Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martin.mirejovsky
    Konečně jedna solidní recenze, která nevytahuje jen to špatné a nedělá z téhle hry úplný propadák, ale zmiňuje i to dobré, co v ní je. A to jsem opravdu rád, protože ta hra rozhodně není špatná ;-)

    Na to, že za tím stojí polští vývojáři z The Farm 51 (NecroVision), je to vcelku příjemná změna – k lepšímu. Žádná uspěchaná akce, pěkné prostředí a slušná dobrodružná atmosféra. I když to vykrádá všechny možné filmy a hry s podobnou tématikou… Někdy je ale zkrátka i to obyčejné klišé víc, než ty přehypované AAA tituly, které mnohdy ani nestojí za váš čas.

    Mám žánr dobrodružných her opravdu rád. A jestli se nepletu, tato hra je to dost možná první pokus o převedení tohoto žánru do FPS, což velmi oceňuji, protože to do jisté míry značně omezuje její možnosti (například lezení po stěnách jako v Tomb Raiderovi tu fakt nečekejte). Pravdou je, že bych si přál víc takových her, a tak doufám, že i přes nepříznivé přijetí se autoři nenechají odradit a udělají nějaký další díl, kde to třeba zpracují ještě líp.

    Deadfall Adventures určitě není dokonalá hra a v mnoha ohledech mohla být podstatně lepší, nicméně špatná taky není. Chce to jen mít na paměti, jací lidé za tím stojí, a nečekat od toho nic revolučního. Pokud nebudete mít přehnané nároky, může vás hra slušně zabavit. Alespoň u mě to tak fungovalo a jsem rád, že jsem si tuhle příjemnou oddychovku nakonec koupil :-)
  • Kupodivu celkem fér hodnocení, byť osobně bych dal asi 6 (ani souboje, ani puzzly nejsou tak dobré, jak by mohly být). Celkem mě dostalo IGN, které dalo téhle hře 4.0, zatímco CoD Ghosts 8.8. To už fakt smrdí protekcí, tedy.
    • ING je největší žumpa tamní hodnocení nesmíš brát vážně
      • Jack1947
        Jo ta znama pojistovna, no taky bych jim dvakrat moc neveril. *4*
    • martin.mirejovsky
      Přesně tak. Bohužel tyhle "menší" hry od vcelku neznámých tvůrců to nikdy nemají tak jednoduché, jako tolik očekávané tituly z velkých produkcí, o kterých se píše roky před vydáním. Deadfall Adventures určitě není dokonalá hra, ale rozhodně nepochybuji o tom, že je zábavnější a inteligentnější než většina ze současných superhitů.
  • prudislav
    konečně fajn česká recenze ve který se recenzent neukájí nad Uncharted serií na rozdíl od konkurence. le ono to může být i tim že jinde rencenzovai Xbox verzi která je pokažená
    • Na Uncharted nesahej zmetku.
      • Na taký sranec jedine v rukaviciach.
        • A hele buran je tu.
    • Jack1947
      No, nevim jak pokazena *7* .
      • prudislav
        špatnej framerate, problémy s ovládánim , grafický glitche
        • Jack1947
          Par nesvaru ma, nerikam ze ne ale nic co by vyrazne ovlivnovalo hratelnost tam neni tedy az na ten promenny framerate. Jenze to proste zkonily no. Ovladani to se mi nezda spis nekomu mozna nevyhovuje a radsi klavesku a mys.
  • Rozhodně bude lepší si zahrát tohle než si večer pustit televizi *1*
  • MidnighT91
    Tak jako není to špatná hra, taková jednohubka na jedno dohrání. Lokace pěkné, střílení průměr ale furt lepší než Cod, grafika ujde Unreal Engine je pořád dobrej a příběhově průměr. Takže počkejte si na slevu a pak se do toho pusťte, až venku bude metr sněhu a vy budete mít posledního gramového špeka...
  • Draken69CZ
    No za tu cenu by tam i ta 8 mohla bejt :)
  • michaliuz18
    tuto hru som si docela oblubil, lepsie jak tie o Hov*e FPS ako cod ci bf , je mi jedno ze deadfall je zastaralejsi a setrili na mimike a animaciach, hraje sa super, hadanky rozneho druhu, pekne lokacie atd vsetko je super
    co by som hre ale vazne vytkol je AI ,nepriatelov som kosil jak rambo a ku koncu hry som to cele speedrunol, mal som dost no 7 bodov tej hre patri
    malo to nadych takych hier 10 rokov dozadu, nemusi sa prezentovat qte ci vodenim za rucicku pre casual hlupich a slepich hracov a detí
    a druha vec co na hre minusujem su postavy, take suche obycajne bezcharakterne, bolo by mi jedno aj kebyze na konci vsetci zomru hrac si vztah k postavam nevybuduje a to je skoda
    preto 2 body dole a akurat 7 bodov ...mat tieto veci na urovni tak kludne aj 9
  • Koupil jsem si tu hru na Steamu a začal ji hrát a líbí se mi. Asi nejsem tak náročný jako někteří z vás tady. Trochu mi vadí, že se hra nedá manuálně ukládat, ale jsou tam checkpointy, ale snad to nějak přežiju. *3*
  • Hru mám už týden, ale čekám na češtinu, docela se těším :)
    • martin.mirejovsky
      Taky čekám na češtinu, ale hru už jsem dvakrát dohrál. Není tam toho zase tolik, čemu by se nedalo rozumět. Klidně to rozehraj, a nejlépe rovnou na Hard, ať to nemáš tak jednoduchý ;-)
    • Čeština není třeba, nápovědy k puzzlům jsou obrázkové.
    • Jack1947
      Cestinu na FPS ? Ty musis bejt na tom tedy blbe.
  • Inquisitor
    Škoda, potenciál to mělo. Ale mohl by sakra někdo udělat pořádnou hru na podobný téma. Něco jako Indiana Jones.
    • Ani ne "něco" ale nejlépe přímo Indyho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit