Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    RE2 Remaster byla lahůdka.

  • rudysakal

    Tak na to se těším, konečně něco nového. Konečně nějaký posun dopředu, protože poslední dvě RE hry pro mě byli fiasko. RE 2 a RE3 jsou rodinné stříbro! NESAHAT!

  • frank.horigan

    Já pořád nevim...  proč se to vlastně jmeuje Resident Evil?? Stejně jsem se ptal už u "sedmičky", ale prostě si nemůžu pomoct, mě to příjde skoro jako klamání zákazníka :)

    Vždyť to celé vypadá jako remake "7th Guestu" :)

    Jako by někdo popletl názvy her. Resident Evil je podle mě remake "dvojky", možná i remake trojky, i když už hodně a zbytečně akční.. 

    Ale ty novodobé jako fanoušek nechápu.. 

  • WOSHOST

    No nevím, mě přijdou podobné "efekty" strachu spíš k smíchu. K resident evilu se to nehodí. Třeba v amnesii to kazilo atmosféru. Raději se bojím sám než aby mě hra říkala kdy.

  • untentrauer

    Škoda, že jsem srab :-) 

  • LessPh

    Souhlasim, ta 4ka nebyla moc dobra, proste akce a akce. To uz byla lepsi 5ka, ktera mela super coop, který jsem ve dvou dohral 2x... moje srdcovka je 2ka i s remasterem.

  • skaven

    mne to prislo, ze je to robene stylom Myst

  • skaven

    keby tomu dali nejaky zvukovy hudobny podmaz, asi by to bolo aj trosku strasidelne. postava si prechadza cez mrtvoly a male prechody, ako keby to robila kazdy den od osmich rokov. chcelo by to znazornenie trosku tej hysterie a vyplasenia


  • RE 7 byl dle meho nazoru lepsi, teda vic pro old school horror fans jelikoz to melo zasoupeni z flmu jako byl Texas Chainsaw Masscare 1974, The Ring. Celkove nevim jak pro koho, ale dle meho nazoru 4 dil RE nebyl nejak uz top, vic akcni.  Prave nej byl RE 2, RE 1 a RE 3, pak RE 0. Ty dalsi nuda, nuda a pak Revelation usel, zase nuda a 7 dil byl uplne jinde. 


  • TheGGG

    re engine zatím vždy byl zárukou luxusní grafiky a skvělé optimalizace, těšanda

  • Chtěl bych nějaký horor na úrovni s touhle stylizací, tohle je resident evil takže v tom je umbrella a mutace. Já radši nadpřirozeno. Nějaká duchařina v téhle kvalitě by byla super. Nemyslím kvalitu jen jako vizuál, ale celkové zpracování s příběhem. Takových moc není. 

  • Hrál jsem demo ve dvě ráno. Než jsem odešel z vězení, slyšel jsem něco před sebou, měl jsem chuť vrátit se do cely a zamknout za sebou mříže. 

  • Gulivera84

    Ty textury sou paradni...moc pekny

  • Corvus

    Ten engine je prostě skvost! Podobně vyťukaný je i glacier v aktuálním Hitmanovi. Prostě paráda. Už aby byl květen! Na tenhle "drakulovský" díl se hodně těším, i když někteří hodně skřípou zuby :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit