Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak u autora článku, ale mě ten čas pro jednotlivé úkoly a to že mě hra nutila ji hrát otravovalo. Takže mě tohle spíš odrazovalo dvojku vůbec dohrát a hrát znovu to samé s někým jiným, no nevím.
  • CC mam tuto hru na xbox ale nemam to skym hrat pls pridajte si ma do priatelov a zahrame si spolu dead rising 2 off the record ) meno na xboxe mam?: xL1VEx dakujem
  • Shenkster
    Je hezký jak tu peskuješ člověka co řekl svůj názor :) Ty musíš bejt v reálu příjemnej člověk...
  • Shenkster
    5 ? .... absolutně nechápu jak tomu můžete dát 5 když to je uplně ta stejná hra jen s jiným tlustším hrdinou...hrál jsem to a když jsem získal Zombrex uplně stejným způsobem jako v původní hře, dal jsem to pryč...dávat 5/10 jen kvůli tomu že to má sandbox je podle mě pitomost...capcom u mě hodně klesnul (i když stejně nebyl moc vysoko).
    • No, je tam navíc focení a v coopu to vypadá na stejně dobrou hru jako byla ta původní. Mě to přijde jako zajímavý tah na lidi, kteří DR2 ještě nehráli.
  • Kdo si myslí, že pod jménem Tomáš Marný se skrývá Dan Vávra, ať dá palec nahoru. Anebo dolu *5*
  • Nevim jak u nas , do ceniku jsem nekoukal, ale v UK vychazi rovnou v polovicni cene novinky. Aby taky ne kdyz je to to co to je, ale protoze to nevychazi treba v 3/4 cene ci drazsi, ale v te polovicni tak me osobne dojenim nenastvou , naopak vidim ze jsou si vedomi toho ze je to ala datadisk.
    • no tak jsem se teda podival do CZ ceniku a ano z pohledu do ceskych shopu by to tak bylo .. tady hra v zakladu splnuje 3/4 cenu novinky .. a to je smutne .. anglicke vydani na me smutne nepusobi.
  • dojna krava,presne.kdyby capcom radsi pracoval na tretim dilu a neplacal cas na off recordc nebo dvou remaku RE (ja bych ocenil leda verzi RE1 pro game cube).ta nova lokace je super ale mohla vyjit formou DLC,stejne tak zbrane protoze jinak je to dvojka.jo a Frank byl skvelej v jednicce,o tom zadna ale tady vypada jako vypaseny cune a beha jako prkno.foceni je tady akorat na skodu,to patrilo k prvnimu dilu.kdo nehral dvojku na platinu jako ja bude spokojeny,v opacnym pripade *13*
  • nechapu ze toto ma tak vysoke hodnoceni ovladani je fakt ...to same pribeh stejny jak v 2, nudne dialogy ja bych tomu dal max 3/10
    • Jenže to co bys dal ty nikoho nezajímá .
      • a to co mluvis ty nikoho taky nezajima
        • A?
          Já jen narážim na to jaký si ubohý lejno který si myslí, že je středem vesmíru.
          To že ty by si tomu dal nízký hodnocení je tvoje věc ale nemáš právo kázat ostatním .
          • Ale svůj názor říct může, takže nekušni :).
            • Je hezký jak tu obhajujete člověka kterej si myslí že má patent na správnej názor.
        • Oba mate pravdu.
  • No nevím, s Chuckem jsem vydržel běsnit asi hodinu a půl, zatímco u tohohle sedím už dobrých deset hodin. A fakt nevím, čím přesně je to pro mě zábavnější. Jestli je Frank sympatičtější, nebo je skutečnost, že už nemám na krku protivný děcko, ale jenom sám sebe, natolik povzbuzující. Každopádně pro mě osobně je tohle mnohem víc enjoyable.
  • "Dočkáte se „zajímavostí“ ve stylu dámy ve spodním prádle, která je uvězněná v lobby hotelu, ale nenechá se zachránit, protože se stydí."

    Tohle přece dělal Chuck Green v základní dvojce. Teď nevím, jestli je Off the Record
    A) Dead Rising 2 s přeskynovaným panáčkem, jednou novou lokací a fotákem
    B) Doplňuje Dead Rising 2 o pohled Franka Westa na příběh standardní hry, kde se Chuck snažní zprostit svojí viny, přidává jednu novou lokaci a foťák.

    V případě B) ještě budiž, v případě A) by zasloužili rovnou ukopnout hlavu a nakálet do krku. Jak to tedy vlastně doopravdy je prosím?
    • Bohužel za A), tedy víceméně. Dialogy jsou trochu jiné (příběh úplně stejnej) a úkoly probíhaj třebas na jiných místech (ne všechny). Je to prostě další ždímání peněz, v čemž si Capcom poslední dobou opravdu liibuje (HD edice bez jakéhokoli přidaného obsahu, Ultimate MvC3 edice a další...). Jde to s nima opravdu z kopce
      • Aha, díky za upřesnění. To je fakt už na ránu.

        Jinak na původní hru existuje suprová utilita, pomocí který lze podle vlastního uvážení zpomalit herní čas dle libosti, např. v poměru 1:1 k reálnýmu. Pak máte dost času na to, abyste stihli opravdu všechny eventy a ještě se u toho bavit děláním kravin s těmi horami zombíků. Bez týhle pomůcky to nebyla taková sranda. Člověk pořád někam spěchal, ani si nestíhal vychutnat všechny ty originální způsoby vyvražďování a nakonec mu s trochou smůly stejně několik věcí uteklo. Do tak "úsměvný" hry mi ten stres z časový tísně neseděl *4* Navíc Chuck byl jako suchej drsňák s měkkým jádrem vyloženě sympatická postava. Nic proti Frankovi, ale kvůli němu bych to znova fakt nehrál a kdybych nehrál dvojku, stejnak bych asi zůstal u Chucka a sáhnul po původní hře *7*
        • RavenHolm
          Celá hra hra je založena na tom, že nikdy nemáš dost času. Je to prvek, který tu hru staví trochu jinam než ostatní a dělá jí tím unikátní. Pokud časový limit odstraníš, tak tím odebíráš kus kouzla té hry.

          Nemušíš používat "cheat" aby jsi mohl blbout na akrakcích a dělat si co chceš. Stačí se vykašlat na příběh a tu hru stejně dohraješ. Ano nebude mít štastný konec, ale to nikomu nevadí. Naopak od jedničky bylo počítáno s tím, že si hru zahraješ několikrát, protože nemůžeš vše stihnout. Naopak, když budeš chtít zachránit všechny přeživší, což ti sebere čas na hlavní příběh tak štastný konec taky neuvidíš, ale do další hry budeš mít mnohem větší level, což ti zase pomůže jinde. Prostě ten časový limit pomáhá tomu si hru zahrát několikrát a pokaždé jinak.

          A je škoda, že moc lidí nehrálo jedničku, protože pak by na Frank Westa měli jiný názor.
          • Já se o nic nepřipravil. Proč tam limit je vím a naopak s ním bych se připravil o půlku obsahu. Hrát něco dvakrát po sobě mě zrovna nebaví. Vlastně jsem dvakrát po sobě hrál jen Risen, GTA IV a první Dragon age, kterej jsem napodruhý ale stejně nedojel - i přes jinou příběhovou linii moc stejných a povinných částí.
        • RakeW
          Ehm, asi je to naivní dotaz... Ale na konzolích asi žádný způsob zpomalení času není, co?
          • konzolema jsem nedotčenej, ale na 99,99 % ne. Tohle funguje tak, že se vedle exáče dá tahle šikovná věcička. Zas na PC je děsná podpora gamepadů a nepomáhá ani xinput. Zrovna DR bych si na něm zahrál, a že gamepadu neholduju...
            • problém s gamepady byl opraven v druhém patchi pro DR2
            • Aha ttj. ja pouzivam ten xboxovej tak proto mi to prislo divny :D
            • Dead Rising 2 je na gamepady sviňa, však si zagoogluj. Rozpozná tuším jen kabelovej Xbox controller, ostatní gamepady Standardn;e nevidí. V GTA mi to pomohl vyřešit prográmek Xinput, kterej emuluje Xboxovej gamepad. V DR2 ale nepomohl. A vzhledem k tomu, že na gamepadu prakticky nehraju jsem koupil takovýho levnýho parchanta, co byl v krámě ve slevě. je vpohodě, ale kompatibilita pekelná...
            • Jaka desna podpora gamepadu? Ja s ni problem nikdy nemel...
      • zx_spektrum
        Neměl tam Chuck dceru které sháněl léky? To zde odpadlo nebo ne?
        • RavenHolm
          Frank West byl infikován na konci jedničky, tudíž shání zombrex sám pro sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit