Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom jedna malá poznámka, kdo by si nebyl jistej, tak je k dispozici demo. Což je rozhodně plus.

  • TheSuffering

    Tak za mě zatím po čtyřech misích mírné zklamání, začal jsem to na hard a přijde mi to proti Shadow Tactics o dost lehčí. Hraje se to stejně dobře, zatím vše bez chyb, ale ty první čtyři mapy mi přijdou dost malé. V ST jsem strávil na mapě klidně 2-3 hodiny, tady je to zatím vždy tak na hodinku. Uvidíme, jak to bude pokračovat... Ale na 100 hodin, které mám v Shadow Tactics to asi nebude.

    • vaclav.pechacek

      Věř mi, že ta obtížnost pak jde hodně strmě nahoru. Taky jsem si na začátku zvedal obtížnost, protože mi to přišlo moc lehké, ale nosánek nahoru mi moc dlouho nevydržel.

      • TheSuffering

        No jo Vašku, máš pravdu. Jsem už v New Orleans a je to sranda. Od té páté mise do dostává konečně grády, i mapy pěkně nabobtnají a obtížnost je konečně tam, kde má být, je to paráda. A Isabelle je skvělá postava, je tam tolik možností, jak skvěle využít ten její link.

  • Vapadá to super. Po TLoU2 hodně zvážím.

  • MrDonut

    Slo by prosim overit funkcnost videa? Stale se mi to v pulce sekne a vyhodi to chybovou hlasku. Odzkousel jsem to na dvou pocitacich a vsude se to objevuje :(


    Sekne se to kolem 22 minuty

    • ales.smutny

      Už to reuploadujem :)

      • MrDonut

        dekuji moc, uz jsem to nasel na youtube, ale i tak dekuji :)

  • maros.goc

    Tak ja až taký nadšený zasa nie som. Skvelá hra to určite, ale podobnosť so Shadow Tactics je citeľná, no najhorší je príbeh, ktorý je nekonzistentný a jednoducho nedotiahnutý do konca a postavy sú vykreslené len na oko.

  • Houdini

    Pekná recenzia. Teším sa, že to je ako Shadow Tactics. Nekazí to strieľanie zážitok? 

    Postava Isabelle vyzerá luxusne teším sa na tú mechaniku.

  • vonTossis

    Nikdy v životě jsem si nekoupil "kolektorku". Desperados III bude má první. Ani vlastně nepotřebuju ten dodatečný fyzický obsah, ale když si vzpomenu na jedničku, kolikrát jsem ji otočil, jak jsem si zamiloval postavy, nedalo mi to. Tohle je pro mě osobně herní událost. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit