Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes som si hru nainstaloval po citani vela prispevkoch ktore ju chvalili... sice osm hral len chvilu ale wtf, iba mne pripada ta grafika ako z 10 rokov stareho titulu? teda interier urcite, sak tam su videt pixely vsade, dost sklamanie, ale dam tomu este sancu, aj ked ta grafika mi pripada velmi zastarala
    • Ano, nejdůležitější ze všeho je grafika. No comment.
    • Tak se podivej jak vypadaly hry pred 10ti lety a pak srovnej s Dead Island - naopak na to jak hra vypada a stejne za to jak se hybe jednoznacne palec nahoru. Crysis to sice neni, ale osobne mi to vubec nevadi a grafickou stranku hodnotim jako zdarilou.
  • Techland ruluje, sem rad protoze uz od Chrome a Call of Juarez je toto muj velmi oblibeny team.
    • Cajk
      a kterej z nich? Techland má těch týmů hned několik.
  • dá se tam nějak zprovoznit ta feministická d*vka nebo je to už nadobro odstraněno?
    • Zprovoznit jak? Slo prece jen o nazev skillu,ktery pak predelali na "gender wars".
      Vazne ti tak chybi ten vyraz? Btw osobne si myslim,ze feministic b*tch by bylo daleko vystiznejsi nez wh*re.
  • Funguje vam coop? Mě to píše : Creating an internet game session failed. Co s tim? Má někdo stejný problém? Diky za odpověď. *4*
  • Rád bych si připlatil za dlc s novýma postavama páč ty původní mi nejsou ani trochu sympatický.
    • Pri hrani je to nakonec celkem jedno a nakonec asi bylo zamerem autoru nabidnout postavy,ktere maji chyby a nejsou prototypem americkeho hrdiny.
      • Tak z prototypu americkýho hrdiny by mi asi naskočila vyrážka :D
  • Mně nejvíc štvou 4 bugy a sprinteři. v jednom ůseku jak se běží z kopce sem ležel (chcípl) 15x během minuty hry. a celkově vzato prostě se jim neumím uhnout, sejmout je ( pokaždé se mně to tak jakože .. ale to bude asi jenom tou bezdrátovou myší co už zažila mnoho rage rush) jinak co sem já měl za problém s bugama u finálního bosse nepochopím + nestihl jsem z něho vyndat svoje nejlepší zbraně než skočila animačka.. Jinak super hra.. hlavně ozvučení.
    • Na sprintující potvory platí kop, či rovnou kop z výskoku. Pokud jich je víc, tak to chce buď pořádné zbraně a umět je použít, nebo partnery v coopu.
  • Zasloužený úspěch - vynikající mix několika skvěle se doplňujících prvků. Jen tak dál kluci, ať případné pokračování je ještě lepší.
  • RakeW
    No hergot, jak to tady tak čtu, tak nevím, jestli si nakonec plánovanou koupi L. A. Noire nerozmyslím a nepůjdu protentokrát radši do Dead Island :). Anebo ho možná odložím na slevu a svou lačnost po nakažené krvi budu průběžně ukájet Dead Rising 2, který jsem si koupil na začátku prázdnin a odehrál v něm zatím jen asi dvě hodinky... Anebo DR2 prodám bez hraní, protože DI mi přijde mnohem víc cool. Co teď?
    • porid si zenskou / chlapa
      • RakeW
        Mám ženskou (chlapa nechci). Koneckonců, i to asi bude jeden z důvodů, proč mám v DR2 (i jinde) nahráno tak málo :).
        • Tak v tom pripade, pokud ta tva neni vic tolerantni nez ta ma, tuhle hru nedoporucuju. Moje pritelkyne totiz po chvili co me sledovala, jak se bavim usekavanim koncetin srpem nebo sekackem a o rozbijeni hlav kladivem radeji ani nemluve, prohlasila, ze ji to celkem znepokojuje, tenhle druh zabavy. A to ji proste nevysvetlis... :)
          • Cajk
            to moje byla ze hry nadšená a když jsem to chtěl vypnout tak protestovala :D.. Ale je fakt, že je sama hráčka (Tomb Raider, Sims, MMO hry, njn ty holky - sem tam si u mě ovšem dá i l4d a už jí to docela jde), takže mě to až tak moc nepřekvapuje..
      • to se neda doparit
        • Ale dá *3*
  • Cajk
    jo a Petře asi by to chtělo provést drobnou opravu: "Ovšem ani tyto problémy hře nezabránili(!) v tom, aby nakročila k velmi solidnímu a snad i nečekanému komerčnímu úspěchu u nás i ve světě"
  • je to sranda co op je super zombiky mam rad ale vadi mi ty bugy a jejich spoustu a respawn ale sem rad ze sem si to koupil
    • Můžeš popsat jaký konkrétní bugy? Neříkám že tam nejsou, ale zajímá mě na co si narazil.

      Mě respawn vadil jen ze začátku. Zvykl jsem si celkem rychle a už mi nevadí vůbec. Nevadí mi hlavně proto že není nijak flestrující. Zombíci jdou sejmout lehce a kdyby to člověk celý vyvraždil tak čím by se pak bavil? Je to zvláštní ale už ho naopak viám jako plus a to bych si nemyslel že kdy o respawnu napíšu protože ho obvykle bytostně nesnášim. Vraždění zombíků je totiž ohromě zábavné.
      • Ja jsem napriklad ve meste narazil na misto, na ktere kdyz jste se postavili, tak ze strechy neustale skakaly 3 rychlici a porad dokola
        • Cajk
          j vim kde to je, v bohatšim distriktu na pravý straně (z pohledu od kostela) města:))
          • HA, tak v tom pripade jsou tam minimalne dve mista :D Ja tohle potkal blizko ty schovky toho dredare s lodi.

            Dalsi vec co me stvala bylo, ze v MP kdyz jsem do par zombiku hodil zbran, tak oni proste zmizeli, takze nesla vzit zpet.
            • Cajk
              to je to samý místo, blízko policejní stanice:) Jestli myslíš u toho mostu tu schovku:)
          • Ajaj tak to doufam,ze takove bugy odstrani. Hru jsem koupil vcera a zatim jsem porad jeste na plazi. Btw nikdy bych nerekl, ze pisecne plaze s turistickym rezortem budou tak skvelym mistem na vrazdeni zombiku!!!
            Prijemne prekvapeni a hlavne DIKY za ten coop!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit