Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Další výhoda je, že je to v podstatě outdoorová aktivita.
    • MrSanta
      Na tom by to právě mohlo ztroskotat. Všichni přece víme, že hráči ven nechodí. Jsou zalezlí ve svých temných norách a věnují se jenom hraní. Ven vycházejí akorát za účelem nákupu věcí nutných pro základní životní funkce (alkohol, cigarety, energetické nápoje), případně po setmění do hospod a podobných zařízení.
      Na druhou stranu to dodá temnou atmosféru i Minesweeperu.
      • No právě ten ztrátový čas při cestě na nákup a zpět lze touhle hrou skvěle vyplnit. *4*
        • MrSanta
          To mě taky napadlo. Uvidíme, jaký software bude dodáván. Simulace napadení vojáky během nákupu v Tescu by zajisté vedla k mnoha zajímavým zážitkům. Kdyby to podporovalo používání reálných věcí na likvidaci virtuálních nepřátel (aneb mršti místo granátu do houfu nepřátel meloun, zkažený by navíc přidával efekt otrávení)... Snad to chlapcům vyjde. Měli by to prubnout na Kickstarteru.
  • MrSanta
    Kucí, vy jste hov*da *15*. S takovouhle budete první redakce v historii co dostane banán na Gamescon. Ještě by se hodil druhý kamereman, který by se soustředil na reakce kolemjdoucích během těch vašich vylomenin *1*
  • První nic moc, tenhle výbornej. *1*
  • ezechiel25-17
    Tento produkt zaujal 2/3 kolemjdoucích, to by mohl být sukces. Jen jsem zvědavý, na kolik u nás takový papundeklový hardware vyjde, až ho Míra Kalousek zdaní a šikovní produkťáci nacení *1*
  • DangerousDave
    tí tam z vás musia mať radosť :)
  • Jako vždy... soudruzi z NDR to zase nezvládli *1*
  • stejne o nicem jako prvni video, ted mi nahazejte minusy
    • Danny28
      Máš je mít! *1*
  • Kozy
    Děkuju panu Rybářovi a figurantovi, výborně jste mě pobavili hned po ránu. Už se těšim až si s tímhle zahraju Dishonored
  • Proboha to jsou kraviny *1* ale baví mě to, takže palec nahoru. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit