Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál na telefonu. cca. 15 min a výmaz. Pro mě osobně nuda. Vše jsme už viděli a ještě k tomu... tohle se na dotykovém displayi nedá hrát (avšak to je problém všech "doomovek" na telefonu) Graficky jinak vcelku povedené, ale přišlo mi to celé nedotažené. Call of duty zombies mi na telefonu přišli chytlavější, u nich jsem vydržel přes půl hodiny (oproti konzolové verzi, kde jsem solo Kino dával přes tři hodiny do úplného nesmyslu a v partě jsme nad tím trávili snad rok... to byly časy).
  • tak tohle jako mobilní hra stojí za to..rozhodně neznám lepší mobile F2P FPS..ani Dead Trigger na tohle nemá, bohužel. Skvěle to využívá možností dotykového ovládání, celkem si to s gameplayem hraje na to, že je to mobilní fps..prostě..Dead Effect na mobil i na tablet naprosto luxusní záležitost pro (ne)fanoušky Dooma, Quake, RTCW, Dead Space..je to libové..ale PC verzi se radši vyhněte
  • Takže říkáte že je to lepší jak Space Marine jo?
  • Doom 3 už jsem hrál. No a i po těch letech nějak moc netoužím si to zopakovat. Ten engine je sice pěkný, ale už vyběhlý artikl.
  • to nedelal Vavra takže to bude kravina to nechcu
  • Za ty peníze je to dobrá hra.
  • Nejdřív jsem to nechtěl vůbec zkoušet, ale nakonec hodnocení uživatelů 85% na Steamu mě přesvědčilo to zkusit. Má to své mouchy, ale za pokus to stojí. Dokonce jsem se chvílemi i bavil. Jako béčkovou střílečku mohu jen doporučit.
    • "Dokonce jsem se chvílemi i bavil."

      Tomu říkám doporučení za všechny prachy.
      • tomas jako jidlo od Babici nekdy se to da i pozrit a nekdy ti potom neni ani zle
  • Ten název už nemůže být stupidnější. Pokud to byl záměr tvůrců, tak palec nahoru.
    • ano záměr byl vše ukrást udělat hru absolutně bez nápadu tak ani název není originál...
      • A co jako ukradli ty odborníku? Takže když dneska někdo udělá akční hru tak vlastně vykrádá hry, které vznikly před 10 a více lety. A kdyby ta hra byla opravdu tak moc na prd, tak proč aktuální hodnocení uživatelů co hru na Steamu koupil je 85%? A jo protože je to absolutně bez nápadu já zapomněl. *14*
        • Ukradli snad vsetko z Doom 3 *1*
          Nicmenej, hodnotenie ludi je dost kladne, mozno to nakoniec aj skusim...
        • 50 odstinu sedi je taky bestseller a presto to NENI DOBRA kniha naopak je to velice spatna kniha a jeste ubozejsi film
          • Četl jsi tu knihu nebo podle čeho soudíš, že není dobrá? Já osobně jsem ji nečetl a nemohu její kvality zhodnotit. Kvalita knihy, hry, či filmu je totiž velmi subjektivní záležitost.
            • Ruzova knihovna je zanr, je to brak uz od podstaty, jen ho proste urcita sorta lidi vyhledava. To neni ani posmech, ani urazka. I detsky p*rno si najde sve odberatele.Proste je tady zanr, kterej je aktualne zadanej, nevadi, ze je to sracka, lidi to chcou :) Taky se divam na pecko, kde prijde chlapek, ano pani, opravim Vam pracku, a je mi to jedno :D Baby si chcou precist, tak si prectou, omacka je ukradena - u knihy bohuzel se omacka hodnoti :D
  • hmm klobou dole jestli iPhon utahne doom 3 engine. vzdyt to pomalu nezvladne ani PS4. pravda iphone 6 je sila (mam jeden doma), ne jak nejake sr4čky od samsungu a pod
    • proc by to nezvladla ps4 ? doom3 jen na konzolich minule generace...
    • ano dnes uz je kdejakej telefon stejne vykonej jak nextgen konzole na tom neni nic divneho *1*
      • Chces byt vtipny a odhalujes svou neznalost :-).
    • zkus LG G3 to je sila!
  • Jack1947
    Hrál jsem na mobilu krom HW náročnosti, mne hra odradila tím že se nesejvuje jen tam jsou jakési checkpointy... na pc tohle fakt? možná v browseru ale jinak fakt asi ne jak řikám je to zbytečné tyhle hry. I když třeba Shadowgun online je celkem sranda. Nic více. Oddychovka no.

    Jn tohle jedině na prohlížeci na fejsu jinak ne fůů... *4* I když tady oproti Dead trigger u kterého jsem strávil nepočítaně hodin (!!) zase jsou takové jakoby mise... je to kupodivu česká hra vidno že čechům se v mobilní sféře fakt daří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit