Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seky

    Na jednu stranu jsem typ cloveka, co jede styl... pokud je neco tvoje, tak si s tim delej co chces. .... soukrome firmy i hry..

    Nicmene jako otec tri deti vidim, ze deti si s tim proste neporadi a jsou pohlceni cilenym vymytim mozku presne timhle druhej pristupu.


    Je to pak uz gambling a to by se melo regulovat a zrusit. Takze to blizzard tezce posr++al. Tenhle pristup je spatnej a musi se odsoudit.

  • Ale ale, však nedávno tu byl článek, že ten Pay2Win ve hře neomezuje 😂Když už Maxroll řekne, že to je Pay2Win, tak s tím se nedá prostě polemizovat.

  • Diky tomu,] e hraju Diablo 2 Ressurected, tak na stranky maxroll chodím téměř denně. Absence DI na těchto strankach jsem si nevšiml, jelikož diablo 3 a jestě k tomu na mobil mě opravdu minulo. 

  • Jose13

    Mohli by vam ist prikladom...

    • Preesneee 😂 'A vy o tom jako píšete, joo? Jako herní web a píšete o hře???? To jste normalni amorální k***y' 🤣😂🤣😂🤣😂

      • Jose13

        Si to nepochopil, nevadi. Mozu pisat, ale mali by to odsudt rovnako a dajme tomu hre udelit nizsiu znamku a pod.

        • Mali by to odsúdit! A zakázat. A dát -3 známku! Zaloz si web o hrách a dej tomu kolik chceš. Když už teda budeš takovej zaprodanec a budeš o tom vůbec psát. 

      • coz o to, at pisou, ale at to smaznou jak tekuty lejno

        ne, ze to pomalu jeste chvali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit