Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jn a jak jsem se díval tak je to úplně stejný jako Champions Online *9*
    jen u champions online máš víc travel powers *1*
    ale jinak kdy NĚKDO NĚJAKEJ inteligentní člověk vytvoří FREE SERVER ????? *1*
    bylo by to fakt dobrý
  • Mno z prvu sem se na DC universe celkem tešil ale takovouhle hru za tak nehorazny prachy??.......nevite nekdo jestli nema nekdo v planu udelat bezplatnej free server nez jen drahy offi, jak je to treba u WoW?
  • tohle nemuze nikdy uspet. z toho co jsem videl z videa - bez sance. dalsi prom*dany potencial...
  • Má tam být samozřejmě tři *1*
  • Jeejda od Sony tak do bude propadák mě stačilo jak totálně zhyzdily produkci star wars galaxies a já doufal že už zkrachovali.
  • lol, 1 měsíc 13 euro a dva 35 ... *12*
  • PS3 tolik MMO her nemá, jen škoda, že ty ceny předplatného jsou nehorázně přemrštěné
    naštěstí MMO jde zcela mimo mě a považuji ho za takový lepší chat
  • hral sem betu a muzu rict jen jedine tahle hra nemam moc velkou sanci na uspech protoze nenabizi nic noveho
  • Nezavřou. Pojede to přinejhoršim zdarma jako Pirates of burning sea.
  • Whisp
    To doživotné predplatné za 180 eur ma zaujalo, keby niečo podobné zavedie napríklad World of Warcraft, neváhal by som ani minútu :) Pri tejto hre to ale nehrozí, by mi bohate stačil aj ten mesiac čo je zadarmo pri kúpe hry. Inak tipujem, že počet hráčov nepresiahne 100k, ale hra by sa mohla udržať hlavne u amerického publika.
  • No, šílenci už jen pro to, že tu hru po pár měsících zavřou pro nezájem. Měsíc zdarma a pak ahoj.
  • Jestli to třeba není jeho postava ve hře.
  • Tohle moc evropanů hrát nebude.
  • A proč tak asi vypadá? Jsi si nevšiml ty PS3jky ve videu? To by ti mohlo leccos osvětlit...
  • vtipny na videu je ze ten kdo mluvi a ta postava co tam hraje maji stejnej ksicht kotelty vlasy a i brejle xD *1*
  • Vypada to jako hra stara 10 let. A hlavne na me prosim nechodte s tim,ze u MMO to jinak nejde.
    Proc maji byt ti,kdo si zaplati LIFETIME silneci? *2* Za rok a pul (coz je u kvalitnich MMO normalni herni cas) se jim to splati a pak hraji zadarmo. Navic ten pocit,ze uz nemusis platit,je k nezaplaceni *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit