Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ten HUD ? .... Nebyl už v Bulletstormu i s tím xpením ?
  • Noo nevypadá to špatně, ale počítám že kooperativní režim asi nebude fungovat s AI že? xD
  • Jeste neco, tez mi prijde ze obcas zombieci jsou nejaky seknuty jako v l4D. Zombie by meli utocit na vsechno zive ne? Urcite se tesim, kdy ma tato hra vyjit?
    • Snad nekdy na podzim
  • Me se hra zamlouva, libi se mi napriklad to bodani nozem ci rozbite sklo rukou u auta. :D Jedinyho co mi fakt u takoveto hry nesedi je zobrazeni bodu kdyz zabijete zombiky :/ DOUFAM ZE TO PUJDE VYPNOUT
  • KIMCID
    sem stím
  • Je to krásný mix několika her, nikdy jste si nechtěli dát takovej zombie fallout nebo výše uvedený elder scrolls? pořádný survival horor z vlastních očí je podle mě pěkná věc, a správně na blízko, žádné velké střílení :)
    Zajímalo by mě co ten mulťák jestli ukážou i multi video, to by byla docela řezničina :) ale snad by to nebylo pak moc lehké :) a pokud ne, tak snad by to nebylo těžké tím, že tam bude stomilionů zombíků najednou, nu nechal bych se překvapit, snad příjemně :)
  • LOL zombie lv15 to je nejvetsi haluz tahle hra je predurcena k prpadaku kdyz z survive hororu udelaly FPS RPG omg
    • RakeW
      Já bych jen rád uvedl na pravou míru ty minusy. Aspoň za sebe mohu napsat, že mi nevadí názor dotyčného, s první polovinou i trochu souhlasím. Ale ta prezentace je hodné idiota, proto se mi ten komentář nelíbí.
    • nepi*uj, tak se ti to nelíbí... to neznamená, že všem ostatní taky

      víš, to bys mohl říct, kdyby hra byla na první pohled špatná... ale, to že se nelíbí TOBĚ (12 let?) a pár dalším z ní nedělá automaticky propadák
      • A to, ze se tobe libi z ni dela hit? Nechapu proc musis hned okamzite nekoho napadat...

        Od tyhle hry jsem cekal vazne brany survival horor a ne takovouhle srandicku. Prvni trailery byly podle me velice povedene a chytlave, ale s cim prisli ted ... skakajici cisilka po monitoru, vybuchujici hrebiky, vybuchujici zombici vsechno tak strasne samoucelne
        • Na hrubej pytel hrubá záplata... ten týpek psal jako v*l... tak jsem mu v tom smyslu odpověděl.

          To že se to líbí mě, ze hry nedělá hit... to jsem neřekl nikde....

          A souhlasím... ty trailery prostě lhaly... to si mohli odpustit, protože to vytvořilo týpky jako ty, kterým se těď hra nelíbí a stěžujou si.
          • Trailery že lhaly? Vždyť ukázaly atmosférické záběry a relativně dost akce... Nic o "pravém" survival hororu tam nebylo, to je jen zbožné přání zdejších naříkačů.
            • Hmm, to je možný, ale jde vidět, že spousta lidí to stejně pochopila jako survival horror...
    • Ja si naopak myslím, že to bude super rubačka a odreágování :) Ale jak jsem psal pár stran dozadu, také bych raději pořádný hororový survival něž toto, ale zábavné to bude i tak a předobjednávka je téměř jistá :-)
  • tohle neni nic jineho nez FPS verze dead rising 2 tahle hra mela potencial ale jak to vypada tak nic moc zombie je tam nejak zoufale malo a vubec nic nedelaji-ten exp system do survive hororu je strasny- tahle hra mela vypadat na tezkou kooperaci partaku jinak by nasledovala smrt protoze by se valilo obrovske mnozstvi zombie *10*
  • Kdy už konečně půjde ty zombíky zabít jen roztříštěním mozku, a ne střelbou do nohy nebo do těla? Vždyť to má být zombie ne????? Už je sakra jednou mrtvý, krom toho mozku. *10*
    • Masa-san
      haha, to je fakt.. ale ve videu porád žili dokud jim neusekl hlavu (aspon se mi zdálo, že funeji a hejbou se haha *1* ) devy řikal, že jim mužeš useknout ruce a nohy *1* to vypadá slibně ne ?
      *5*
  • Kdy už konečně půjde ty zombíky zabít jen roztříštěním mozku, a ne střelbou do nohy nebo do těla? Vždyť to má být zombie ne????? Už se sakra jednou mrtvý, krom toho mozku. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit