Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se na to tesim, aspon bude co hrat. Je mi jedno, jak to tu kdo kritizuje, hodnoceni si udelam az po dohrani DS3.
  • No podle mého názoru to vidím takhle: Grafika je hezká, Akčně to bude našlapané, Příběh asi také ujde ( známe určitě z nějakých filmů, takže nic nového ) . Ale, kde je ten horor ? To že ze všech lítají kousky masa a krve jako z prasete při zabijačce z toho stále nedělá HOROR. *4* Ale hodí se říct že Dead Space 1 byl hororový protože to byla uplná novinka mezi tímto žánrem střílečky a tom jsem si občas nadělal do kalhot když někde vyskočil ze šachty ten nějaký Necromorf. *2* Každopádně ale tomu nemám co vytknout. Určitě si zahraji a pak ohodnotíme *3*. Všechno vypadá na tom krásně, takže já mám ve hře všechno co potřebuji. Dejte mi do ruky řezačku a můžeme na věc... *5*
  • Kronoss1
    Příště těch edic bude 5, aby mohli ještě více okrást zákazníky.
  • Prosím vás, proč pořád řešíte kooperaci s parťákem, když v nedávném videu vysvětlovali, že buď můžeš hrát sám jako v ostatních dílech anebo pro zpestření hrát co-op mod.
    Co se týče série, tak 1. se mi moc líbila - na poprvý jsem jí dohrál celkem v klidu, ale podělanej strachy. Pak jsem si jí před vydáním dvojky dal ještě jednou a byl jsem podělanej snad ještě víc. Stálo mě to hodně psychických chvil, abych to dohrál :D.
    2. díl už tu stísněnou atmosféru trochu postrádal, ale stejně to byla parádní hra a neříkejte mi, že když jste byli na karanténový Ishimuře, že jste ani jednou nelekli :D.
    A 3. díl - no bude parádní a těším se na něj :). Vyprdněte se na EA, je to dokola jedna a ta samá písnička a radši si užijte hru.
    Zdáár
    • Menorri
      V tom s tebou opravdu nesouhlasím jelikož podle mích informací pokud nebudeš hrát co-op přímo s nějakou osobou tak tam parťáka tak jako tak mít budeš! *9*
      • to ano, ale je rozdíl, když s tebou parťák projde vedle tebe celou hru a když se bude chovat ten černoch z jedničky, kdy si budete navzájem pomáhat tzn., že vedle tebe chodit nebude ... *5*
  • tim partakem to totalne pokazili. uz to nebude tak strasidelny kdy sem se chodbou plizil a cekal odkud na me vyskoci, ted se mi pod nohy bude plect tenhle cervenej
  • Paneboze co porad tak hrozne kritizujete ? Hral jste to snad nekdo ? Ja osobne se na Dead Space tesim jako na oba predesle a doufam ze to bude stejne dobra hra jako prvni i druhy dil.
    • nehral :) a ty si videl alespon jeden gameplay?
      • Ano videl, to ze v nem ukazi pouze akcni sceny preci neznamena ze hra bude takova cela *5*
        • ja bych treba ukazal neco, co je pro hru zasadni (typicke) a ne okrajove, ale treba zvolili druhou variantu ;) a mas pravdu ty *16*
      • ale tys ho taky nevidel tak co tu kecáš ty prase
        • rofl angry nerd
  • Menorri
    IGN mě pobavilo: "It's classics Dead Space trought and trought" *1* *1* *1* ....nevím kde tam vidí tu klasiku..... *2*
  • PS3Hrac
    21.12 2012 před tímhle nás Mayové varovali před EA v tento den EA koupí všechna herní vydavatelství a udělají z toho tupé pro prcky tupé střílející akční hry.Už žádné Dead Space,Command and Conquer nebo Assassins Creed ale Battle Space,Command and Shoot all Enemies nebo Assassins Field.
    • maj to v názvu, žádný íííí ej, ale E Ani. Normálně E Aný kluci to sou. V saku. Co nikdy nic nehráli, krom svejch her na předváděčce na Xboxu. O hráčích si myslej svoje, akorát to nesměj řikat. Tam de hlavně o obživu jejich rodin a naplnění rozežranýho břicha. A taky o Ferrari a sociální status.
      • Ronox
        Dafuq? Pokus o vtip asi...
  • At to ma treba deset limitovanych druhu edici, na jednicku to stejne nebude mit ;D zdimaji uz jen prachy z puvodni super hry..
  • já sem rád že moje oblíbená série pokračuje... zahraju si ji ve dvou s trochu jinym příběhem.... bude se to hrát stejně (což se mi líbí a nesnášim v tomhle směru jakýkoliv velký změny).... to že se série vede teď ti akčnějšim stylem mě taky szere, ale radši akčnější než žádnej... hrát furt první díl dokola je blbost
    • No ale zatím to vypadá, že se to stejně vůbec hrát nebude. Ono jde o to, co si představuješ pod tim pojmem. Pokud to, že WSAD a levym tlačítkem pálíš, tak jo, bude to to samý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit