Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs

    Hra sice dobrá, ale parádní port? Já netušil, že se prodávají dvě hry s tímto jménem. :D

    Zrovna jsem se vrátil z dovolený, koukám jestli s tím ten génius mezitím pohnul no a světe div se má to pořád stejně sprasené. Hra stále odmítá běžet v nativním rozlišení, díky čemuž vypadá stále stejně ohavně jako po launchi. Tak nevím, mám tak přehnaný požadavky když automaticky očekávám od hry za 60€ podporu všech standardních monitorů a rozlišení?

    • uher

      Nejsi doufám tak naivní a opravdu nevěříš tomu, že ten port má na starosti on?

      • Horst_Fuchs

        Kdo je za to zodpovědný je fuk. Jeden patlal narychlo splácal  port co sice běhá svižně, ale to je asi jediný pozitivum. Druhýho génia pak napadlo, že za to budou chtít 60 a ten třetí to stále nedokázal opravit. To by se stávat nemělo.

        Od kojimovců jako celku už nikdy nic za plnou cenu nebudu kupovat, nejlíp až v bundu, to už by to mohli mít i opravený.

  • suchanek.jan

    Mám odehráno 28 hodin a je to prostě skvělé. Obrovské množství možností, naštěstí dávkovaných postupně.... jinak by to můj starý mozek už ani nepobral :-) Naštěstí se nemusí vše používat/využívat. Je to parádní zábava .

    • 0tecFura

      Já mám momentálně 40 hodin a bavím se víc a víc. Pak když se do hry člověk pořádně dostane tak super. Za mě zatím 84/100.

    • uher

      No zrovna to postupné dávkování možností je ta hlavně v oblasti třetí kapitoly dost nevyrovnané.

  • twicer

    Nějak mi neštymuje výborná optimalizace s deseti pády hry a 45fps, jinak ale díky za recenzi .. navnadila

    • 45fps dyt to je o 20 vic jak standard krasnych konzolovych filmovych 25fps😂

    • Tak Death Stranding neni Doom, nebo Mortal Kombat, abys potřeboval stabilních 60+FPS.

      • twicer

        Tak věřím ,že tobě by stačilo i 30. :)

        • Já jsem ještě ze starý školy, nám kolikrát stačilo i 15. Což dneska teda nechápu. Každopádně si nemyslim, že zrovna Death Stranding by byl ten typ hry, kde kvalita zážitku nějak zásadně utrpí, pokud ti FPS spadnou ze 60 na 45. Jasný, poznat to bude, ale jsou tituly, kde pád počtu snímků vadí podstatně víc.

          • twicer

            Taky jsme dlouhá léta vesele mastili pod 30fps, něvědomi si že bude někdy něco víc. Ale v době kdy už se dá mastit na 140fps, proč se držet při zemi když ten pocit z hraní je na vyšších framech prostě lepší :) Ale to sem odběhl. U recenze zmiňující dobrou optimalizaci si v roce 2020 těch 60fps představuju jako naprostý základ pod který by to prostě nemělo padnout.

            Ale tak, mám asi jen moc vysoké nároky a určité tvrzení mají pro mě pevnou hodnotu. :)

    • nightborne

      Pěti pády hry za padesát hodin, jak jsem zmiňoval, už je to dost na to, abych o tom mluvil a upozornil na to, ale ještě to není tak často, abych kvůli tomu měnil hodnocení 🙂.

      45 fps je spodní hranice, kterou jsem zahlídl v dešti při rychlý jízdě, jinak to bylo prakticky pořád přes pade. Ve 4K a na plný detaily na dvě generace starý kartě a procesoru. To je podle mýho názoru jakože dobře odvedená práce 🙂.

  • medveddd

    Parádní recenze!

  • TheGGG

    žádné překvapení, hra je umělecká dílo a hatují to pouze zakomplexovaní jelimánci bez vkusu co hru ani nehráli, ale k hatu se chtějí přidat, aby se alespoň nějak realizovali... jedna z nejlepších her minulého roku a user score na steamu mluví za vše.

    • uher

      "hatují to pouze zakomplexovaní jelimánci bez vkusu co hru ani nehráli"

      Tak to ti není úplně vzdálený, ne?

      • Derp_1337

        Haha. Přesně tak. GGG ví o čem, protože mezi ty lidi patří. Obvykle je to on, co píše nesmyslný hate na hry, které vůbec nehrál.

  • kaermorhen

    "Štěrk praská pod podrážkou a na obzoru se převaluje déšť, co překresluje tvář Země." Bez komentare. 🤗

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit