hra. Rozhodne tisickrat lepsi nez hororove filmy za poslednich x let.
    • Tak s tebou nemůžu souhlasit. Taky jsem dostal tu hru jako bonus k nové grafice a jsem zklamaný. A hrál jsem to v noci, se sluchátky i na velké televizi jak píšeš a vůbec to se mnou nic nedělalo. Atmosféra velmi slabá, pořád jedno a to samé dokola a grafika opravdu mizerná. Tohle je opravdu špatný start nové enginu. Velké zklamání
  • Drsný, jak se na tenhle flák herní novináři sesypali jak supi.

    Proč ne na Amnesia: A Machine for Pigs? To je taky tupá chodička o ničem. Proč až na toto?

    (Původní Amnesia aspoň byla dobrá jako atmosférická puzzle hra.)
    • Amnesia: A Machine for Pigs ano to je taky odpad
  • Jack1947
    To zkusim, recenze pekne shrnula negativa ale i pozitiva a naladila me prijemne na tuhle pecku. *4* Aneb kdo nic neceka ten nic nedostane.
    • Ty fakt nejsi normální ...
      • S ním Tomáš Marný.
      • NavrySS
        Nech toho, slovo normální jeho slovník neobsahuje *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit