Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přátelé, zjištění, že nová Death Rally je zatím jenom na iPad atd. mě velice zklamalo. Tuto hru jsem prošel nesčetněkrát bez cheatů, taktéž mám v tom kus mládí. Inu nezbývá, než doufat, že výjde i jako PC VERZE!!! Všichni zůčastnění určitě souhlasí :o)
  • To Paul: To není žádná demence. Stačí, aby PC fandové kupovali jejich hry. Obecně, aby si PC hráči kupovali hry. Momentálně prodá srovnatelný titul 15x více kopií na konzolích než na PC, což je absurdní nepoměr. Na PC se prodávají srovnatelně nebo lépe jen ty hry, které se nevyplatí ukrást, typicky MMO.
  • Stejně je ale demence, že to nedaj i na steam za pár šupů (tak do osmi eur). Remedy si udělají jméno na PC skrze Death Rally a dva Maxe, aby pak na všechny svoje PC fandy káleli z vysoka = demence.
  • vsetci by ste sa cudovali, ale iphone a ipad su najrozsirenejsia mobilna herna platforma, ktora uz minuly rok prekonala aj sony psp, dari sa a hry su za par korun, takze je to jednoznacne buducnost mobilneho hrania....ja sa ani necudujem, na takejto hre zarobia par milionov a je pokoj :)
  • joj uz sa neviem dockat kedy si to spustim ako viac exkuzivnych titulov na mojom ipade :D
  • Tak takhle dopadaj vyvojari kterym to nevyslo?
  • PC VERZIA nebude? Tak to dobre posrali . Toto je super hra jedna z najlepsich na mojej 486 80mhz :D
  • To vypada jako Ignition
    • Taky jsem si říkal, jako bych tu hru na videu znal, akorát sem si nemohl vzpomenout na jméno. No to je jako Ignition přece!
  • na strý dobrý Circuit Breakers - Playstation 1 to nemá. *1*
    • Playstationy sem netahej:) Tady se mluví o klasice na PC:) a ta tu konkurenci opravdu nemá:)
      • tahám páč to je uplně stejný jako ta hra
  • Hm, o vánocích jsem si stáhl Death Rally od REMEDY předělanej pro Windows a zavspomínal na svoji PRVNÍ koupenou originálku. Sem u toho strávil mládí xixi. Lepší? Co mohlo být lepší? Možná MicroMachines, ale jinak je škoda že TOTO bude jen pro Iphony a ty jeho odnože. Jinak opravdu to evokuje mírně Ignition, ale tady se kamera stále neotáčí, takže to jen tak vypadá, kamera je jen o trošku níže než v originálu, ale JÁ CHCI VERZI PRO PC!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit