Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mně teď dost baví ta free-to-play verze Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na steamu

    je to klasickej puzzle quest, jen teda bez questování, víceméně je to jen série řežeb, ale je tam strašná tuna postav (navíc každá v několika verzích, jako classic, modern atd.), levelujete si svoje postavy, příběh tam taky jakejž takejž je, a hlavně je to dost návykový, takže zkuste, kdo máte náladu :)
  • jinak včera jsem si všiml že 31.12. od těch 19:00 jak bylo nové hlasováni o slevy byl Deadpool, ale když jsem se koukal na to 19:45 tak tam byl místo toho COD
  • XorxoxTalarius
    Jsem velice rad ze mam X-Men Origins Wolverine na klasickem DVD bez potreby Steamu ... takhle ho pak muzu prodat nejakemu zberateli.
    • Veskoslav
      No zrovna u téhle hry není o co stát.
      • XorxoxTalarius
        Proc? Ta hra je vynikajici. Pro fanouska Wolverina je to povinost.
        Pribeh je dobrej, hra je napadita a akcni. Clovek se u ni nenudi. Navic pro lidi neznale komiksu je tam spousta infa navic.

        Edit:
        A spousta mystifikujicich informaci k tomu :D
        • Veskoslav
          Mě to při druhém hraní přišlo divné. První pocit skvělý, ale po druhém shlédnutí už nic moc. To je jako u filmu, skvělé scény, kdy si pak ale člověk uvědomí, jak tam zničili Deadpool a spol, tak zůstane taková mírná pachuť. A to i v tomto případě. Osobně mám raději Deadpool než Wolverina a to se podepsalo i na preferencích hrách. Mám sice obě, ale na druhou jmenovanou se práší.
    • Jazz
      Na Steamu není a nikdy nebyl :(
      • XorxoxTalarius
        No to je taky dobre, jelikoz kdybych ho musel registrovat na Steamu, tak bych z toho radost nemel
    • ucho
      no na chvíli mě zamrzelo, že jsem nekoupil toho Deadpoola o Vánocích za 6 liber, ale myslím, že to nakonec tak černý nebude a že se ty hry časem zase objeví.
      • XorxoxTalarius
        Ja doufam, Deadpoola moc chci, ale prazdna penezenka rekla ne :/
  • Veskoslav
    Deadpool je jedna z nejzábavnějších her v historii. To, že to je nedoceněná hra, která svým pojetím je průměrná, ale humorem zcela někde jinde je fakt:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit