Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jsem viděl na youtube ty Dead Island co-op playthrough od Amerických hráčů, které mě baví sledovat, protože se u toho človek i dost nasměje, tak to vypadá jako neskutečná prča :D a na pohled to vůbec nepůsobí jako špatný kozolový port.. i když já to nehrál, ale jenom sledovat a poslouchal :)
  • ještě že vyšlo to demo DI... na různejch stránkách...:-DDDD
  • Nechapu jak tady porad nekdo resi ovladani ? Lidi od ceho jsou gamepady ? Mam 2x logitech F510 takze se automaticky nastavi Xbox360 ovladani a jedu.Nikde neni psano,ze mate hrat na klavesnici. *7*
    • Taky jsem si ho k pc koupil, nehraju s ním ani jednu hru, dokonce i závodní jsou lepší na klávesnici. To je ten zvyk ;)
      • Ja jsem s nima max spokojeny a dokonce i pritelkyne.Jinak u strategii pouzivam klavesnici s mysi .-) Takze tam uz Gamepad je na prd .-)
    • Jako sorry, ale hrát na PC střílečky na gamepadu? To snad ne..
      • A co je na tom spatneho ? Docela rozdil,jestli se valim a hraju v pohodli pres gamepad a nebo u stolu pohybuju s mysi a mackam klavesnici,kdyz od Gamepadu mam jeste vybrace .-) Jde jen o to se naucit pohyb.Kazdej at hraje na cem sam uvazi.Jen jsem uvedl,ze neni problem se zadnou hrou ktera je oznacovana : Games For Windows ma Xbox360 ovladani ,po pripade existuje take Moder,ktery upravuje ovladani na Rumblepad II.
        • ZvacA
          Ale bohužel, spousta lidí neustále nechce akceptovat fakt, že s gamepadem jdou hrát FPSky v pohodě. Neříkám že nejlépe, či lépe a dokonce se nestotožňuju s názorem, že gamepad by mohl vůbec ohrozit postavení myši a klávesnice, ale stříleky se s ním hrají prostě v pohodě a to potvrzuju jako PC hráč, který ovladač k počítači občas vytáhne, zejména má-li, ačkoli to už není FPS, chuť si zahrát Resident evil PC verzi, protože na klávesnici je to o ničem. Ani bych nehájil gamepad tím, že to jistý druh pohodlí ( i když má to něco do sebe ), prostě ho beru jako praktickou věc k řadě hrám, které se mi s ním ovládají líp. Nemůžu se totiž zbavit dojmu, že se tu drží jakási neustále mylná zatvrzelost a jak uvedl i kolega Kraah výše, většinou nezkušenost si gamepad vůbec ochytat na vlastní kůži a každý se drží jen vlny, která kolem sebe prská chujoviny, aniž by se vůbec podívali na věc z druhé strany. Rozhodně nemám v úmyslu někoho nutit, aby musel na gamepadu hrát, je samozřejmě třeba počítat s tím, že každému sedne něco jiného, ale s*át do placu neustálý kecy typu " Hrát gamepadem střílečky? Jsi normální? " je jen hlod pár panáčků, kteří nejsou sto pochopit, že to zkrátka jde a když to zvládne plno jiných hráčů na světě, tak proč ne nějací tajtrdlíci z Čech?
      • Souhlasím, kombinace myš + klávesnice je podle mě to nejlepší, co se na ovládání univerzálně hodí. Střílečky obzvláště ... Osobní zkušenost nemám, ale v okolí mám dva hráče a oba, mají-li hrát nějakou střílečku, radši sednou k pc a jedou tradiční ovládání, než aby brali gamepad. Asi mají dobrý důvod.
        • Ataker
          Je to čistě o zvyku nebudu tu psat, že je tamto lepší než to atd. nemám zapotřebí se hádat... chci tu v pohodě a klidu diskutovat, ale někdy je to obtížné. Jinak dřív jsem hrával na PC hodně, když jsem si šel koupit Xko jsem měl hrůzu z toho, jak třeba budu hrát Gears of War na gamepadu a taky to tak poprvé vypadalo pořád namířené do stropu a jiné blbosti, ale postupem to bylo lepší a lepší, takže jde si navyknout... něco má své pro a proti stejně, jak u hromady dalších věcí.
          • Ale ano...zvyknout si na to jde. Osobně vlastním PC i PS3 a hrál jsem na PS3 většinu lepších stříleček. A nemám s tím už žádnej problém... Ale nikdy nebudu tvrdit, že na to není klávesnice a myš lepší, protože to tak podle mě prostě je. Nevadí mi ale exkluzivky ani na jednom...rád si je zahraju. Problém jsou ale zmršené konverze stříleček na PC, kdy se snaží naemulovat možnosti gamepadu na myšku. A vzniká z toho někdy prakticky neovladatelná hra. A to už mi vadí. Sami si tím dle mého škodí. Pokud nedovedou udělat kvalitní konverzi, tak proč jí vůbec dělaj? PCčkaři se jim na to poté vykašlou a raději si to upirátí, či nehrajou vůbec. Dodávám, že jsem Dead Island nehrál, takže netuším, jak se ovládá... :)
          • filias
            Jsou hry, na který je lepší gamepad, a ty na který je lepší myš + klávesnice. Střílečky patří podle mě do té druhé kategorie. To že se dají hrát bez problému i na gamepadu je celkem jasné - tyhle hry vznikají primárně pro konzole a vývojáři celý koncept hry i na ně primárně cílí.
  • Kdyby se více zaměřili na příčiny pirátství, než symptomy a místo ochran prudící spíše platící zákazníky dělali lepší hry. Pirát si hry stejně zahraje bez přiblblých ochran (ačkoli sem tam si chvilku počká).
    • No já bych spíš řekl že piráti si to zahrají ještě dříve než platiči
      • na konzolích určitě ale u PC verzí to moc často nebývá - maximálně když hra vyjde v rozdílných lokalitách s týdením odstupem
  • To já dostanu Dead Island na xbox až na narozky 20.12. :)
    Xboxová verze je asi nejlepší.Protože pc je port, a ps3 odfláklá :/
    • Že je PC verze port samo o sobě nic neznamená. Je tu lepší grafika a vyšší framerate pro majitele silnějších PC, to je naopak pozitivum. To, že někdo zprasí ovládání nebo nepřizpůsobí menu klávesnici a myši je věc druhá. Však se to brzo dozvíme, spousta portů je bez problémů.
      • JJ, měl jsem na mysli současnou situaci, ve většině případů nakonec pc vyhraje.
    • neni odfláklá jenom američanům vydali blbou verzi - pro nás to platit nebude protože už bude opraveno
  • Doufám že do 9. už to bude vyřešený s tim Dead Islandem
  • doufam, ze v tom seznamu nebyly uz kody, ktere nekdo pouzil, protoze ja sem treba dirt 3 ziskal prave tak, ze sem mel ten promo listek primo od amd... (kamarad si koupil novou grafiku, ale jelikoz dirt 3 uz mel, tak mi dal ten listek na aktivaci i s kodem)
    • trolo
      AMD niekde vydalo prehlasenie ci co ze kluce deaktivuje a ti co to vlastnia legalne to budu musiet znova aktivovat nejak....
      • jesteze tak... ten listek mam nekde schovany pro jistotu.
  • Cajk
    Nedovedu si představit prosťáčka, kterej si ten steam klíč přidá na svůj "primární" účet. No, Dirt 3 mě nezajímá, nelegální kódy taktéž ne, takže vlastně o nic nejde:)
    • To budou děti od 6-13 let.Lehce je poznáš ,podle nového lets playe na hru a písklavého komentování :)
      • Cajk
        :)) Jo, něco podobnýho jsem už na ytb viděl a byl to nářez:)
        • http://www.youtube.com/watch?v=4yZtxNeSLqA
          • Ten je hustej....uz koukam na druhej dil, pada ze mne ten pracovni stres.:D
            • SA-reg
              Borci, cíte kdo měl nejlepší youtube videa?
              Týpek, co si říkal Alko... měl stránky a dával recenze her... a zněl podobně jak tenhle a měl extrémní kecy... škoda, že už jsou všechny jeho věci smazaný...
          • Cajk
            roztomilej:)
  • Tak takeho "banana" na steame by som chcel vidiet za hento, to je tak na zalobu a mal by som zadelano na par milionu. Steam si nemoze dovolit zabanovat za taku blbost cely account.
    • V podminkach je, ze pri pouziti jakehokoli klice, ktery unikl na internet je okamzite uzavren cely ucet.
    • Jsem přesvědčen o tom, že může - jednoduché a docela snadno prokazatelné porušení podmínek ze strany uživatele.
      • Moze ti maximalne zablokovat tu danu hru, ale zablokovat ti pristup k ostatnym je hlupost a urcite pravne napadnutelna.
        • Tvrdit, co Steam "maximalne muze" aniz by sis precetl smluvni podminky je - nic ve zlem - trochu komicke :) Nejen, ze to Steam udelat MUZE, ale dokonce to i v nemale mire DELA ( viz pritel google). Priznam se, ze sam nevim, jak presne to maji smluvne podchycene, ale rozhodne nejak ano - a zcela jiste dostatecne, aby to obstalo proti pripadnym zalobam. Je to sice sileny, ale nic se s tim neda delat...
          • Směšné, při blokaci bys je mohl zažalovat a pokud není EULA v ČR v češtině tak se řídí českým právem, které je nad EULOU ;-)
            • Cajk
              fotí další duhu, neasi *3*
            • Kde je Vyřida..:D
            • Cajk
              Pepa: Anonymní alkoholik v diskuzi:)?
            • Smiesny si akurat ty. Steam nema obchodne zastupenie v CR a netyka sa ho cesky pravny system...Je to uplne to iste, ako ked si objednas tovar zo zahranicia...Nemozes sa pri nom dozadovat prav ako ma cesky spotrebitel, ak vzniknu problemy.
            • Problém je, že Valve nemá v EU ani ČR zastoupení, takže se to bude nejspíš řídit podle mezinárodního práva. A něco mi říká, že našinec by s něčím takovým ani nehnul.
          • ucho
            ano, Steam může zrušit z důvodu porušení podmínek někomu účet, ale nedělá to...
            neslyšel jsem o jediném případu, kde by Steam zablokoval celý účet kvůli nějakým pochybným klíčům. vždy mazal pouze konkrétní hry. pokud o nějakém případu víš, poděl se o něj v diskuzi...
            • SA-reg
              http://www.youtube.com/watch?v=Im6yRpQrsaY
            • Cajk
              nejlepší by bylo, kdyby se ti při dalším loginu objevila trollface Gabena a velkej nápis VAC Bann'd - Pure Pwnage. Gabe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit