Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Specielně při hraní v multiplayeru, včetně kooperativního, je to zábavné velmi - tedy žádná stereotypnost a nuda. Ale když ti ta hra nesedí, prosím - někdo je na holky někdo na kluky :(
  • Normální intro, které jednoduše rekapituluje co se stalo v předchozích dvou dílech této skvělé hry *3*
  • Malleth
    Boring as shit.......NEXT!!!
  • hlavne ze to nasprejovala na zasobnik :D
  • Damarus
    Tak komentovat několik let starej engine mi příjde trošku mimo
  • Třeba Half life serie ,Portal 2,Mafia,Left 4 dead,Forza motorsport,Stalker,Max Payne 2,FEAR,Starcraft 2.........Nevím našlo by se toho hodně jen mě prostě nebavěj hry typu COD,GOW,HALO,
  • Zííííív, tohle video by mohlo bejt ve Wiki pod heslem NUDA *6*
  • Intro jako u desítek jiných akčních her, není na něm nic zajímavého.
  • Max Payne je lepší.
  • Zayl
    A právě proto jsou mínuska pěkná hloupost. Místo diskuze kliknu "nelíbí" a jdu o dům dál. To je prd zábava.

    Edit: Za 9 hodin jen -4 a to jsem si dal první sám ... teda, zklamání.
  • RakeW
    Šmarjá, to tam nemohli dát alespoň pořádnej nůž do tý makety?
  • Co? Alana Wakea? Toho mám doma na XBoxu. Je snad tak neuvěřitelné, že někdo může mít XBox a na něj koupenou originální hru?
  • Cahir
    Vlku, v tom případě jsi nepochopil význam mínusek. Pokud jsi napsal, že trailer je nuda, pak každý, kdo ti dal mínus, jednoduše s tímto prohlášením nesouhlasí (zastávají pravděpodobně názor, že to není nuda...). Ty sám si odpovídáš na otázku PROČ takto: "trailer je nuda", "intro je totální sranec" Hm, tak na to ti asi nikdo elaborát nenapíše...

    PS: Proč má každej ňouma potřebu si myslet, že když se liší, je zákonně něco víc?!
  • ty si to iste hral... xD
  • Alana Wake hrát ani nemusíš. Zapni si Maxe Payna, uber na monitoru jas a výsledek bude stejný.
  • A co ti nepřijde stereotypní a nudné? Napiš mi tu bomba super pecku (z dílny samotného boha virtuální zábavy asi).
  • Je to jen o vkusu.
  • Damarus
    *16*
  • rage
    ovečky povězte mi proč se vam intro libilo místo mínusek. To intro je totalní sranec, přitom GOW serii ja rád
  • Engine není jen grafická stránka ne?
    Jinak nevím proč by měl být omezenec pokud čumí na grafickou stránku hry když samotný EPIC ony grafické schopnosti enginu při jeho vydání (a ještě před tím) prezentoval jako jeho největší plus (vlastně i dnes prezentují jeho grafické schopnosti) tudíž mě tvůj koment přijde neoprávněný protože by jsi podobnou větu musel říci i samotným tvůrcům.

    Jinak tuhle ru neodsuzuju, jednička mě bavila a koupil bych si i dvojku a trojku, ale konzoli kvůli tomu kupovat nebudu ..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit