Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2626
  • Odkial mate informacie ze to vyjde na pc?
    • Jenže i kdyby to na jaro vyšlo , stejně než vyjdou tady ty dlc tak budou další vánoce , a ano to není zas tak špatné halloweenská hra by se měla v ten den i hrat a ne kdysi na udajném *jaře*
    • Uz vic jak pul roku v kazdem e-shopu prijimaji predobjednavky
  • na pc to vyjde ale až na jaře a to to mělo vyjít v listopadu tenhle rok vopičáci
    • Uz aby to vyslo snad na to poradne zapracujou a nebudou tam tak hnusny lowres textury jak v konzoloidni verzi *3*
      • Buď rád že vůbec něco budeš mít. Pokud ti záleží jen na grafice tak tě asi moc her neuspokojí.
  • Pete.palis
    závidim tuhle hru konzolistum....:)
  • Planuje se to teda na to PC nebo ne? Nejspis ne co, zbytecne vyhozen cas vyvoje kvuli par tisicum prodanym kopiim..No jeste ze kamos ma xko a muzu si u nej zahrat, jsou okamziky kdy bych ten PC nejradsi prodal a sel do xka O:-) *9*
    • Zjisti si nejdřív kolik se toho prodalo než zase něco napíšeš.
    • Já mám zase chvíle, kdy bych tu konzoli hodil z okna. Všechno má svoje pro a proti.
      • Sportovní a závodní hry OK, ale akce jako GTA nebo RDR mě s tím ovladačem nevoní. Myš+klávesnice je holt na tohle pořád ještě nejlepší kombinace.
  • Už aby to taky vydali na PC blbouni
  • Když tenhle mazec srovnám s Joe´s Adventure (nebo jak se to jmenuje) do Mafie 2, tak... *12*
    • Srovnáváš krávu bez nohy s koněm....
  • Uz som myslel ze v jednom momente, ze tam vyskoci Michael Jackson a zacne tancovat na thriller.
    P.S. Proti takymto DLC nic nemam.
  • a ještě se jim to rýmuje.
  • Pekne, ale dlhe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit