Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až nám v Česku rozprodaj veškerej majetek zlodějíčkům a cizákům nezbyde nám nic jinýho než bejt furt schovanej v pařanskym doupěti.
  • Hrál sem původní hru na pc klasické kombo k+m a neměl jsem žádné problémy s ovládáním, autor článku buď hrál jinou hru nebo je to totální lempl *3*
  • Za mě cajk. Hrál jsem to když to vyšlo a v té době mě to bavilo, protože jiná zombie-hororová plošinovka na trhu nebyla a tahle přišla k mání. A až na jednu hodně frustrující pasáž v kanálech jsem si ji užil dostatečně. Možná bych na to dnes ale koukal jinak, kdo ví. Hry stárnou rychle. Stejně jako lidi. A všichni jednou skončíme na stejným místě. Zapomenuti.
    • OPenetrator
      Nebrec pls.
  • Dohrál jsem původní hru na PC s gamepadem od X360 a neměl jsem s hrou sebemenší problém, ba naopak byla to pro mě velká nečekaná pecka, která mě dostala jako například Trine. Nechápu kritický komentáře *7*
  • JezboX
    Hrál jsem původní hru na gamepadu a musím říct, že v pohodě. Měl jsem ji z nějaký HB akce. Jasně, že je to krátký, přímočarý a plný scriptů, ale sakra proč ne. I takovýdle hry maj právo na život. Člověk se svalí, vezme gamepad a tak nějak se veze s hrou.
  • PanS
    Existuje nějaký důvod pro to, že tahle recenze je bez hodnocení?

    Úprava: Hodnocení bylo přidáno dodatečně.
  • Enclaw
    Okurková sezona? Že už se recenzují remastery a mobilní hry? *2*
    • Myslíš, že by si ty hry měli radši vymejšlet?
    • mx0r
      ... podla E3 bude "okurkovy" cely rok... :-( a indie scena sa taktiez nejde pretrhnut niecim originalnym a hratelnym - that is, nie zameranym na uplne hardcore gaming-hipster publikum.
    • Still
      Máš sedět u vody a nečumět do PC, když je venku pěkně *1*
    • Jack1947
      NN zachvíly přibude Ghostbusters *4*
  • mám obyč verzi z humble bundle a narazil jsem na bug, kvůli kterýmu nemůžu dál... hádám, že director's cut si musím koupit, nedostanu ho zadax, je to tak?
    • Czech_NoOb
      Já jsem s původní hrou neměl sebemenší problém. Hra makal jak měla a achievementy fungují.

      Jinak recenzi jsem nečetl, ale mrknu na ni. Ono chtít po majitelích původní hry 20€ je docela bída.
    • ringmancz
      jakej bug?
      • je tam místo, kdy najdeš malýho kluka a utíkáte spolu před vrtulníkem... kluk pak někam zdrhne a Randall je zase sám, dál utíká, až se propadne do budovy a konečně zase najde sekyru... musí pak projít dvě patra, kdy jsou všude zombies a vrtulník odstřeluje skrz okna - no a v jednom místě se to má udělat tak, že se Randall schovává za zástěny a skříně a nalákává zombíky před okno, aby je vrtulník vysmažil... ovšem mě ten vrtulník rozstřílí i přes ty zástěny, i když mě nevidí, prostě bere celou místnost zleva doprava - absolutně není šance doběhnout na druhou stranu (po cestě jsou asi 3 zombáci, každýho musíš složit na zem), schovávat nefunguje (vrtulník tě sejme přes zeď), prostě v pytli... koukal jsem i na nějaký walkthrough, jestli to nedělám blbě, ale ti lidi se tam vždycky schovaj za zástěnu a přivolávaj zombies... já se schovám a stejně mě vrtulník vidí a zkosí
        • To není bug. Já jsem to prostě proběhl. Stačí zombíky přeskákat.Nemusíš je zabíjet.Někdy stačí jen srazit k zemi. Jinak jsem tam taky několikrát umřel.Jsou tam někde i dveře které člověk za sebou zavře a potrvory na něho nemůžou.Už je to delší dobu co jsem to hrál. *10*
          • hmm, proběhnout mi to nejde... zaseknu se o zombie, přeskakovat taky nejdou, prostě se musej složit k zemi sekyrou, a to trvá tak moc času, že se dostanu maximálně přes jednu nebo dvě a vrtulník to sesmaží :( dveře zavřený mám, tím pádem nejdou zezadu, ale vepředu furt jsou a je to napikachu...
            • luDra: povedlo se! :) fakt stačilo sprintovat, jen ty zombáky shodit na zem a dostat se ke dveřím na druhý straně... tam sice stály další dvě, ale vrtulník už tam nedostřelil, takže pohoda a čas je dorazit :) díky!!!
            • Ještě jsem si vzpomněl, že sekerou šlo k zemi poslat zombie jednou ranou. Takže dvě složit a třetí obskočit. :D
              Rozhodně musím říct, že to nebyla pro mě lehká hra. Trvalo mi snad devět hodin ji dohrát, ale stálo to za to. A když jsem to dohrál já, tak do dáš taky.
            • Pamatuju si, že šlo běžet a skočit čím jsem se vyhnul i chodící zombie. Zabralo mi to sice čas než jsem na to došel, ale víc mi dali zabrat ty skákací pasáže ve stoce. :D Jak jsem psal výše není nutné zabít každou zombie, většinou to jen zdržuje a tento úsek byl hlavně o rychlosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit