Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naco by ti predali jeden datac za 20-30 eur ked ta mozu odrbat s tim istym obsahom v 250000 DLCckami po 5 eur za kazde ... fakt je mi na grc *12* *12*
  • kubi-wan
    Neznám nikoho, kdo by si nemyslel, že DLCčka jsou na ho*no. Vraťte nám datadisky!
  • Jednoznačně začátek. Turistické letovisko.
  • Jj taky mam kamarada, ktery to dohral od zacatku do konce sam. U me to proste nefunguje. Ale napr Borderlands jsem dohral cele sam.
  • Která část vám přišla nejlepší v jedničce? Mě ten hektický běh z hory s tou domorodou holkou.
  • v objemu.
  • DI uz hraju pomalu 2 mesice ciste v singlu, vzdycky k tomu sednu semtam na hodku dve a bavim se paradne. Mne sobne to sedi (i pres ony chyby).
  • Dead Island dohran jak ve 3 tak i ve 4 lidech a bavili jsme se paradne.
    Na druhou stranu JE co vylepsovat treba:

    1. zvetsit mnozstvi zombiku v zavislosti na poctu hracu. Prece jen ve 4 lidech casto neni do ceho bouchnout a navic k zombikum proste patri velke pocty.

    2. dat moznost vizualni upravy hracu. rad bych si zahral treba se dvema rapery, to by ovsem nesmeli vypadat jako klony. Dat na vyber vice obliceju a obleceni by bylo pro MP skvele, treba jako v Max Payne 3 (tam je toho ovsem az moc :-) ).

    3. strelne zbrane byly v puvodni hre neskutecne slabe. Az na super zomby bych nechal ze 1 rana do hlavy = smrt a pouze drasticky omezit pocet munice.

    Za me bych dal DI tak 8/10 a Riptide si urcite koupim a kamosi taktez. Jsem rad,ze toho polaci prodali snad 5 milionu. Na rozdil od zbytnelych studii,ktere musi prodat X milionu aby vubec uhradili naklady, verim,ze oni na tom vydelali dost.
  • Datadisk dříve doplňoval hlavní příběh hry např u AoE III byl datadisk cela nová rasa celá nová kampaň atd. Dlouhá herní doba.
    DLC je rozšíření hry o obleček, nové úrovně, zbraně, popřípadě další děj ve hře ale který trvá ta 2-3hodiny.
    Tak asi tak..
  • Dobry den, mohl by mi nekdo prosim vysvetlit jaky je rozdil mezi DLC a DATADISKEM hrozne me to zajima. Predem diky.
  • Slovo datadisk jsem ohledně her neslyšel už dlouho. Teď je to DLC sem, DLC tam.
  • Mě jo. V jednom je to strašně utahaný. Nuda. Sám si DI nezapnu.
  • Open world zombie fps mi nepripada jako moc tuctova hra.
  • Dlouhý to den *3*
  • Já jsem myslel, že už naprosto zmizelo a nahradilo ho ono sprosté slovo D.. *1*
  • Mas pravdu v singleplayeru obycejna tuctova hra ale v coop chytlava rezba.
  • DI bol super az na to nekonecne respawnovanie zombie a strasne rychle opotrebenie zbrani.
  • Doufam ze bude nejak mozne vlozeni skillu z puvodni hry do tehle aby to byla jeste vetsi parba!!!
  • Střídání dne a noci neni kvůli příběhu, který se prostě odehrává v jeden jediný den
  • Klobasor
    Nejdriv jsem zkousel hrat prvni DI jako single a vubec me to nechytlo. Pak jsme to zkusili s kamosem v coopu a bylo to super! Na Riptide se tesim hodne akorat by mohli nak poresit hazeni. Bavila me postava co se na hazeni specializovala ale porad jsem ztracel svoje vypiplane macety a noze. Vetsinou zmizely beze stop v hromade zombiku nebo nekde ve zdi. Jestli se Rip. bude odehravat na vode tak doufam ze to nebude jeste horsi se sbiranim hozenych veci. Skill bumerang jsem mel na co nejvic ale i tak jsem dost casto prichazel o veci. Mozna by mohli udelat naky autosber po bitce..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit