Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Nepochopím, jaký má vůbec smysl vydávat zrovna demo v různých krajích v různých časech.. od kdy se jen s "pitomým" demem dělá takový humbuk?
    • Keyz
      Komedie. Pak se diví, že pirátské stránky prosperují kde je vše v jeden čas a nemusíš čekat jak šašek dny na verzi která je stejná jako ostatní...

      U hudby to je ještě větší rozdíl. Normálně některé edice skoro ani nekoupíš, anebo to musíš nějak komicky posílat poštou. V digitální době! Poštou *15*
      Pak to máš internetu a každý to může stáhnout. Tomu říkám, zaspat dobu.

      Má být vše dostupné ihned pro všechny, když to je naprosto stejné a ideálně přes internet. Pak pouze naštveš lidi, co si to kupují, když musíš čekat a někdy to ani nelze sehnat.
  • SalemCZ
    Pak ať se nediví že se bude pirátit plná hra, když si ji lidi nemůžou vyzkoušet v demu, PES2013 jsem měl ještě v předprodeji, PES2014 stál za bačkoru, moc to předělali a hratelnost šla do háje
  • Vrook
    Počkat co, ono se teď za dema platí?
    • No ved konami to s platenim za demo uz skusalo u metal gear solid:) Len to nenazvali demom:)
    • Keyz
      Jak platí? Kde to píšou?

      Tvl to jestli to je pravda... *15*
      • Vrook
        No nevyjde to na PC, tak jsem myslel. *15* *15*
        • Keyz
          Možné je vše. Proto se ptám.

          Když již na konzoli musíš platit i za MP, tak bych se nedivil.
          • Jack1947
            Na konzolích nejsi obětí hackerů/cheaterů v takovém množství jako v PC hrách. Jenom pokračuj časem pro mně budeš jen stejný pccčkář jako všichni ostatní... *7*
            • Jack1947
              Akorát že mám pravdu, no nic taky tě mám rád ( i když už i o něco méně).
            • Vrook
              Hej Jacku ty seš fakt už totální blázen. A to žerty stranou.
  • Jack1947
    No takto myslím Pccčka zas tolik nemrzí nebo se pletu? *3*
    • me mrzi jiny hry *cough*gta*cough*
      • Jack1947
        Jo mrzí tak že na pc bbude ale s velkým ALE to chápu.

        (co zvážit být členem téhle super komunity, no udělal bys jistě (nejen) games radost).
        • jako zalozit si account?

          ja sem chodim trollit jen v praci, ale muzu vid.
          • Jack1947
            Mě by to potěšilo. *4*
            • Jack1947
              Jen to ne! to bych si pak stebou moc nepobavil. *7* *10*
            • species
              schvalne jak rychle me to zabanujou :D
            • Jack1947
              Ty vado, to jsem rád vítej k naším řidnoucím řadám. Sano neznám ale radost si mi udělal to jo. Navíc člověk co nemá konzoli a dá se sním bavit na urovni. *14* *5* ( on by si ji snad i koupil). *4*

              Mám pozitivní vliv zdá se na lidi, škoda že né všichni anonymové takový nejsou... ty se snad bojí tady registrace jak koza hrábí nebo nevím... Nechci se kasat, skromnost nadevše.
            • tak co sporťáku, už máš chlapa *1*
            • species
              tak bouchni sano *14*
  • ucho
    a diví se někdo? na PC by se ta demoverze pirátila o 106
    • PreidaQ
      Inu, nebohý to nepochopený vtipálek..
    • Jak můžeš pirátit demoverze, když sou zadarmo?
    • nekromant33
      https://www.youtube.com/watch?v=6YMPAH67f4o
    • michaliuz18
      :D dobry fór ako keby boli demoverzie platene:D
      • ucho
        aspoň někdo tady přemýšlí. překvapily mě reakce některých, když ta absurdita a ironie je tam snad zřejmá... :)
      • Jack1947
        On to myslel asi poněkud jinak (P2P) ale jinak for brej pravda no.
    • Keyz
      Díky pirátům dema fotbalu. Byla možnost si hru nastavit a lépe hrát. A lépe si to vyzkoušet. A podle toho se rozhodnout.

      Že to tupci tvůrci neudělali je jejich chyba. Lidé by to rádi lépe hráli a měli by legální možnost jak to dobře vyzkoušet a něco i nastavit. A nehrát to jak na topinkovači, kde nic nejde udělat a každý to musí mít stejný...
    • Já nevím jak vy děcka, ale za nás se DEMO dalo sehnat normálně zdarma a hlavně to mělo ten účel, navnadit, ukázat hru, aby si to ten "nedočkavec" zakoupil. Takže nechápu tvůj komentář
    • to ucho: jsi R3tard? nebo to jen hraješ?:D
      • Jack1947
        Ucho ušní nic nového, už párkát chudák přestřelil...
    • Nejdříve si chci demo vyzkoušet, když se mi bude líbit, stahnu si demo legálně. To není pirátění!
      • delam to tak s vetsinou svych her, bohuzel tim oba prispivame do naprosto nesmyslne statistiky ktere se pak chytaji cuntsolovi omezenci jako tady ucho
        • Jack1947
          No ale někdo má ehm, důstojnost to víš ne každý je kovaný pccčkář... *4* Jako, takhle že, PC legálně šecko nebo nic. *3*
          • nechapu co tim myslis, je "dustojne" byt obeti klamave reklamy jako napr v pripade watchdogs a colonial marines?
            • Jack1947
              Nojo, jenže takhle to nemá většina lidí ti se musí dlouze rozmýšlet (Pirátění je holt humus noo). *15*
            • hele ja co me bavi to koupim, vetsinou digi pac vic krabic v byte nepotrebuju ;)
            • Jack1947
              To vysvětluj těm nedočkavcům ale hezký sběratelky to zamázli *5* , ono i to pirátění má svý mouchy nemáš nic fyzického... to naštve. Co že se zaplatí druhej a možná lepší díl. Prachy až na prvním místě. *4*
    • ze ty veris jeste v jeziska?
      • ucho
        a proč bych jako na bráchu nevěřil?
  • Konami jsou odjakživa konzolový...začli na automatech, skončej na automatech.
    • Mato1987
      To si pekne napísal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit