Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kpnecne recenze, ktera sdili moje nadseni z tyhle hry :) Uz jsem to tu psal nekolikrat u ruznejch clanku k dead cell - ale za me totalni doporucenka. A kdyby se nekdo zalekl ne moc peknyho vizualu, tak byt se to s obrazku moc nezda, ono se na tu hru v pohybu fakt i docela pekne kouka...

    • Duncan66

      Nekouka se na to pekne ani, kdyz je to v pohybu. Oparvdu ten masochismus hracu nechapu, ze v roce 2018 vyzaduji vizual roku 1988. To mi fakt rozum nebere. Tady by asi i nova verze pongu dostala devitku za skvely a minimalisticky vizual 😛

      • Nevim, kdo tady tvrdi, ze by vyzadoval takovouhle grafiku, ale rozhodne mi neprijde tak spatna, aby mi to prekazelo v tom si tu hru uzit vic nez  jakoukoliv jinou AAA letosni hru. Kdyby grafika ty hry dosahovala kvalit treba Ori, tak by to bylo sice fajn, ale proste to beru tak, ze tvurci misto toho vynalozili vic zdroju na vypilovani gameplaye a obsahu.

        • Já bych neřek že ta grafika je hnusná naopak ty barvy vyzuál je naprosto super úžasná, ale co je BIG FAIL je tragické rozlišení.... jako vážně je v roce 2018 potřeba hrát rádoby retro hry v 320x240??? Proč tedy hned plnou paletu barev a ne jen 16 jak z té doby 😂

        • Duncan66

          Dokud se najde hodne hracu, kteri tu hnusnou graqfiku budou tolerovat, tak holt se takove hry budou delat. Je to velice jednoduche. Pokud vam prijde normalni hrat v roce 2018 hru, kde diky hnusne grafice vas hrdina nema ani ksicht, natoz oci a pusu, tak tomu ja rikam masochismus.

          • Tady nejde o žádnou toleranci, podobná stylizace je žádaná. Lidem se to líbí, je to příjemné retro a každý občas zavzpomíná, tak proč nespojit retro se současnými trendy? Funguje to tak v hodně odvětví, třeba oblečení, nábytek, účesy a tak dále.

            • Duncan66

              Jde evidentne o to i o to. Mong by klidne uvital lepsi grafiku, ale je ochoten ignorovat vizual na ukor hratelnosti, neni pro nej asi dulezity. Ty jsi podivin, ktery ty hry hraje prave pro ten zrudny vizual. Jinak to neni retro a vzpominani. Retro na vzpominani by bylo, kdyby udelali Prince se stejnou mechanikou, stejnou hratelnosti, ale v dnesnim vizualu, protoze v dobe sveho vzniku to bylo v podstate maximum mozneho. To je neco jineho, nez retro v obleceni, designu auta atp. Oni ty hry nevypadaly jak vypadaly proto, ze to autori chteli, ale protoze si dnesni vizual nemohli dovolit kvuli nedostupnym technologiim.

          • Co toleruju nebo netoleruju je moje vec. To si pis, ze chci aby podobny hry porad vznikaly - treba na Last Night se tesim hodne....Ocividne mas problem s tim, ze ma nekdo priority jinde nez ty sam, s tim ti tu asi nepomuzu. A komenty nize ohledne chybejicich oci, to uz je slusnej bizar nebo trolleni.

            • pointa je v tom, že to low-res rozlišení nemá pražádný smysl jen je to hnusný, no možná to někomu připadá retro, ale proč to pak má plnou paletu barev a ne jen 256 případně 16... Prostě je to jak vytvořit auto s motorem a převodovkou Ferarri  a dát to do kasle vod trabanta sice ten výkon a technika tam pod kapotou jsou, jede to lépe jak trabant, ale využít se to nedá protože díky šhit kasli se stím víc jak 130 jet nedá páč se to rozsipe jak pixely

            • Duncan66

              Nemam s tim problem, to je tvoje falesna iluze. Je to pouze a jen jak pisu uz v uvodnim prispevku, ze ten masochismus nechapu, to je vse.

          • nightborne

            Tak on je nemá jaksi vůbec a ne kvůli grafice, ale oukej =)).

            • Duncan66

              A jakymi smysly se tedy ridi?

  • BoB.2

    Pěkná recenze.díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit