Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rEApers - challange everyday...

    No samozrejme ze je to vyzva stale najst kde a co by sa dalo z hry vyrezat a potom predat za priplatok, TotalBiscuit to povedal pred vydanim ME3 s DAY1 DLC skvele... "nasrat nejdem to kupovat".

    Asi sa EA poucilo ze nieje mudre vypustat DAY1DLC tak sa rozhodli ze budu vypustat ending DLC po nejakej tej dobe od toho co fanusikovia zacnu pachat ritualne vrazdy v mene vedy a pravdy...
  • volové když jste pořád nespokojený vyserte se na hry a jděte chlastat
    • x_ander
      Jednou jsme s kámošem ožralí hráli Serious Sama ve split-screenu. A byl to jeden z mých nejzábavnějších herních zážitků :-D
    • Whoossain
      Já chlastám u her. Je to inspirující...
    • Radši hrajte ty hry, vážně.
    • Hmm opít se a pak jezdit v GTAčku to by mohla být sranda
      • Na jedno i na druhé si ještě malej...
        • na třetí i na čtvrté jsem starší než ty *3*
    • Magister_Peditum
      Nejlepší je to asi kombinovat. *1*
    • pubertální chudák, jednou dospěješ neboj.
      • hm hm hm a co tam máš dál chlapče? si naser
  • Hurá, EA nám za poplatek dá to, kvůli čemu jsme si hru kupovali. Dá nám hru, jakou měla být. Takovou, jakou byla v minulých dílech. Skvělý marketing. "Tleskám"
    • hele ta hra vyšla tak jak měla, to že změnili trochu koncept a je to víc akčnější než dřív, to už se ví dlouho. takže sis to nemusel kupovat. fakt nevím proč si to tu napsal, udělali to akčnější a teď se v tomhle DLC vrací zpátky k horroru víc, nevím proč si stěžuješ
      • Zkusím ti to vysvětlit velmi obrazně: když u zavedené série změní žánr, je to zkrátka špatně - to máš jako by ti z GTA udělali Mickey Mouse, kapiš to? Pokud měli potřebu akční rubanice, měli to udělat v DLC, a ne naopak.
        • Blue.Shark
          Ať už měli nebo neměli, o odklonu od hororu informovali předem a každý to věděl. Třeba proto zatím já DS3 nemám. Proky má pravdu.
          • Pokud se považuješ za každého a EA a ti poslalo upozornění, pak asi ano. Ale pokud jsi přišel do obchodu, viděl jsi pokračování tvé oblíbené hororové akce a přečetl jsi si přebal hry, pak nikoliv. Nikdo se nemůže vymlouvat na to, že se internetem šířily zvěsti o tom, že bude hra akčnější. V podstatě o nic nejde, hra je to i tak dobrá, ale nemůže se nikdo divit, když jsou někteří lidé rozhořčeni. Prostě byl daný mustr a ten měli dodržet a ne se snažit "udobřovat" fanoušky původních dílů DLCčkem za poplatek. Ale to je prostě EA a jejich prapodivný marketing.
            • Blue.Shark
              Tak jsou tu recenze, jsou tu diskuze, jsou tu preview...EA se nijak nezastávám, ale myslím, že lidem, co sledují herní scénu bylo dopředu jasné, jak DS3 bude zhruba vypadat. No a pokud jde o kupování čehokoliv aniž bych si o tom dopředu zjistil nějaké informace, to se mi zdá v dnešní době hodně naivní. Pokud někdo šel do obchodu, koupil DS3 a pak si doma trhal vlasy, osobně bych to nesváděl na EA, ale na hloupost dotyčného. *7*
  • http://1.bp.blogspot.com/-gxi2qhZpGPI/UKmeO9L5I3I/AAAAAAAAAqI/jEwSZ35TLos/s1600/dlc.jpeg
    • To sa stalo aj s ME3...

      DAY 1 DLC - From Ashes - Prothean

      Leviathan - uzko suvisiace s koncom hry

      Citadel - vyrezane z ME2
    • trapáku
      • Dík, ale fanoušci mi můžou říkat velectěný lorde TheGGG *14*
        Nebo Justínku
  • Mně jenom udivuje, že EA říká že se řídila přáními fanoušků......a drtivá většina fanoušků si na hru nyní stěžuje.....někde bude chyba *1* *1* *1*
  • A dalších 10 DLCček je na cestě. *facepalm*
    • Pokud já vím, tak ne.
  • Veskoslav
    Sice se říká, pozdě ale přece, ale v tomto případě příliš pozdě.
  • po několika prvních sekundách videa jsem radši vypnul zvuk *1*
  • Spades
    Aha, takže nový přehrávač už sice nedává reklamy přes progresss bar, ale místo toho hází reklamy před video... demence...
    • Ronox
      Aspoň je ta reklama stylovka :)
    • Na pevne lajne mi to ani tak nevadi, ale protoze vetsinou jedu pres modem, videa na games beru uz jen jako upozorneni ze existujou a pustim si je pres youtube - mensi opruz, ale co se da delat.
    • MrSanta
      Hmmm, reklamy na webu, který je pro čtenáře zdarma. Jaká to nepochopitelná věc a nehorázná drzost.
      Sice to je otravné, ale hoši z něčeho živí být musí. Navíc se to dá po chvilce přeskočit. Těch pár vteřin na tobě snad žádné trvalé následky nezanechá *4*
      • muha
        Vyskakovacie reklamy a reklamy pred videom sú demencia. Bodka. Akékolvek iné sú síce otravné ale nie dementné, rozhodne akceptovatelné.
        • MrSanta
          Demencí bych to nenazýval. Demence byla reklama na YT na Gangster Squad, která měla přes 20 vteřin, nešla přeskočit a byla o dost hlasitější než videa, na které jsem se díval. Navíc se, potvora, spouštěla u každého videa. Tohle je ještě zlaté *15*
          • Máš pravdu, kdyby to aspoň byla reklama na Gangbang Squad.
          • muha
            Tak to už bolo velmi vážne pokročilé štádium demencie. Dúfam že tu na games sa tá potvora tak nezhorší
    • A na tuhle je bohuzel i adblock kratky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit