Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný trailer, ale to je zase jen propagační pozlátko a to, jak bude hra vypadat za ten měsíc a něco, víme po těch 2 letech moc dobře. Zvýší level cap, nový story questy a zbytek bude revamp (flashpointy, operace, daily, weekly..atd). Chápu, že nemají tolik peněz jako WoW, FFXIV, ale nikdo mi nebude tvrdit, že nemají čas a peníze na udělání nového MMO contentu.
    Myslím, že nikoho nepřekvapilo, že SWTOR nakonec přešlo na F2P model i díky technické stránce, která byla podle mě v mnoha ohledech špatná, ale poslední rok odsoudil toto RPG, teda MMORPG k smrti. Plánoval jsem skončit s WoW a věnovat se naplno SWTOR, ale jelikož tito diletanti přetvořili pěkné MMORPG na RPG, nemám jako hráč MMORPG zájem tuto hru hrát, stejně jako mnoho dalších hráčů. Dal jsem jim hodně šancí (nejsem jediný), ale toto už přesáhlo míru mé trpělivosti a už odmítám jim platit za nic! Hru už nehraji tak 3/4 roku a nezaplatím jim ani korunu dokud nevydají nějaký nový relevantní MMO content (operace, flashpointy..atd)
    Hru jsem hrál rád, sice po technické stránce to nebylo nelepší, ale pořád to bylo solidní MMORPG ze světa star wars, ale bohužel od vydání nového „datadisku“ začala hra umírat, ten kdo se dlouhodobě zajímá o cz/sk komunity tak ví, že guildy se zredukovali minimálně o polovinu, nejlepší cz/sk guilda to hardcore raidování zabalila a vůbec nejlepší guilda světa Zorz to zabalila ještě před „datadiskem“.
    Po skvělém traileru na KOTFE jsem čekal, že mají více financí a vydají se správným směrem, ale po začáteční euforii přišla tvrdá rána. Příběh byl sice dobrý, ale SWTOR je stále oficiálně MMORPG a ne RPG, tudíž bych čekal i nový MMO content, ale místo toho jsme dostali do teď od začátku KOTFE 0 nových operací, 0 nový flashpointů, 1 novou warzone, 0 nových galactic starfighter map.
    Místo nového MMO contentu jsme dostali revamp snad všeho, co bylo možné (operace, flashpointy, weekly, daily..atd). Myslím si, že vývojáři dokonale zničili companiony, protože jich dneska máme tolik, že už přestali být svým způsobem reprezentativní, unikátní a epičtí, dnes jich můžeme mít snad něco kolem 30, už to ztrácí kouzlo. Já jsem měl rád svoji četu o 6-7 companionech, taková rodinka, která mě doprovázela galaxií.
    Na jejich streamech se dozvídáme jak je všechno OK, všichni jsou spokojeni, hra prosperuje, bioware hodně a usilovně pracuje a víc informací bude příští měsíc, jo a taky nám sdělí něco o novém 285 cartel market balíčku. Musel jsem se smát a zároveň brečet, když na nás vybalili 4-5 vybraných komentářů, které vychvalují Bioware a KOTFE.A jakou jsme měli motivaci, abychom za tu hru utráceli peníze? Dostali jsme jednu story chapter měsíčně, kterou jsme dohráli ani ne za jednu noc, dostali jsme další věc na HK-55 motiv, můžeme si koupit další skvělý cartel market balíček, kde nalezneme spoustu již známých itemů. A co pak? Čekat na PVP sezónu půl roku? Chodit roky staré operace, kde ještě ani neopravili hromadu bugů starých několik let? Ale abychom se nenudili, tak nám udělají skvělý event, event tisíciletí, kde máme vyexpit další postavu! A jako odměnu dostaneme další companiony! WOW! Veteráni se musí těšit, jak budou expit svoji 25 postavu.
    Ti vývojáři jsou buď naprostí narcističtí ignoranti bez špetky sebereflexe, nebo jim to je jedno a chtějí vydělat co nejvíc peněz za co nejméně nákladů. I když jim ta hra zřejmě slušně vydělává díky idiotům, co kupují neustále CC kvůli „novým“ itemům tak to neznamená, že na to mohou srát.KOTFE je už tak rok a s připočtením Shadow of Revan je to už tak něco přes rok a půl. Za tu dobu nám nadělili solidní MMO content! Podle informací nám něco řeknou o operacích v lednu, takže si počkáme minimálně tak 3-4 měsíce, ale spíš bych hádal tak 8 měsíců, protože pochybuji, že nám v Lednu odprezentují rozpracovanou operaci.
    Myslím si, že zkouší, kolik toho ještě hráči vydrží, budou vsázet na pasivitu lidí, kteří budou platit hodně peněž za málo muziky a budou také spoléhat, že lidé to budou hrát, jelikož je to prostě ten Star Wars. Problém je ten, že jim tu hru při životě drží s prominutím fanatičtí fanoušci star wars a ti se spokojí snad se vším, co má ve jméně Star Wars.
    • Jak pises uz na zacatku, tak je to spis RPG, osobne bych byl za, aby to bylo uz od zacatku RPG i klidne ve stejnem razeni jako je tomu nyní s méně prvky MMO. KOTOR byl fajn a tohle ma podle me i super singleplayerove kampane :)
    • Napsal si to přesně. Jen upřesním v tom lednu neslíbili, že odhalí novou operaci. Ale nějaký obsahu pro více hráčů, což v jejich podání může být cokoliv, bohužel
      Jinak české a slovenské guildy jsou v klinické smrti aspoň na The red eclipse. Nevěřím že na jiných server je to lepší.
    • CRYPT
      Puvodne jsem si chtel zase pobrecet, jak SWTOR jde do ha*zlu, ale napsal jsi to pekne a ja nemam co dodat. SWTOR se stal RPG a ne MMORPG, jak by mel byt. Na Red Eclipse, muzeme sledovat dost velky odliv hracu, nic se tam nedeje a vlastne ani nic proc, by se neco dit melo. End Content - 0, Receklace old contentu, PvP o h*vne co prisli faggots z TOFNu... A ten STORY? Co to sakra ma bejt. Jsem Imperialista od sameho zacatku, ale abych se pakoval z republikou, tak tak hluboko jsme dlouho neklesli....
      • Walldstein
        "Co to sakra ma bejt. Jsem Imperialista od sameho zacatku, ale abych se pakoval z republikou, tak tak hluboko jsme dlouho neklesli.... " Co na to říct.. Asi jen: "Nepřítel mého nepřítel je můj přítel." Winston Churchill. Myšlenka spojenectví Republiky a Impéria vychází z holé nutnosti a snahy přežít. Oba dva (Rep. a Imp.) jsou nepřátelé, každý staví na jiných hodnotách a až na touhu ovládnout galaxii a rozšířit v ní své přesvědčení nemají nic společného. Jenže tady stojí před nepřítelem, který je technologicky převyšuje a oba vědí, že prostě nemají šanci. Notabene tohle je převzatá model z Yuuzhang Vongské války. Spojenectví starých nepřátel (Nová Republika, Imperiální zůstatek atd.), které mělo krom obnovy galaxie atd. za cíl porazit právě Yuuzhan Vongy, kteří prostě válcovali celou galaxii. Ale to se k Vám asi nedostalo...
        • A co je mi po nějakých Yuuzhan Vongach? Ani nejsou canon stejně jako swtor, ale na tom ani nezáleží, pořád je to svým způsobem star wars i když Disney řekl ne.

          Toto je SWTOR a my se tady bavíme o HŘE, o hře, kde od samého začátku byly dvě frakce, které proti sobě bojovali, vzpomeňme si na ty 3 cinematics, kde mezi sebou bojovali a následně i umírali.
          A pak z ničeho nic, přišel velký Revan a uzavřeli takové menší spojenectví, ale s příchodem KOTFE fakticky ve hře zanikli tyto dvě nepřátelské frakce a existují už jen v pozadí, teď tu máme takovou přátelskou alianci bojovníků Republiky a Impéria.

          Proč to udělali? Mohl bych přemýšlet o spoustě složitých myšlenek, ale řekl bych to asi tak, příběh pro jednu frakci se dělá za méně peněz, méně času a méně úsilí, než kdyby dělali dvě oddělené story linie jako tomu bylo za dávných časů na startu této hry.
      • Taky se mi nelíbí, že udělali tu alianci mezi Rep a Imp, když už ve hře mají frakce tak ať jsou nepřátelé a ne spojenci. Líbilo se mi u starého swtor, že v příběhu planety si často právě bojoval proti frakci, že někdy byl příběh časově oddělený, takže si třeba za imperium zničil republikovou základnu, kde si za republiku začínal a plnil tam mise proti imperiu, myslím, že to byla Balmora a Taris.
  • MalyZeli
    Pravda je, ze multiplayerova stranka hry de do kytek, a bez novyho enginu a velkyho rozsireni endgame contentu zadna revoluce nebude, ovsem ten pribeh me porad bavi, jak puvodni class story, tak SoR a KOTFE, a na tohle se tesim taky. At si hatuje kdo chce, jak chce. *3*
  • tohle ješte nekdo hraje? ja minule odinstaloval wowko a rekl jsem si že bych zkusil wildstar
    • KrPa
      wildstar je mrtvy
      • No uvidime
    • Spíš se tady nabízí otázka - "On ještě někdo hraje Wildstar?" *4*
    • já docela přemýšlel o star trek online *1*
      • STO je dobrá volba. Navíc ma opravdi dobře udělaný f2p model, kde lze vše získat hraním. Doporučuju alespoň zkusit.
        • star treck online predsa.
          • no to vím ale co to je za hru
        • Sto ani nevim co je, nejaka starsi hra?
      • tak ja hrám neverwinter a všetci sa tam sťažujú ako je strartreck online rozbitý a samý gamebreaking bug. a predtým som skúšal aj wildstar ešte než to prešlo na free to play ale prišlo mi to strašne nudné
  • Jako fandu mě to nepotěšilo ani náhodou. Další rádoby SW postava, která má superschopnosti marvelovských superhrdinů. Za mě je to znásilňování univerza.
  • Ta hra potřebuje řádnej upgrade od shora až dolů, nicméně předpokládám, že EA do toho prachy už vrážet moc nechce a chce jen dojit bohužel, jinak mě to ale kdysi celkem bavilo...
  • Po roce se zas vratim,zaplatim mesic-dva a uvidime..Hra me vzdycky bavila,bavili me i posledni kapitoly z datadisku ale jak tady pise skro kazdy obsah endgame je po tech letech fakt zalostny
    • Proste fajn single player hra :)
  • Technicky dobrý, obsah lehce klišovitý.
    • Přesně. Plot star wars: členové rodiny bojují proti sobě
  • uplne spatne, ale totalne
  • TheGGG
    pěkné cgi... takto by měl fight vypadat a né ten důchodcovský joke ve staré trilogii
  • No, víte, on je to v první řadě výplach palice. Nejen tohle, ale už ta hromada SW sranců a hromady dalších podobných sranců. Asi by bylo příhodno si konečně uvědomit, že podobná díla vznikají primárně za účelem vytažení vašich prachů z vašich šrajtoflí. Jde o vaše prachy, ne vaše kulturní obohacení.
    • TheGGG
      no shajt... pověz mi, co je podle tebe to správné kulturní obohacení? Usnout v divadle by bylo dostatečně nóbl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit