Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedokážu si moc dobře ani demo něčeho takovýho představit, tkaže mi to příjde logické..
  • no u Oblivionu by šel třeba udělat třeba jen tutorial, ten se k tomu vybízel, ale u takového Morra to už si neumím představit demo..
    • smejki
      onen tutorial ale vůbec neodpovídalduchu výsledné hry

      to už spíš by šel vzít tutorial z New Vegas, kde to byla celá jedna oblast světa
  • no mohli to demo udelat casove omezene, ale vsichni vime jak by to dopadlo (nejaky ciman by to za pul dne hacknul a odemknul celou hru)

    leda by to udelali casove omezene a nehacknutelne :D
    • no a bez dema jim to bude trvat puldne a jednu hodinu ... a na svete bude demo pro pulku sveta ..
  • hromada keců o ničem

    cožpak na nějaký TES někdy demo bylo?
    • Jasně, nejsem si 100% jistý, jestli na TES1:Arena, ale na TES2:Daggerfall určitě ano.
  • Piraně to uměj *1*
    • Gothic i Risen je zalozeny na postupu v pribehu, bez postupu neziskas vyssi lvl => nedostanes se pres tezsi monstra, a ani do urcitych lokaci. Tudiz kdyz to zariznou na hlavni linii tak proste nemas sanci se nekam dostat. Bohuzel TES hry jsou zalozene na level scalingu a jsou hodne otevrene...tam se to udelat skoro neda, kdyz to zariznou jen na prolog tak nezazijes svobodu ve hre..apod.
    • smejki
      piraně mají jiný koncept
  • U TES her demo nepotřebuju, zatím mě nikdy nezklamaly a kdyby to náhodou byl propadák, jakože myslím, že nebude, tak to budu brát jako další splátku za Morrowind. *4*
    • Requiem1990
      To já to mám naopak.
      Oblivion mě nehorázně zklamal .
      • Pro mě znamená TES hlavně kvalitní mody (které mění hru) a myslím, že Oblivion jich má víc než dost ...
        • Requiem1990
          Tak mody z obou her mužou udělat 10 hru :)
          Dokonce si na svoje přijdou i simáci s modama kde si pěstuješ vlasní zahrádku atd.
        • pravda.. už kolikrát jsem si rozehrál znovu Morrowind, Oblivion, F3 a NV jen kvuli modum, grafickym upravam atd.. jak Todd Howard říkal 300 hodin hrací doby.. to není u těchto her přehanění.. už se zase těšim na mou typickou trojku stylu hraní, imperial zloděj/vrah, nord valečník a nakonec dunmer kouzelník :) ale co jsem viděl orka a khajita tak snad budu hrát za ně i ve Skyrimu protože konečně nevypadají hloupě jak v Oblivionu.. :)
  • No tak takovýto hry mě teda vůbec netankují, takže at si vydají, nebo nevydají, mě je to šumafuk, mé peníze nezískají ;).
    • A můžeš mi říct, proč to sem vůbec píšeš, když tě to nezajímá? *7*
      • abys na to odpověděl.
        • Requiem1990
          attention whore
      • Requiem1990
        To je tady na tiscali celkem normální .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit