Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deadpoola miluju podle mě je to dost srandovní i když trošičku aji magor mám ho rád prostě *3* *1* *15* *5*
  • cr8gg
    Ano, bylo to graficky prumerny, gameplay repeterivni a pribeh klise... ale musim dat 8/10 protoze ta hra ma vynikajici humor, sem tam, jsme se opravdu smal nahlas a nektery scenky jsem opravdu v danej moment necekal.... Deadpool je muj novej hrdina a miluju ho :) ... ta hra neni proste stavena ani ak na soubojich ale na tom co vtipnyho, nebo jakou hovadinu v nasledujicich 30s Wade zase vypusti z huby.. je to netradicni hra, kterejch je celkem malo ...
  • spoock
    za sebe 7/10, grafika celkově podprůměrná na dnešní standarty, gameplay repetetivní, ale né až tak, že bych tu hru odsoudil a hodil do Windows koše. Díky silné dávce humoru a celkem pěkným kombům s meči se mo hra líbí, docela jsem se na tuhle hru těšil, ale pokud by se to nedalo hrát, ten humor by to nezachránil, ale jo, dá se to.
  • God-of-War
    Do you like Tacos, Wade?? Ja davam 8/10.

    I love the smell of 372,844 pancakes in the morning. Smells like victory *1*
  • 6 je moc tak max 5
  • oktavius66
    U mě už nějaký ten den dohráno a stále na to vzpomínám. Původně jsem si myslel že to bude opravdu blbost, ale jde vidět že jsem se ohromně spletl ! Deadpool je fakt ujetá hra u které jsem se královsky bavil po všech stránkách . U některých scének jsem chytal dokonce záchvaty smíchu. Což u mě není zrovna normální ... Nejvíc mě dostávalo RETRO, čtení scénáře a Deadpoolovy hlášky. Např. video s C4 výbušninami fakt nemá chybu *1* . Dokonce mě překvapil i samotný příběh, který byl sice Béčkový ale zato byl dobrý . Pokaždé jsem se těšil domů až si k tomu sednu a zasměji se *3*. Za mě 8/10. Proč ? Skvělý hlavní hrdina, skvělé vtipy, slušný příběh a akce také ušla. Je to prostě PARODIE všeho druhu a zapadá to do sebe. Deadpool je prostě dobrá hra, která si 6 nezaslouží. Zaslouží si hlavně obdiv... *3* A hlavně se těším na film, který se začíná natáčet ! *5*
  • přesně jsem čekal, že to bude sklízet šestky kam se podívám... za mě říkám 8/10. proč? protože vtipnější hru jsem už zatraceně dlouho nehrál... je to přesně to, co jsem od toho čekal, zábavu na sobotní večer, kdy se mi nechce do hospody, tak si dám doma pár piv, zahraju si, nemusím nad tím moc přemýšlet a hlavně, a to fakt hlavně... bavím se u toho. deadpoolovy hlášky jsou parádní a ty jeho hlasy v hlavě skvěle vyplňujou prázdný místa ve hře... chápu, že to nemá hloubku bioshock infinite ani to není tak epic jako leckterý aaa rpg, ale šestku si to podle mě prostě nezaslouží, za to by vám deadpool nachcal do krku *5*
  • Skoda ze to neudelali tvurci Batmana... ! *9* Deadpool je skvelej hrdina mohli s tim nalozit lip
    • takže scénář od High Moon Studios a zbytek od Rocksteady Studios
      • spoock
        Rozhodně, kdyby udělali lepší hratelnost, změnili ten příběh z totálně stupidní kravina na Bčkové klišé s humorem, který je tam teď, tak bych se asi zamiloval.
  • Mna akurat dojalo ze v US bola uvadzacia cena 40$ a pre europu 50€. Dobra praca Activision!
  • Deadpoola jsem dohrál na nějtěžší obtížnost a rozhodně bych neřekl, že souboje by nebyli nezapomenutelné...Už jenom když si vzpomenu na pár posledních zápasů, tak mi dali pořádně zatopit a jako třešínka na dortu k tomu byly ještě hlášky. Mám jen jedno doporučení...hra je opravdu těžká a nejtěžší obtížnost není pro každého (několikrát jsem si připadal jako při hraní Dark Souls).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit