Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Co kdo čekal když je to jen na hloupej mobil... to máte jako tu trapárnu Dead trigger kterou vystřídalo, Unkilled - a to že jsem tam v prvním díle nechal přes sto hodin nic neznamená. *4*
    • proc hloupej, posledni dobu uprednostnuju mobilni hrani protoze muzes hrat kde chces. a ty nove smartphony maji docela velkej displej nemluve o tabletu. navic kvalitni smartphone stoji polovinu high end pc a tablet jeste vic
      • Jack1947
        Takže dostaneš předraženej krám kterej si nepromítneš doma na své 4K? *4*
  • To jsem zvědav kolik to bude stát, snad to s cenou moc nepřeženou, protože třeba za kravinu Novus Inceptio bych 19.99€ nedal. *12*

    15€ bych byl ochotný akceptovat, když vidím kvalitu a množství obsahu u Dead Effectu 2.

    No nechme se překvapit.
  • Hrál jsem jedničku na androidu asi tak 40 minut a přišlo mi to dost suché a nudné. Ani nevím, zda mám vůbec dvojce dávat šanci. Spíše ne.
  • znate nejakou podobnou strilečku na pc pro odreagovani? (nemusí byt zombíci)
    • Killing Floor, Doom 3, Alien vs Predator, Quake 4, Painkiller, Serious Sam, Unreal Tournament, F.E.A.R., Rise of the Triad, SIngularity......
      • Nebo Necrovision, ale to mě moc nebavilo. Vypadá to působivě, ale hratelnost nic moc.
  • kubi-wan
    Hrál jsem PC verzi jedničky a nepřišlo mi to vůbec marný. Když si člověk zvykne na podivně rozvleklý tempo a spíš opatrnější a strategičtější postup (aneb všechno jde jak po másle a pak vám pod nohy odkudsi přistane granát a je po vás), dá se to hezky hrát stylem "jeden level před spanim" a bavit se u toho. Až (jestli) vyjde na steamu i dvojka, asi si ji zas koupim, ale doufal jsem, že se aspoň v případě prostředí hra někam posune...
    • Jo, taky mě jednička docela bavila. PC verze na steamu by měla být někdy v únoru, Steam už má hru v seznamu:)
      • Díky za upozornění, jinak na tom Steamu je stanoveno datum vydání 18. února
    • Mám pocit, že na Pc verzi dvojky se už pracuje.
  • Jako s tím názvem se chlapci mohli trochu snažit a vymyslet něco originálnějšího. Nehledě na to ukradnout font Dead Spacu, je taky hustý *1* Jsem na sekundu zaradoval, že bude novej Dead Space a on to zas nějakej pseudo sh*t....
    • Je to tak schválně, je to parodie a zároveň pocta space horroru a sci-fi.
      • Působí to trapně.
  • cizí weby dali české hře víc jak tiscali *8* tady někdo málo uplácel *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit