Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marrigold s kudličkou? :D
  • no nevim co když chce každej hrát za Geralta??
  • No vše může být OK, ale MArigold a Rogue je vtip ne? Marigold byl vždy "pokálen" pod stolem. To musí fanoušky knih docela drásat.
    • Marigold a pokálen? Vždyť v každé druhé vesnici lezl druhým chlapům do postele se ženou a pak se do těch vesnic vracel a zpíval o tom.Hodně toho nakecal a nebyl to nějaký bitkař, ale zbabělec také ne.
    • No nevim, cetl jsem vsechny knihy a hral obe hry a i kdyz Marigold neni typ pro postaveni se do prvni linie, rozhodne bych ho neoznacil za zbabelce.
    • Ten by mohl spíše sloužit jako menší lapka (zloděj) nebo donašeč.
      Nebo jako trubadůr (když už je) že by mohl vydělat ve městě nějaké peníze spěvem.
      Ale nepředstavuji si ho jako nějakého vrahouna (on se možná i málem zhroutil když někoho zabil já to dlouho nečetl).
  • Tak....a jdu vyloupit banku bože proooooč !
  • V jakém řase se to bude odehrávat ?
    Jelikož jsem na začátku 5 knihy, tak mě tam cybí Cyri a Yenefer (snad to píšu dobře).
    Ale já předpokládám jejich smrt už jen proto, že by to byl smutný konec.
    • Píšeš to špatně, píše se chybí.
    • sleepless
      Doba uvedena není, ale spíše než knížek se bude deskovka držet her a nabídne dle všeho nová dobrodružství, stejně jako hry.
    • čase místo řase *15* .
  • Kr.Pa
    Takže v roce 2014/2015 vyjde Zakl 3, Deskova hra, Komisk i kniha Sapkowskeho ? Finančně náročné 2 budoucí léta.

    A prý že je Zaklínač končící série *1*
  • Nesouhlasím s větou, že fanoušek bude chtít mít verzi deskovou. Páč jestli to bude dobrý, já osobně vezmu i tu androidí na služební cesty! :D
  • Odulin
    To nevypadá vůbec zle. Myslím, že neodolám. Včera jsem v obchodě slintal nad deskovkou Bioshock Infinite a jentaktak jsem s ní nedošel (ale vzal jsem 3 jiné).

    http://www.boardgamegeek.com/boardgame/132428/bioshock-infinite-the-siege-of-columbia

    fanouškům doporučuji ;)
    • já letos k Vánocům věnoval bráchovi Arkham Horror (neplést s Batmanam, tohle je Lovecraft a Cthulhu!)

      parádní hra a navíc se dá hrát i v jednom člověku! vřele doporučuju...

      http://www.boardgamegeek.com/boardgame/15987/arkham-horror
      • Arkham mě bohužel až tak nezaujal, hrajem to většinou ve 4 lidech a přijde mi dost roztahlé, navíc mi jak postavy tak prastaří přijdou celkem nevyrovnaní, furt si vzpomínám na první hru tuším se studentkou kterou sem víceméně protrpěl, hned ta druhá s tulákem byla zase velmi snadná. Ale atmošku ta hra má, to zase jo, alespoň teda na prvních pár her, pak už začneš trošku tušit co se kde stane a jak na které karty reagovat. Ale do tohodle půjdu určitě taky, vypadá to krásně.
      • Arkham Horror je super, vřele doporučuju :-)
      • To existuje ještě Cthulhu wars ale v České republice se to asi neprodává.
  • Hezká deskovka. Nevypadá to vůbec špatně.
  • by bylo zajímavý, kdyby tohle bylo součástí sběratelky k W3
    • Jelikož ta hra bude v poměrně velké krabici a samostatně bude stát cca 1200Kč, tak docela pochybuji o tom, že by mohla být ve sběratelce. Spíše bych si dokázal představit, že ve sběratelce bude nějaký malý bonus do deskovky a opačně v deskovce bude nějaké malé DLC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit