Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  No no no, to by byl moc fofr ještě sme neměli RDR2 hezky popořadě!

 • Chtěl jsem diskutovat, ale nic než opakování "to si všichni myslí a je to tak!" jsi nevymyslel.. Škoda.

  A než začneš ostatní osočovat z arogance, zkus začít nejdřív u sebe. Ty sám máš velkou spoustu arogantních postů. Nijak PC nikomu nevnucuju. To jsi si mě asi popletl s někým jiným. Konzole mám a nijak je nehejtuju. - na rozdíl od tebe nehejtuju žádné konzole, pač vím, že na tom nezáleží.. 😉

  Xbox není špatný vtip. Je to konzole, která určitě spoustě lidem přinesla spoustu zábavy. Sice ho jako jedinou konzoli nemám (protože mám pc - tedy přesně jak píšeš), ale furt nechápeš, že krom fanboyů jako ty, lidi neřeší nesmysly. 

  Některé hry jsou lepší s gamepadem a některé s klávesnicí a myší. To je snad jasné nám oběma.. doufám, že aspoň takhle základně se shodneme. 

  Ani jednou jsem nemluvil o vycházení exkluzivit zároveň s pc - je to prostě jedno.  viz Dark Souls, zmiňované GTA5 nebo třeba RDR2, nebo věci od Quantic Dream na Epic store. 

  Death Stranding je jen další v řadě. Nevím proč se tak rozčiluješ. 

 • TheGGG

  no a já zase znám osobně sposty majitelů PS, další potkávám ve skupinách na FB, nebo v různých fórech na internetu a nikdo z nich si nepřeje, aby PS exklusivity přestaly být exklusivní... kór začít hry sdílet s arogantní PC komunitou by bylo dost nepříjemné

  v bublině žiješ spíš ty

  sony riskuje to, že dopadne jako mrkvosoft a xbone, který už nikdo ani nepovažuje za rovnocenou konzoli, když všechno zároveň vyjde i na PC. Kdepak, kde jsou ty časy x360 a jejich exklusivit, teď už je xbox jen špatný vtip

  kdyby jsi ty měl vůbec nejmenší ponětí o čem mluvíš, dojde to, že sony si musí uchovat svůj status prodejde exkluzivních her pro své konzole, jinak riskuje v dalších letech těžké problémy s prodejem PS5 a obrovskou nedůvěru a odliv hráčů....

  arogantní PCčkář samozřejmě chce mít všechno pěkně na své pirátské platformě a o to sony nemá nejmenší zájem...

 • A kde bereš ty hromady naštvaných PS hráčů? Všem co znám, co mají doma PSko, tak je úplně srdečně jedno, na jaké platformě hra vyjde. - pokud to vyjde i na té, na které zrovna chtějí. Takže opět zaměňuješ svůj názor, za názor všech.

  Myslíš si, že znáš vkus a názory všech hráčů? - zkus vykouknout ze své bubliny..

   PS4 se myslím prodalo už přes 100 milionů. To je skutečně úctyhodné číslo. Myslíš si, že ta spousta lidí je jako ty? - Není.

  - jediný, kdo je tady naštvaný, jsi ty sám. Stejně jako jsi tady (např. minimálně soudě podle této diskuse) jediný, komu to přijde jako "průšvih jak hrom"

  Tolik k těm tvým "exkluzivkám" - Sony tak maximálně riskuje, že k těm ohromným prodejům z PSka přibudou další prodeje z PC (či jakékoliv jiné platformy) - viz GTA5

  Kdybys tomu aspoň malinko rozuměl, tak je ti jasné, že cokoliv co vyjde ještě na PS4, tak už je jim jedno. O moc víc čtyřek už neprodají. 

  Priorita Sony je teď nějaká lákavá must have hra na PS5. 

 • TheGGG

  skutečně dobré exklusivity na PC nikdy nevyšly a PS to utáhne bez problému, podobně jako např. Horizon, který vypadal lépe než cokoliv na PC a běžel krásně plynule...

  dost pochybuji, že bude sony riskovat hromady naštvaných loajálních hráčů, kvůli nějaké pirátské bandě, která to stejně ukradne nebo bude brečet na steamu kvůli kdejaké blbosti.

  BTW: svět v reálu je krásně černobílý, vždy byl a vždy bude ovšem každý tu černou a bílou vnímá jinak, já například nevidím důvod, proč by mělo sony riskovat svůj status krále luxusních exklusivit, kvůli pc komunitce věčně naštvaných trollů... kór takových, kteří sony a její hráče věčně uráží a napadají

 • A proč by to byl průšvih? Krom toho, že se tobě zhroutí svět, je to úplně jedno, ne? Slovo 'exkluzivita' je základní kámen tvého porozumění světu, viď? - jednoduché na pochopení a krásně černobílé, jako všechny tvoje názory.. 😉

  PSko to sotva utáhne, tak pokud to bude dobré, tak si to aspoň budu moci zahrát na PC v dobré grafice. 

  Řekni mi příklad hry, které ublížilo vydání na PC.. 

 • Ilusiveman

  "Vyjde [dosaďte název libovolné exkluzivity na PS4] i na PC?"

  nemá ta věta v sobě slovo exkluzivita? Neznamená to slovo Nerozdělené, nebo nepřenesené na více než jeden objekt, nebo předmět?

  Odpovím za autora tohoto myšlenkového paradoxu v první větě. Výjde to všude, nebudelito exkluzivní a naopak.

  Nicmeně to všem, co se na to alespon trochu těší a přenesou se přes to, že to je typickej zástupce z rýsovacího prkna konzole, velmi přeju.


 • Ilusiveman

  Dobře plánuješ. Snad to na tebe nebude moc mind-fuck, nebo konzolojidní.

 • TheGGG

  si myslíš že sony nalije tak obrovský prachy do kojimy, jen aby to pak vyšlo i na PC...? To by byli blázni a jen by šli proti vlastním fanoušků a komunitě a hlavně sami sobě.

 • Corvus

  😂😂😂

 • TheGGG

  to by byl průšvih jak hrom, ale nemyslím si že k tomu dojde... vyjde to i na PS5, proto oddělali PS4 exklusivitu.

 • Corvus

  Už abych to měl pěkně na disku na PCčku! :-) Pěkně potuním nastavení a vezmu si 14 dnů dovolenou <3

 • Carnage666

  To není možný, TheGGG tvrdil že to se v žádném případě nestane a je to prachsprostý hoax!

 • ja_nic_nevim

  MGS:V byl teda pěkný prehypovany provar.

 • Už nevím který zahraniční youtuber to vysvětloval, ale ve zkratce když to zmizí z tohohle seznamu tak to znamená že to není exkluzivní pro sony bez ohledu na model konzole.

 • Vidím to spíš na oznámení, že to bude i na PS5, tedy to nebude PS4 exkluzivita.

 • omiklon

  https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/bumqac/daily_reminder_that_death_stranding_is_still/


  Za ta léta se to mohlo vyvrbit všelijak, ale kdo dění okolo Kojimy sleduje podrobněji a má pamatováka, tak v podstatě od začátku počítá s tím, že se to na to PíCí časem ukaže, než naopak..

 • alladjex

  Fakt? To jsem nevěděl, že to bylo známé? Kde to bylo na PC oznámeno?

  Třeba v tomhle starém traileru je jen PS4 ...

  https://www.youtube.com/watch?v=i2nuHEGhwiw

 • MARTASLJ19

  Preboha čo to za správu. O PC verzií tejto hry sa vie už dávno. Už pri prvom oznámení hry bola potvrdená aj PC verzia. Len možno nevyjde hneď s PS 4. Ale PC verzia je jasná už dávno. Dobré ráno. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit