Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg zase to tady nefunguje...

    Raguju na Rihez (anonym) líbí nelíbí vlákno reagovat
    Jaký ranec? Podle mě má největší úspěch MOBA hra díky Lolku a Dotě...

    K cemu davam reagovatg, kdyz se to hodi az na konec..
  • Preed
    Super, dalsia moba. Kappa
  • Nejde. :-) Třeba CSFD je na tom ještě hůře, tam se někdy ve FullScreenu všechny volby rozmr*ají.

    Jop... tenhle Problém uznám jako problém. No osobně nastavuji hlasitost jedině přes hlavní "volume" Windows, (pomocí klávesy) nebo přes Receiver. Jináč hlasitost samozřejmě nastavit jde, jen ne v FullScreenu.
    • já mám reflex automaticky ztlumovat hlasitost kdykoliv naskočí první otravná reklama, jenže to už je video většinou puštěné ve full screen, takže musím přepnout do okna, vrátit hlasitost jakmile reklama zkončí a zase přepnout na full screen na samotné video
      • Sakra... dal sem reagovat a sem tady? :-) Jináč chápu vaše rozhořčení... no doufám, že redakce Games.cz si aspoň tohle přečte a snad udělá v tom pořádek. Nebo udělá krátký článek a poradí, proč k tomu dochází.
  • Lawliet
    Napadá mě, že tu není kombinace Diablo/moba, nebo je? Kdyby pro Diablo existoval mód, který by z ní udělal moba, tak za mě hurey! To by mě bavilo.
  • Kozy
    To vypadá prima. MOBA hry sice totálně nesnášim ale tomuhle dám šanci už jenom kvůli tomu jak to vypadá. Bude to f2p?
  • Jack1947
    Po blizzardu se roztrhl s MOBAMI doslova ranec a to uz vanoce zkoncily pred 2tdyny... *8*
    • Jaký ranec? Podle mě má největší úspěch MOBA hra díky Lolku a Dotě...
      • A rika to ti neco Honko, ktere tyhle dve Moba hry veme hrave do kapsy ? :) Me Casual lolkari a fanaticti dotari, kde se nic nezmenilo a je to pomale.
        • Ano Honko které je naprosto stejné jako Dota? S tím že Dota je vyladěnější, lepší pro Čechy atd atd... Každopádně taky řekni, že lolko je easy pro nooby... Hrál jsem Doty, Lolko, Honko, takže asi i můžu srovnávat. Ale proč, když 100 lidí, 100 chutí a jen arogantní tupci pojedou svou, že ? =)
          • Evidentne si honko nehral nebot srovnavat to s dotou chce poradnou davku te tve arogance.Docela by me zajimal tvuj nick v honku ;) , abych si to mohl overit.
            Problem je, ze v Honku nemuzes delat takove chujoviny, jako v dote.V honku je to horsi pac po tech xxx patchich to totalne doje**** ..To znamena, ze s carry udelali suporta apd..Takze z hrdinu, co byli op, kdyz to za ne clovek umel tak tedka jsou to sra***.
            A jediny op jsou tam ted hrdinove za ktere lidi hrat neumi Malakin napr.Honko je mnohem rychlejsi.
            A lolko je casual a rekl si to spravne je to pro nooby ;) . Proc se to asi jmenuje casual.. A noob neni nadávka.. Lolko je takovej tutorial, jak hrat moba hry :) ..Lolko ma tu vyhodu, ze ma hodne polaku a cechu, kteri tu hru kazi.
            Kouzla a jejich dmg je dost smesnej, ale zase ta hra je zabavna a da se vyhrat ve 3 :) s klidem.A se supportem muzu byt carry coz v honku moc nefunguje.
            Dota ma tu vyhodu, ze hrdinove jsou sice vyladeni, ale jejich kouzla a dmg jsou docela smesna, kdyz vezmu, ze okopirovali skiny hrdinu z Honka.. Treba takovej Magmus skin skorpion coz v honku ma taky tak ulty se neda srovnavat.
            Taky to znamena, ze v dote tolik nezalezi na vyhre , a ze tam je vetsi sance na znovavyhrani oproti honku, kde jakmile nekdo fedí z tveho teamu je to vyrovnane neni sance vyhry..
            Treba skiny jsou v honku prasacky drahe..
            • Myslis, ze po 2000 tisicich hodin odehranych v honku 200 dota 100 lolko tomu neorzumim..Kdyby mi ten clovicek nestastna aspon dal nick, abych si uverel jestli nahodou nelze.
              Lolkari a dotari me minuskuji klasika.. Za pravdu se kazdej zlobí
            • je vidět že tomu rozumíš *15*
            • V honku je to vzacnost oprava
            • Jiste, ze se da vyhrat i v dote a honku v dote je to to vzacnost v dote malo, kdy.
              Presli jsme s kamosem na dotu jen kvuli tomu, ze se da zvratit zapas no a prestali jsme to hrat pac to takova pravda nebyla.A co ten nick ? A nebo se stydis :) v honku
            • Jestli vyhraješ 3v5 za stejnou divizi? Ok, si panko... A neříkej mi že vyhrát proti přesile nejde v DOtě a Honku, jelikož se mi to několikrát stalo... Honko jsem hrál před rokem, teď po patchy nemůžu soudit... Ale co, pro každého je jeho Moba ta vhodná a tu hraje. Jeho věc.
      • Jack1947
        Nadnesene, receno... ale treba pripustit ze posledni dobou jich vychazi vice nez (je zdravo). *3*
        • A podle me taky vychazi vic akcnich her nez je zdravo, a to ani nemluvim o strategiich!!!!
          • akčních her ti klidně dohraju 5 za měsíc, ale u MOBA her, kde se člověk musí naučit stovky itemů. z čeho se skládají a jejich funkce, k tomu sto postav, jejich skilly, buildy skillů, buildy itemů, specifický timing na last hity, synergie s ostatníma postavama a countery na ty nepřátelské... o to se za ten měsíc jen tak otřeš
            • Jack1947
              Tomu dokazu i verit, ze to muze bejt peknej zrout casu. FPS se hrajou podstatne plynulejc.
          • Jack1947
            No jo, jenze ktery stojej zato a kery jsou jen nudne blbosti... ktere jsou o nicem.
  • líbí se mi že je to takové temnější, čím míň to bude připomínat infantilní LoL omalovánky se skřítky, tím lépe *4*
    • jj grafická stylizace je doslova fantastická. Doslova bych si dal "resurrectnuté" Diablo2 v takové podobě! :-) Na hru tipu "MOBA" je to až mrhání talentem! :-)
  • Neni otevrena beta, ale uzavrena :) .Coz je velky rozdíl tak to upravte :P
    • Jack1947
      Sign up now for our newsletter and
      a chance to take part in the closed beta!

      Nu, tak 50:50 jinak samozrejme uzavrena, ovsem s moznosti (kdyz budete mit stesti) pristupu.
  • smajdal
    Ten váš přehrávač je fakt něco... *16*
    • To je divné... a mě zase funguje co znám Games.cz. Za ty roky tady snad nikdo neumí pořádně nainstalovat prohlížeč bez všemožných "debilit".

      Jako fakt... problém je někdy (často) na straně narušeného/poškozeného FlashPlayeru. Kdy video se seká, nebo vůbec nenačítá data do bufferu. Dalšími problémy jsou všemožné aplikace podobné AdBlock, kdy blokování reklam ve videích (a taky stránkách) způsobuje to, že aplikace přestane odpovídat. Pokud blbne stránka, video, nebo něco, tak vyzkouším nemodifikovaný IE, nebo třeba nouzový režim FF. (tedy bez doplňků) Nejlépe vyzkouším stránku na jiném zařízení, anebo nejlépe Systému! Třeba Android SmartFoone.

      Takhle si jednoduše potvrdíš, že chyba je na tvojí straně. (třeba máš bloklý potřebný port v Routeru) Protože (a to se neuraz) pořád tady dokola čtu ty samé bulíky, co jim nejde "přehrávač".

      Peace.
      • "To je divné... a mě zase funguje co znám Games.cz."

        Tak to je fakt divný. Mě zase za ty roky co znám TG nikdy video dobře nešlo. Pomalý stahovaní, nehorázný sekání ve fullscreenu i na LQ, nebo nemožnost vůbec do FS přepnout (i když to bylo zdrojem od YT) atd. A to na více PC konfiguracích a OS. Jakmile je na Games nějaký video, který chci vidět, okamžitě přepínám na YT. Už to dávno neřeším...
      • Tushan
        no mě se video přehrává ale že když si chci poštelovat hlasitost tak se vždy vypne zvuk uplně a nejde potom nic jineho dělat než minimalizovat player poštelovat zvuk a potom zase maximalizovat o posekávání nemluvě přitom všude jinde mě jedou videa naprosto normálně *16*
        • Jack1947
          Dit ten prehravac ma tyhle "problemy" ve Fullscreen vsude ne, a uz celkem dlouho a mnohokrat se to zde resilo.
      • řekl bych, že většina lidí si prostě chce jenom pustit video
        • A? Co sem psal výše? Mě to jde bez problémů, a to pěkných pár let. Lidi co hned poukazují na druhé je vždycky požehnaně... prvně ať se přesvědčí, že není chyba u něho. A přísahám tady, že na čemkoliv (Windows/Android) tuhle stránku spustím, tak mi Videa jdou bez problémů.
          • a jde ti třeba měnit hlasitost ve full screen modu?
            • Pethulla
              jo jde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit