Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě všechny lokace měly atmosféru. Nožíky, katana, brokárna. Sekal jsem, kopal, řezal, drtil, střílel, pálil. Všechny zbraně měly svoje kouzlo. Největší kouzlo měla "kouzelná hůlka" - palice s elektrikou nabitým drátem *3* Dojel jsem to konce sám i v různých partách. Jo to byla paráda projet autem naplný kule houfem zombíků! Jasně, že se těším na pokračování.
  • Prave jungle byla v DI z tech ctyr ma nejmin oblibena lokace. *11*
  • Podle mě nejlepší atmosféra v DI byla ta první lokace - pláž + hotel.
  • Rači bych, aby to bylo ve velkoměstě a v domech, páč jungle mě moc nebaví a na zombíky se mi to ani moc nehodí..
    • Já to město nesnášel ! *1* Miloval jsem pláž a džungly. *14*
      • Ja som zase nemal rad dzunglu, zato resort a mesto parada.
        • Definitivně nejhorší bylo vězení, což ještě potvrdilo Rider White DLC... Ale džungle byla ok. těšim se.
  • na jedničce mě nejvíc sralo, že sem hrál sám a cut scénách byly všichni čtyři.
    • Pete.palis
      to jsem chtěl přesně napsat *4*
  • Město jsem nenáviděl kvůli hordám infikovaných. Džungle byla nuda, takové far cry a crysis prostředím. Ale hotel, pláže, maják, turistické městečko, to byla bomba! Na pohled i hratelností.
    • Paul_cz
      Město mělo famózní post-apokalyptickou atmosféru, hlavně když se zatáhlo a začlo pršet. Ale všechny lokace měly hodně do sebe. Ani to vězení nebylo tak hrozný jak jsem z internetovýho brekotu čekal.
  • Klobasor
    Kazda lokace v DI ma sve kouzlo. Hrajeme to ve dvou s kamosem a je to super coop hra.
    • Jo Klobasi, mas recht. Dohrano ve 4 lidech a parada,obcas to ale chtelo vice zombiku naraz, ne ze budou chodit v malych skupinach. Casto se tak na me ani nedostalo :(.
      • Klobasor
        V tom pripade doporucuji L4D2, tam jich je az moc nekdy :) Ale je to trochu jiny styl hrani...nicmene taky pekna zabava
  • Víc džungle víc zábavy. Džungle mněla svojí atmosféru. *5*
  • Hraju to sám ale nic moc ted se domluvím s kámošem a snad to bude lepší. taky mě moc nebere ta džungle ale je to libová hra miluju tyhle hry se zombií sem na to ujetej :D :D
  • podívat se na vaše příspěvky (Tequilascz, Bongo) nějakej grammar nazi, tak se odstřelí. Mě je jenom blbě.
    • Moc to hrotíš *2*
      • Obvykle se na netu nad gramatikou vůbec nepozastavuju. Ale zrovna ty to hrotíš málo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit