Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to nechytlo :-/ Na můj vkus hrozně pomalje progress postavy. Na to aby člověk trošku naleveloval to bylo faaakt nadlouho pořád to stejné dokola :-/

  • KamilZm

    Také tyto typy her nemám rád, ale zde je dobré nastavení obtížnosti, takže si to můžeš přizpůsobit podle vkusu a zručnosti, abys nebyl zbytečně frustrovaný, ale zase to nebyla nuda: 

    Vývojáři se na rozdíl od  jiných případů nesnaží terorizovat uživatele tím, že všechny hodí do jednoho pytle bez ohledu na jejich čas, zručnost atd. a vlastní neschopnost udělat ve hře volbu obtížnosti nechovávají za kecy typu "kdyby tam byla volba obtížnosti, tak by si to neužili" nebo "chceme, aby to hráči hráli čistě podle nás a nijak jinak, protože takto je to nejlepší". 

    Tohle je prostě hra dělaná pro hráče, aby si ji užil kdokoli podle sebe.   

  • no skill, no gain


    s tim mechanismem jsem mel jedinej problem, zaverecnyho bosse


    kdyz  jsem u nej zhebnul asi popaty, kdy kazdej pokus znamenal tak hodinu znovuhrani, tak jsem si rekl dost a improvizovane aplikoval save/load

  • nightborne

    Jeden pokus trvá většinou patnáct, dvacet minut, maximálně dejme tomu hodinu a nepřijdeš o nasbíraný, odemčený věci, takže nemáš pocit, že bys právě strávil čas zbytečně. Taky osobně moc nemám rád repetici od začátku, ale v Dead Cells je nastavená výborně =) .

  • Mart9

    Ano, to je sen začínat od začátku, když zemřeš. Taková hra mi nesmí do kompu.

  • drasta

    Tak to bylo hodne originalni!

  • nightborne

    Na to fakt nehleď. V pohybu to nevypadá vůbec zle a hlavně se to hraje jak sen.

  • Wolfcastle

    To vypadá dobře rád bych si zahrál novou 2D plošinovku, akort tedy ty screnshoty se vám ňák pokazily asi hodně špatně nastavená komprese nebo co páč to mám nějaký rozkostičkovaný jak kdyby to bylo v rozlišení 8-bitů z minulého století ...😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit