Přejít na výpis diskuzí

Deskovka Horizon Zero Dawn drtí Kickstarter. Opravdu stojí za to?

8.9.2018 16:47
Patrik Hajda 3 příspěvky

Stolních adaptací videoher neustále přibývá a nejnovější kousek se pokouší zreplikovat loňskou pecku Horizon Zero Dawn. I když si Sony nejlepší hry roku nechává pro sebe, nevadí jim zjevně sdílet je v jiných podobách. Existuje karetní verze Bloodborne, chystá se dokonce i její desková verze s figurkami,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když vidím tu hromadu komponent, tak mě to odrazuje. Raději si dám krasickýho Warhammera. :)

  • Black_Hand

    Steamforged Games na kickstarteru nedavejte penize. Jako backer Dark Souls deskovky jim uz nikdy nedam penize na kickstarteru. Mnohokrat poruseny terminy a sliby, naprosto katastrofalne zvladnuta prvni vlna, chvastani se o opaku a otevrene, temer rok trvajici martyrium s nahradou jedne figury (muj pripad), a pozdeji priznane, lhani nemeckym backerum. A to je jen maly vycet. Jeste ted maji problemy s Dark Souls a uz se nacpali do Resident Evil a Horizon Zero Dawn. Ruce pryc!

  • Khanemis

    Když na to koukám, tak si nejsem jistý hlavně těmi figurkami. Všechny ty ukázky na kKickstarteru jsou viditelně modely přímo ze hry, ale dost pochybuji, že v reálu bude vše takhle detailní. Ošklivé jistě nebudou, ale aby to nebylo pak pro někoho zklamání.

    Nicméně to celé vypadá velmi dobře:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit