Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdvojnasobil ;) takze uz na tom delaji dva lidi ;) Teda podle toho ta hra aspon vypada. Prijde mi opravdu smesne ze to delaji na arma 2 enginu a je to o nekolik radu horsi nez mod. Prakticky je to proti modu nehratelne. Naivne jsem si to koupil s tim ze tam bude aspon to co je v modu a ukrutne jsem se spletl. njn Bohemka
    • Právě pro lidi jako jsi ty tam všude byla napsaná jedna hezká invormace velkými písmeny.
      PS: Občas i červenými.
  • Snad se taky zameri na krvavost a animace. At je sranda, az bude clovek v temne ulicce parat kudlickou ostatni hrace. Pripadne rozmlaceni lebky baseballovou palkou uplne na kasi, nebo by mohlo jit uzamknout hrace ve stodole a tu pak polit benzinem a zapalit:-)
    • Ty jsi mě pobavil :D Beru to s nadsázkou a nebo že jsi celkem úchyl, ale oboje je vtipný :)
    • Libil se mi pribeh, kdy dva hraci dostavali jine do Gunpointu a jak jim baseballkou lamali nohy. Nezabili je, ale nachali je opustene a zmrzacene.
      • zrovna tohle už ARMA engine umí, když někomu rozstřílíš nohy, nemůže stát, jen se plazit, stačilo by jen dodat zvuk křupnutí
        • Tohle uz bylo v prvni operaci flashpoint
        • V módu kosti křupaly krásně , v dayz tomu tak není? *4*
    • zapomněl jsi na kanibalismus a znásilňování (ne nutně v tomto pořadí) protože, upřímně, tyhle věci k pořádné apokalypse zkrátka patří
      • Samozřejmně nevím jak je to s ""lore"" DayZ (inkubační doba tý "věci" co dělá z lidí zombíky) ale žrát lidi, když je tu vysoké riziko nakažlivosti extrémně agresivním -čímsi- mi nepřijde zrovna jako dobrý nápad )))
      • Dobra pripominka a jak rikas v tom poradi by to dost dobre neslo, nebo bys nesmel snist uplne vsecko:-)
    • Kámo jsi v pohodě? Víš ono párat ostatní hráče kudlou, rozmlátit jim lebku na kaši a nechat někoho uhořet zaživa není tak úplně běžné, ani ve hrách. Radši zvaž návštěvu psychologa....
      • LOL....Je to hra, proč by to nemohli přidat? Koukám žes hodně poznamenanej Novou a dnešní společností co :D
      • Manhunt? *1*
      • XorxoxTalarius
        Postal?
        • Veskoslav
          To také není normální hra;)
          • XorxoxTalarius
            Ale jo ... pro mne urcite :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit