Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě, zeptej se souseda *3*
  • Alternaiva je na http://www.shrapnelgames.com/Camo_Workshop/WW2/WW2_page.html
  • Vypada to trochu jako stare dobre Steel Panthers. Nejakou novodobou predelavku SP:WaW bych si klidne dal libit :-)
  • To není. Ale je rozhodně lepší vědět, kde pramení Labe, než nevědět nic.
  • proste staci rict: Panove na tohle nemam cas, tohle uz neni pro me. Zbytek jsou kecy. Proste tohle je hra pro lidi, kteri ctou Hubacka a proste valka, teorie. Ty to nebudes tak se vyser na hardcore a modu. Libi, nelibi, je pro mne , neni, odchod
  • Je v ČR distributor?
  • Protoze to je nejdulezitejsi vec, co clovek potrebuje vedet. *7*
  • No kdyby se ho zeptal kde pramení Labe, tak by stejně byl v prdeli...
  • Podle mě jsi hermafrodit.
  • Jako malej jsem chtěl kreslit komixy. Když sme u těch diskuzí o hovně.
  • Keyz
    To by ve škole čuměli kdyby si popsal průběh bojů a pohyb jednotek včetně zásobování atd.
    Pak bys to okořenil alternativní historií na základě simulace této hry a učitel by mohl jít ven.
    *5*
  • Ještě že víme, že tě to nebere kašpare. Prosím tě, ty a ta Dorota hore se vemte za ruce a táhněte...
  • Máš naprosostou pravdu. Jen ať si to ti "hardcore" hráči užijí. Poslední dobou je to v módě - hnusná grafika, něž člověk pochopí co a jak, prosedí u toho XX hodin (na co já třeba rozhodně náladu nemám) a čím víc je to uživatelsky a hratelně zaostalé, tím víc je to "hardcore", přeci!
  • Kozy
    Prima, tak zase táhni o dům dál.
  • Nějak jsem nepochopil smysl tvé reakce jako vtipná nebyla spíše trapná a lehce prokouknutelná a pak velký údiv nad tím že tě nikdo neplácá po zádech.
  • Trisska
    1) Sem holka
    2) Vůbec se nevztekám, sem naprosto klidná
    3) Žádnou diskuzi nevyvolávám, tahle pro mě skončila
    4) Zajímavý, jak krásně zapadáš do mýho popisu buranskejch diskutérů *4*

    Pa.
  • Vážená pane ( *2* ) už se přestaňte kuli všemu vztekat a vyvolávat ohromné diskuze o hovně
  • Trisska
    Ctění pánové... svým úvodním příspěvkem sem vám pouze chtěla (poněkud netradiční formou) naznačit, že tento typ hry je pro mě *španělská vesnice* a zároveň smekám před každým, kdo něco takovýho dokáže hrát!
    Je pro mě docela smutným zjištěním, že některým zdejším diskutérům chybí jak schopnost číst *mezi řádky*, tak smysl pro humor! Absenci těchto dovedností si však umí bohatě vynahradit čilým mínuskováním a buranskýma urážkama!
    Naštěstí sem vůči oběma těmto projevům agrese imunní, takže se nenechte rušit a klidně v tom pokračujte, jestli vám to vylepší den... *4*
    PS: Čest výjimkám!
  • Magister_Peditum
    Však jasně. *3*
  • No ja ho neobhajuju, jen nastinuju jednu z moznych variant :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit