Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jsem citlivý jedinec, protože z herní doby lehce přes 2 hodiny jsem se opravdu rozplakal...
    • RakeW
      S ohledem na tu herní dobu by to mu nižší cenovka 800 MS Points určitě slušela víc (byť ten přepočet na Kč, co je v článku je zbytečně přestřelený, reálně to může být pod tři kila). Ale stejně do toho asi půjdu, trial zkusím určitě.
    • bobsh
      Některým hrám holt ta krátká doba sluší. Třeba Limbo bylo dlouhý tak akorát, kdyby bylo delší, tak už by to podle mě ztrácelo kouzlo

      edit: tady je krásně vidět, proč se nevyplácí mít dlouho rozepsanej příspěvek a pak ho odeslat, klidně se může stát, že vás někdo předběhne a řekne skoro to samý *1*
      • CrazyDiamond
        Svým způsobem souhlas, ale za desetistránkovou povídku také nezaplatím cenu pořádného románu.
        • bobsh
          Proto podobný hry taky vycházej na XBLA maximálně za 1200 MSP (kde naopak mnohdy patřej k těm delším), ne v krabicích za klasických 12 kil *4*
    • No některý hry holt nejsou o herní době, ale o zážitku, který z ní máš - viz třeba The Journey, ta se dala dohrát i v cca polovičním čase oproti tomuto *3*
  • Za dvě hodiny hraní trochu přehnaná cena ne? To už se radši ožeru za ty prachy, u toho je taky výborná znovuhratelnost
    • CrazyDiamond
      A výborný kooperativní multiplayer.
      • RakeW
        Na jedné konzoli, nebo jenom online?
  • Najít ženu a dceru fádní zápletka? Možná ... ale pořád zajímavější, emotivnější a dospělejší než záchrana nebo ovládnutí světa (zas a znova).
  • MidnighT91
    Na to video jsem čuměl s otevřenou hubou a pak si přečtu x360 *13*
    • Otevřená huba nad placením 400 za víceméně nic? *8*
      • MidnighT91
        Otevřenou hubu jsem měl nad tím jak krásně atmosféricky to vypadá... Víc takových her...
        • Ano, víc takových.

          Teď by to ještě ale chtělo i herní obsah, ne jen ten umělecký... *3*
  • MickeyMutant
    Bohužel z téhle recenze jsem se toho moc nedozvěděl. Hlavně nenacházím ty vady na kráse, pro které je finální skóre takové, jaké je. Je to jen za tu dvouhodinovou hrací dobu? Trochu standardní, internetová rychlorecenze. Nechci říct přímo odfláklá.
    • XXDarthVaderXX
      Člověče, 7čka není špatné číslo a spíš než o číslo jde o to...si hru prostě sám vyzkoušet. Ber to vždy jako subjektivní pocit autora, autorky *3*
      • MickeyMutant
        Sedmička je špatné číslo u hry, která vypadá tak, jak vypadá. A z recenze chci minimálně zjistit proč. Subjektivní názor autorce neberu, ale obávám se, že jsem se o něm moc nedozvěděl.
  • Je to skvělá atmosfericka pecka s neskutecnou vizualizací! Mužů jen doporučit,hra vás pořád ženě dopředu!!! Lahůdka....
  • Mother_of_god
    Vyzerá to hodne luxusne ! Závisť Xboxákom *7*
  • Vessel a Rochard byly taky vyborne kousky plne napadu
  • No no no no no, pořád se nadává na AAA hry, ale i ty indie začínají trocha plesnivět.

    No, osobně preferuju hry s gameplayem... ale každému, co jeho jest.
  • chcem už recenziu endless space ! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit